Neznám muže, který by se nechtěl líbit!

Text: Prima Žena
18. března 2021 | 09:00

Každý muž je rád chválen a pochvala upraveného zevnějšku platí dvojnásob, ať vyslovena manželkou, přítelkyní či kolegyní z práce. Základem upraveného a trendy vzhledu je bezesporu kvalitní pánská kosmetika, obohacená o příjemnou pánskou parfemaci. Někdy je však pro muže těžké opustit své nákupní stereotypy… ale naštěstí mají nás ženy. Budete překvapené, jak ochotně vymění jejich šampon z drogerie nebo běžné stylingové přípravky na vlasy či vousy za Keune kosmetiku, která patří k evropským špičkám. Pojďme se na ni podívat blíže..

neznam_muze_ktery_by_se_nechtel_libit_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Společnost Keune pečuje o vzhled mužů již téměř 100 let. Byla založena v Amsterdamu  lékárníkem J.M.Keune v roce 1922 a dnes se pyšní již třetí generací mužů ve vedení rodinné společnosti.  Oprávněným mottem společnosti je: „každý výrobek, od gelu na vlasy až po balzám na vousy, dělá to co má: ukazuje z Vás to nejlepší „.  Široké portfolio výrobků vyrobených v Nizozemsku, obohacené o lokální ingredience a zdokonalené vědou nabízí pečlivě připravenou kolekci nadčasových výrobků pro muže. Představme si alespoň ty, které by určitě neměly chybět v koupelně žádného stylového muže.

Základem je Essentiel šampon určený pro vlasy i tělo. Když řekneme „essential“, opravdu máme na mysli základní prvek. Tento šampón je tak jemný, že ho mohou muži používat každý den pro mytí a hydrataci vlasů, vousů i celého těla. Je obohacen o Kreatin a výtažek z bambusu. Kreatin je účinná látka, která obnovuje a posiluje vnitřní strukturu vlasu a omezuje jejich lámavost. Dokonalým druhým krokem po použití šamponu je Essentiel kondicionér, který posiluje vlasy i vousy. Vlasy nijak nezatěžuje, takže ho mohou, pro dobré rozčesávání, používat každý den. Fantastickým pomocníkem denní hygieny je rovněž Shampoo Stick – šampon pro vlasy, vousy i tělo v kompaktní tuhé formě a přiměřeném balení 75g  ideální na cesty nebo pro sport. Bohatě pění, má jemné složení s hydratačním účinkem a s vyživujícím provitamínem B5. Rovněž obsahuje kreatin.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP DOMOV

Jarní úklid

Concept, a všechny jeho domácí spotřebiče určené na úklid, vám s ním rádi pomohou. více

TOP GURMÁN

Recyklovatelná láhev

Do roku 2025 obaly plně recyklovatelné, do roku 2030 pak lahve a plechovky více

TOP SPOLEČNOST

Tereza Ramba

Rozhovor s Terezou Ramba k nové kolekci Doma manželského více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více