Detoxikace vlasové pokožky

Text: Prima Žena
28. května 2019 | 15:00

Biodynamické zemědělství, z něhož čerpají výrobky vlasové kosmetiky Oway, je postaveno na souladu člověka a jednotlivých cyklů přírody. Na jaře většině žen vlasy výrazně vypadávají, v létě naopak rychle dorůstají. Právě v té době je proto ideální čas na péči antioxidační, pro posílení vlasové pokožky a detoxikaci vlasového vlákna.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

OliOla Organic Beauty salon nabízí detoxikaci vlasové pokožky 100% organickou kúrou Head Spa Herbs & Clay Peeling Cleanser. Čistící péče odstraňuje z vlasové pokožky toxiny, zabraňuje nerovnováze a abnormalitám, které pokožku a vlasové vlákno narušují.

Salonní péče spojuje čtyři vzácné ingredience. 100% detoxikační přírodní byliny a amazonský růžový jíl umožňují jemnou čistící exfoliaci. Jíl a zcela „čistá“ směs tří éterických olejů obohacují vícevjemový rituál a navozují pohodu. Rituálem dochází k odstranění stresu a toxinů, naopak vlasy a vlasová pokožka získávají potřebnou vitalitu a energii. Stres, agresivní vlivy a intenzivní každodenní život zatěžují rovnováhu celého organismu, včetně kůže a vlasů.

Péče využívá pouze biodynamického rozmarýnu, organické přesličky, fair-trade získaného amazonského růžového jílu a mýdlové ořechy. Ucelená harmonizující péče dodává vlasům a vlasové pokožce vitalitu.

Biodynamické zemědělství vychází z respektu k přírodě, která je ovlivněna mimo jiné i měsíčními cykly. Při dorůstajícím Měsíci jsou mízy stromů v plném proudu. Kořeny absorbují živiny, rostliny výrazně rostou. S ubývajícím měsícem se tempo zpomalí, na řadě je odpočinek pro přípravu nového začátku. To je ten správný čas k provedení uklidňující, čistící a zklidňující péče nejen pro vlasovou pokožku, ale i vlasové vlákno.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Erotika ve vztahu

Více než polovina žen i mužů má sex hned po první schůzce. Pro více než třetinu více

TOP DOMOV

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

TOP CESTOVÁNÍ

Villa Memories

Zážitky, společně strávený čas, radost a odpočinek - to jsou základní ingredience každého více

TOP GURMÁN

Salát z čekanky

Čekanka je listová zelenina, která se pěstuje pro své typické puky. více

TOP SPOLEČNOST

Státní opera

Znovuotevření Státní opery se blíží. Než se tomu tak v neděli 5. ledna 2020 stane, více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více