Jak na krásné vlasy v zimě

Text: Prima Žena
22. února 2021 | 09:00

Během zimy musí vlasy vydržet velké výkyvy teplot. Střídání vlhkého, chladného a mrazivého počasí venku a suchého ovzduší uvnitř vlasy výrazně oslabuje. Nošení čepic pak téměř zaručí, že ztrácí poslední zbytky objemu. Jeiich neupravenost nás tedy vede k tomu mýt a fénovat je častěji, než by bylo obvyklé. Vlasy jsou pak v důsledku toho přesušené, krepaté, bez lesku, někdy dokonce elektrizují. Často nás trápí i více problému zároveň a proto se bez kvalitních pomocníků v péči o ně neobejdeme.

jak_na_krasne_vlasy_v_zime_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nejdůležitější je vlasy dobře a účinně hydratovat. Hloubková hydratace vlasů je klíčem k jejich pružnosti. V zimním období je tedy nutné dodržovat pečující hydratační rituály, tj. použít kompletní péči ve všech krocích – počínaje hydratačním šamponem, kondicionérem či maskou a konče hydratačním sérem. Profesionální vlasové produkty obvykle zahrnují tuto komplexní péči samozřejmě. Pro vás jsme jako typ vybrali produkty francouzské společnosti Eugene Perma , která pečuje o své zákazníky již více jak 100let. Řada Essentiel nabízí zejména zacílení pro vlasy poškozené či oslabené. Základním účinnou složkou péče ve všech řadách je Keratin - jeho doplnění do vlasového vlákna, jako zámku, který pomáhá uzamknout a udržet hydrataci ve vlasech.

Essentiel Keratin šampon poskytuje dokonalou opravu vlasového vlákna zejména křehkým a namáhaným vlasům. Současně s Essentiel Keratin maskou, která regeneruje vlasové vlákno do hloubky a vyhlazuje jeho povrch, zpevňuje strukturu a zlepšuje pružnost vlasů. Finálním krokem účinné péče je použití Essentiel Keratin séra jako maximální možné výživy vlasového vlákna. Sérum v ampulích se hodí nejen jako reparační prostředek na již poškozené či namáhané vlasy, ale i jako preventivní péče proti nadměrnému poškození, zařazená před kadeřnickými procedurami jako je barvení či rovnání vlasů.

Pokud máte nějaké specifické požadavky na produkty s ohledem na kvalitu vlasů či problémy s pokožkou, zahrnuje profesionální vlasové péče Essentiel produkty i pro Vás. Nahlédněme tedy do celkového portfolia řady Essentiel...

Essentiel Glow je určena pro všechny typy vlasů, kterým přináší současně keratinovou péči i více lesku.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Status rozvedená

Rozvedená je každá druhá. Pokud se to stalo i vám, nemá cenu rezignovat více

TOP DOMOV

Zahrádkářská sezóna

I když je venku stále sníh a mráz, pomalu, ale jistě nám startuje nová více

TOP GURMÁN

Zdravější mlsání

Cizrna, čočka, fazole, česnek, uzené jalapeňos nebo chilli. více

TOP SPOLEČNOST

Parfumerie FANN

Když se manželé Kokolusovi rozhodli v roce 1991 věnovat i distribuci kosmetiky více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více