Detoxikace vlasové pokožky

Text: Prima Žena
28. května 2019 | 15:00

Biodynamické zemědělství, z něhož čerpají výrobky vlasové kosmetiky Oway, je postaveno na souladu člověka a jednotlivých cyklů přírody. Na jaře většině žen vlasy výrazně vypadávají, v létě naopak rychle dorůstají. Právě v té době je proto ideální čas na péči antioxidační, pro posílení vlasové pokožky a detoxikaci vlasového vlákna.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

OliOla Organic Beauty salon nabízí detoxikaci vlasové pokožky 100% organickou kúrou Head Spa Herbs & Clay Peeling Cleanser. Čistící péče odstraňuje z vlasové pokožky toxiny, zabraňuje nerovnováze a abnormalitám, které pokožku a vlasové vlákno narušují.

Salonní péče spojuje čtyři vzácné ingredience. 100% detoxikační přírodní byliny a amazonský růžový jíl umožňují jemnou čistící exfoliaci. Jíl a zcela „čistá“ směs tří éterických olejů obohacují vícevjemový rituál a navozují pohodu. Rituálem dochází k odstranění stresu a toxinů, naopak vlasy a vlasová pokožka získávají potřebnou vitalitu a energii. Stres, agresivní vlivy a intenzivní každodenní život zatěžují rovnováhu celého organismu, včetně kůže a vlasů.

Péče využívá pouze biodynamického rozmarýnu, organické přesličky, fair-trade získaného amazonského růžového jílu a mýdlové ořechy. Ucelená harmonizující péče dodává vlasům a vlasové pokožce vitalitu.

Biodynamické zemědělství vychází z respektu k přírodě, která je ovlivněna mimo jiné i měsíčními cykly. Při dorůstajícím Měsíci jsou mízy stromů v plném proudu. Kořeny absorbují živiny, rostliny výrazně rostou. S ubývajícím měsícem se tempo zpomalí, na řadě je odpočinek pro přípravu nového začátku. To je ten správný čas k provedení uklidňující, čistící a zklidňující péče nejen pro vlasovou pokožku, ale i vlasové vlákno.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Nový vztah?

Mohlo by se zdát, že začátek partnerského vztahu bývá ten nejhezčí více

TOP DOMOV

Lyžování dětí

Chystáte se s dětmi poprvé na lyže? Jak na to, aby bylo učení zábavou více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní království

Zasněžená Dolní Morava má otevřené brány pro milovníky jiskřivě bílých výhledů více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

TOP SPOLEČNOST

Chirurg influencerem

Sociální sítě jsou v dnešní době jedním z nejvýznamnějších komunikačních kanálů, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více