Detoxikace vlasové pokožky

Text: Prima Žena
28. května 2019 | 15:00

Biodynamické zemědělství, z něhož čerpají výrobky vlasové kosmetiky Oway, je postaveno na souladu člověka a jednotlivých cyklů přírody. Na jaře většině žen vlasy výrazně vypadávají, v létě naopak rychle dorůstají. Právě v té době je proto ideální čas na péči antioxidační, pro posílení vlasové pokožky a detoxikaci vlasového vlákna.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

OliOla Organic Beauty salon nabízí detoxikaci vlasové pokožky 100% organickou kúrou Head Spa Herbs & Clay Peeling Cleanser. Čistící péče odstraňuje z vlasové pokožky toxiny, zabraňuje nerovnováze a abnormalitám, které pokožku a vlasové vlákno narušují.

Salonní péče spojuje čtyři vzácné ingredience. 100% detoxikační přírodní byliny a amazonský růžový jíl umožňují jemnou čistící exfoliaci. Jíl a zcela „čistá“ směs tří éterických olejů obohacují vícevjemový rituál a navozují pohodu. Rituálem dochází k odstranění stresu a toxinů, naopak vlasy a vlasová pokožka získávají potřebnou vitalitu a energii. Stres, agresivní vlivy a intenzivní každodenní život zatěžují rovnováhu celého organismu, včetně kůže a vlasů.

Péče využívá pouze biodynamického rozmarýnu, organické přesličky, fair-trade získaného amazonského růžového jílu a mýdlové ořechy. Ucelená harmonizující péče dodává vlasům a vlasové pokožce vitalitu.

Biodynamické zemědělství vychází z respektu k přírodě, která je ovlivněna mimo jiné i měsíčními cykly. Při dorůstajícím Měsíci jsou mízy stromů v plném proudu. Kořeny absorbují živiny, rostliny výrazně rostou. S ubývajícím měsícem se tempo zpomalí, na řadě je odpočinek pro přípravu nového začátku. To je ten správný čas k provedení uklidňující, čistící a zklidňující péče nejen pro vlasovou pokožku, ale i vlasové vlákno.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Sex ve vyším věku

Ačkoliv četné průzkumy naznačují, že sexuální aktivita lidí pokračuje i ve vyšším věku, více

TOP DOMOV

Titanzinek

Místo pro setkávání generací. Dřevostavba s obkladem z kamene, cedru více

TOP CESTOVÁNÍ

Noc na zámku

Sníte o životě na zámku? „Zkoušeli jste spát jako kněžna či kníže na zámku? více

TOP GURMÁN

Zelená káva

Černou kávu zná každý. Zelená však zůstává pro mnoho konzumentů neobjeveným více

TOP SPOLEČNOST

Konec prázdnin

Konec prázdnin a navazující začátek školního roku pro mnohé děti nebývá nejradostnější více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více