Paleta barev jako od malíře

Text: Prima Žena
19. dubna 2020 | 09:00

Ankety na téma, zda mají muži raději blondýnky, brunetky či rusovlásky jsou dávno „out“ a ženy si vybírají barvu své kštice podle vkusu. Všeobecně platí, že by vybraný odstín neměl být diametrálně odlišný od přirozené barvy vlasů, a optimální je se poradit s kadeřníkem. Pokud preferujete barvení doma (či momentálně ani jiná možnost není), nemusíte mít obavy o kvalitu barvy. Přírodní dánská značka vlasové kosmetiky NATURIGIN nabízí celou paletu odstínů – od platinové blond až po havraní čerň.

paleta_barev_jak_od_malíre_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Všechny barvy spojuje spolehlivé krytí šedin, organický základ s co nejnižším množství PPD (P-fenylendiamin – funguje jako činidlo pigmentace) a snadná aplikace. Už při ní vás překvapí příjemná vůně, která je u barev na vlasy skutečně ojedinělá. Vybírat můžete z 19 sytých odstínů, které dodají vašim vlasům kromě barvy také lesk a potřebnou péči. Více na www.naturigin.cz, koupíte za cenu kolem 400 Kč například v Alze, ve vybraných obchodech s přírodní kosmetikou či na e-shopu www.happy-hair.cz.

Domácí barvení bylo často spojeno s méně kvalitními barvami a výsledky plnými (mnohdy nemilých) překvapení. S přírodní dánskou kosmetikou NATURIGIN už to nemusí být o tolika kompromisech – lze dosáhnout vynikajícího krytí šedin, krásného odstínu i co nejpřírodnější cestou. Všech 19 odstínů je 100 % bez amoniaku, SLS, resorcinolu a parabenů a díky jedinečné receptuře s obsahem organických ingrediencí dodávají barvy vlasům také potřebnou péči, výživu a dokonalý lesk. Hýčkající složení obsahuje například citrónový a mandarinkový esenciální olejíček, ale také dalších deset vyživujících přírodních složek a olejů, které vlasy behěm procesu barvení chrání, vyživují a dodávají jim výjimečný lesk. NATURIGIN barvy jsou výsledkem nejnovějších poznatků a postupů ve vývoji přírodních barev na vlasy a díky skvělým výsledkům si získaly velkou oblibu u žen po celém světě – dokazuje to již několik získaných spotřebitelských ocenění.

Pokud jsou pro vás zdraví a životní prostředí důležité, pak je NATURIGIN ta správná volba. Dokonale se v ní propojuje skutečná krása a ohleduplnost. Ve svých recepturách využívá NATURIGIN pouze certifikované organické ingredience, žádný z produktů ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech a všechno od NATURIGIN (tedy i barvy) mohou bez obav užívat i veganky.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

TOP DOMOV

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více