Sen všech žen - krásně lesklé a pevné vlasy

Text: Prima Žena
9. července 2018 | 15:00

Že to není možné? Vlasy jsou naší korunou. Málokdy jim však dopřejeme takovou péči, jakou by si zasloužily. Na cestu k moři si pro tělo nabalíme různé opalovací krémy, mléka a vlasy odbudeme jedním slaměným kloboukem. Po návratu je sice naše tělo bronzově opálené, ale vlasy jsou suché, zplihlé, bez lesku a vytvarovat účes, tak to je zhola nemožné.

sen_vsech_zen_1_PZ.jpg sen_vsech_zen_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nepomůže ani zdatný kadeřník, ani luxusní šampón. Klíčem úspěchu je dodat výživu do útrob vlasu. I vlasy potřebují svou speciální výživu. Můžemeat zásady zdravé výživy, používat v pečlivě dodržovlasové balzámy a masky. Efekt není dlouhodobý. Potřebné živiny je nutno dodat nejen do okolí vlasu, ale přímo dovnitř vlasu. Matka příroda i na to myslela. Vlas má pro tyto účely na svém kořínku takovou malou vstupní branku. Tudy proudí vše potřebné, pokud to však vlasu nabídneme.

A po čem vlasy touží? Není toho málo.
Pro pevné a odolnější vlasy je důležitý keratin. Bílkovina utvářející strukturu vlasu a tak rozhoduje o kvalitě vlasů. Čím více keratinu buňky produkují, tím jsou vlasy pevnější a odolnější. Pro růst vlasů, pro jejich barvu, ale i pro regulaci tvorby mazu a kvalitu vlasové pokožky jsou důležité také vitaminy (zejména vitaminy skupiny B), minerály a v neposlední řadě i antioxidanty. Přípravek CLINICAL HAIR-CARE je unikátní výživa pro vlasy. Vitaminová bomba s šesti bylinnými extrakty. Tento potravinový doplněk je naprosto vyvážená směs všeho potřebného, po čem vlasy touží. Pupalka, přeslička, semena hroznů, zlaté proso, sušené pivovarnické kvasnice, to je nádherně prostřený stůl pro výživu vlasů. Navíc má tento přípravek vlasový aktivátor z extraktu borovice přímořské. Právě ten se postará, aby vše potřebné se dostalo do útrob vlasu.

Jak snadné - jedna tobolka jednou denně

Přípravek CLINICAL HAIR-CARE má velmi pohodlné užívání. Stačí si vzpomenout jednou denně a již po krátkém čase jsou výsledky viditelné. Již žádný stres při pohledu do zrcadla,ale naopak. Krásné pevné a lesklé vlasy jsou odměnou.

Více o CLINICAL HAIR-CARE vnitřní vlasové výživě s aktivátorem se dočtete na www.clinical.cz Přípravek je k dostání ve všech lékárnách.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Holčičí tajemství

Podle studie online seznamky Match se o sexu se svými kamarádkami baví více

TOP DOMOV

Krmivo Platinum

Mít pejska jako parťáka není jen zábava, ale také povinnost a zodpovědnost. více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh FOR WOOD

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD, více

Vánoční dárky

Druhá adventní neděle je již za námi a než se nadějeme, budeme míchat bramborový salát více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více