MANY faces letní kolekce 2019

Text: Prima Žena
30. června 2019 | 09:00

Letošní léto bude barevné, hravé a bude přát změnám. Alespoň takový trend předpokládá kadeřník Honza Kořínek, který světu představuje svou další kolekci účesů s názvem MANY faces. Takto účesová kolekce vznikla opět v zahraniční. I tentokrát si pro focení Honza vybral dánskou Kodaň a konkrétně její část Nyhaven.

many_faces_1_PZ.jpg many_faces_2_PZ.jpg many_faces_5_PZ.jpg many_faces_3_PZ.jpg many_faces_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„V naší nejnovější kolekci účesů je vidět, že každá žena má opravdu hodně tváří a že záleží jen a jen na ní, které „já“ nechá zrovna probudit a jak bude chtít působit,“ vysvětluje Honza Kořínek. Ten totiž všechny různé účesy vytvořil na míru pouze pro modelku a tvář Hair studio Honza Kořínek Veroniku Chmelířovou. „Chtěli jsme udělat opět něco jiného. A proto jsme zvolili jednu modelku jiné looky. Pochopitelně jsem k tomu využili paruku z pravých vlasů. Protože takto experimentovat s Veroniky krásnými vlasy by byl hřích,“ směje se oblíbený kadeřník.
 
V kolekci MANY faces najdete několik druhů mikád, dlouhé vlasy, ofiny a také výrazné barvy. „Tohle všechno k létu prostě patří. Ofiny se v těchto měsících budou zkracovat, tak aby se v horkých dnech nelepily na čelo, barevné efekty ve vlasech jsou velkým hitem a i „unicorn“ barvičky jsou hodně populární,“ říká o své poslední práci Honza. Příprava na focení trvala několik týdnů. I když se může zdát, že se jedná o jednoduchou práci, je to naopak. „Museli jsme to vše důkladně připravit, museli jsme vybrat správné paruky tak, aby Veronice dobře seděly na hlavě, abychom na místě mohli v klidu fotit. Všechny barvy i střihy jsme ladili přímo na Veronice, tak aby se jednalo looky vytvořené na míru,“ popisuje vznik kolekce Honza Kořínek. 
 
 I sama Veronika byla překvapená z toho, jak moc jí vlasy mohou změnit a nikdy by se k tak razantním změnám prý neodhodlala. „Jsem blondýna, a tak to zůstane. Vůbec si neumím představit, že bych měla výrazně jinou barvu. Focení v parukách jsem si užila, protože krátkovlasou brunetou určitě nikdy nebudu.  Ale na druhou stranu musím říct, že ve spoustě těch looků jsem se cítila dobře,“ uzavírá Veronika.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Sebeláska

Chcete lepší práci, báječného partnera a zažít pocit opravdového štěstí? více

TOP DOMOV

Lyžování dětí

Chystáte se s dětmi poprvé na lyže? Jak na to, aby bylo učení zábavou více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní království

Zasněžená Dolní Morava má otevřené brány pro milovníky jiskřivě bílých výhledů více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

TOP SPOLEČNOST

Chirurg influencerem

Sociální sítě jsou v dnešní době jedním z nejvýznamnějších komunikačních kanálů, více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více