Přírodní vlasová péče Tabitha

Text: Prima Žena
23. prosince 2018 | 09:00

Tabitha vyrostla v rodině, která si pěstovala vlastní zeleninu a chovala zvířata organickým způsobem. Na venkově, obklopena zvířaty a přírodou, snila o dráze úspěšné kadeřnice. Sen proměnila ve skutečnost v roce 1993, kdy otevřela první salon. Během roku 1999 ale došla k velkému rozhodnutí. V té době totiž otěhotněla a po rozhovoru s porodní asistentkou se rozhodla žádným způsobem nepřijímat chemii, aby ji nepřenesla na dítě.

prirodni_vlasova_pece_2_PZ.jpg prirodni_vlasova_pece_3_PZ.jpg prirodni_vlasova_pece_4_PZ.jpg prirodni_vlasova_pece_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

 A tak se dvě cesty — kariéra a organický způsob života — spojily v jedno. Salon začala orientovat na přírodní kosmetiku, osvětu kadeřnic i klientek, sebe i celý tým vzdělávat v oblasti barev a péče o vlasy. Kadeřnictví Tabitha od té doby prošlo obrovskou změnou — stalo se pionýrem organic vlasových salonů.

V roce 2013 Tabitha představila svým klientkám vlastní vlasovou kosmetiku, o dva roky později s ní oficiálně seznámila svět. Unikátní voňavá vlasová kosmetika Tabitha má svůj domov v kouzelném anglickém kraji Costwolds, obsahuje certifikované BIO látky vyživující vlasy a pečující o vlasovou pokožku.

Mezi unikátní Tabitha výrobky patří například vlasový parfém, nepěnivý Cleanser, který se postará o zdravou vlasovou pokožku a zářivé vlasy, a kromě šamponu a kondicionéru ještě dva suché šampony dodávající maximální objem i jemným vlasům!

Tabitha Vlasový parfém Golden Citrus
Vůně — osvěžení — hydratace v jemné mlze
•    Obsahuje certifikované BIO esenciální oleje neroli, bergamot, myrha a citron •    Vůně je doplněná o extrakty z bílého čaje, kopřivy a levandule •    Zvýrazňuje barvu vlasů, zklidňuje pokožku hlavy •    Hydratuje a obnovuje vitalitu vlasů •    Osvěžuje účes mezi mytími •    Můžete jej použít do vlasů, na tělo i oblečení

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Postelové hrátky

V novém roce budou hrát prim zejména inteligentní erotické pomůcky více

TOP DOMOV

Dětský vývoj

Kreslení je přirozenou součástí života a vývoje dítěte. Je to právě kresba více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

Zajdetě do divadla

Chcete-li si dopřát kulturní zážitky, ale v teple a v pohodlí? více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více