Váš den – Vaše vlasy

Text: Prima Žena
27. února 2018 | 09:00

Dejme tomu, že se na chvíli vžijeme do okamžiku, kdy večer před velkým dnem D pomalu uleháte ke spánku. Nezáleží na tom, jestli máte svoji svatbu za sebou, chystáte ji, nebo o ní sníte. Hlavou se Vám honí mnoho myšlenek. Chcete být prostě dokonalá. Věřte tomu, že budete. Především se nesnažte být jako někdo jiný. Pečujte o sebe dnes, zítra, neustále. Ale vždy to dělejte tím svým vlastním, originálním a často zcela společensky nepřijatelným způsobem.

vas_den_vase_vlasy_1_PZ.jpg vas_den_vase_vlasy_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

My ženy toužíme neustále po kráse. Toužíme po něčem, co máme neustále v sobě, co nikam neuteklo. Občas ale zapomeneme na to, že je v nás a hledáme ji neustále jinde. Stává se to, když máme hodně stresu, práce a zapomínáme si udělat čas sama na sebe. Chápeme, že je pokrytecké chtít po dnešní ženě nebo slečně, aby se v tomto uspěchaném světě snažila myslet na sebe, a to především na svou korunu krásy – vlasy. Je to ale přesto potřeba.

Abychom byly realističtí, nemůžeme čekat, že budeme vypadat jako princezna, když se celý život ani jednou nenamažete obličej výživným krémem. Také vlasy nebudou hedvábně jemné, když za celý život nepoužijeme jiný šampón než ten z drogerie.

Prozradím Vám malé tajemství – profesionální vlasová kosmetika je svými účinky opravdu o úroveň výše. Je důležité najít značku, která bude vyhovovat právě vám, ale stojí to za to. Představte si, kolik peněz necháte u kadeřnice před tím, než udělá ten správný svatební účes, připočtěte k tomu, jak můžou být vlasy poničené případným domácím barvením (to je asi nejhorší). Používání kvalitních přípravků vám zajistí zdravé, krásné a kvalitní vlasy. Pokud začnete už dnes, nebudete muset na poslední chvíle shánět masky na vlasy, které dokáží zázraky přes noc.

Berte péči o svoje vlasy jako privilegium. Jako výsadu ženství. Mytí hlavy je proces, kterým tráví většina z nás klidně i půl hodiny. Proč to nebrat jako čas strávený péčí o sebe. Neodbýt to jen tak, aby se neřeklo, ale užít si každou minutu. Vnímejte, jak voní nová maska, kterou jste si koupila, abyste si udělala radost. Věřte, že používání kvalitní kosmetiky si všimne i okolí. Nejen, že vůně z vlasů se uvolňuje postupně a dlouhodobě, ale lepší kvalita bude viditelná na první pohled.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Ideální partner

Vysnila jste si prince na bílém koni, a on stále nepřijíždí? více

TOP DOMOV

Den dětí

Narozeniny svých ratolestí si pamatuje každý rodič. U jmenin někteří začínají tápat, více

TOP CESTOVÁNÍ

Jaro na Lipně

Moderně vybavený areál Landal Marina Lipno na břehu lipenského jezera více

TOP GURMÁN

Kakaový bob

Asi každý ví, že čokoláda se vyrábí z kakaa, ale co je to kakao, více

TOP SPOLEČNOST

Dny Biodroga

Již po páté se opakuje jarní akce na produkty kosmetických značek BIODROGA & BIODROGA MD. více

Čerstvé jizvy

Jizva znamená porušení celistvosti kůže. více

Svatební dekorace

Svatební den je pro většinu z nás jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více