Vlasové šampony od Tierra Verde

Text: Prima Žena
12. července 2020 | 09:00

Česko-slovenský výrobce ekodrogerie, TIERRA VERDE, vyslyšel přání svých zákazníků a rozhodl se rozšířit portfolio produktů o tělovou kosmetickou řadu. Na trh přichází se třemi druhy vlasových šamponů, které stejně jako ostatní jejich výrobky naplňují filozofii True Eco. To znamená, že jsou vyráběné s ohledem na zdraví, životní prostředí a celou naši planetu.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kopřivový šampon na mastné vlasy obsahuje výtažek z jihočeských kopřiv v biokvalitě. Tento šampon reguluje nadměrnou produkci kožního mazu a zmírňuje tvorbu lupů. Je doplněn o bio esenciální oleje z pomeranče a rozmarýnu, které mají na pokožku také blahodárné účinky a navíc mu dodávají jemnou vůni.

Březový šampon, který je určen pro suché vlasy, obsahuje výtažek z břízy v biokvalitě a pochází z Čech a severního Polska. Vlasy hydratuje a dodává jim lesk. Díky obsahu bio esenciálního oleje z citronové trávy, krásně voní.

Kaštanový šampon pro posílení vlasů je vyráběný z výtažku z kaštanu v biokvalitě a pochází ze zámecké zahrady ve Slavkově. Zlepšuje prokrvení vlasové pokožky a působí tak proti vypadávání vlasů. S jemnou vůní bio esenciálního pomerančového oleje.

Šampony jsou vyráběné na bázi extraktu z mýdlových ořechů a tenzidů z kokosového oleje. „Mají optimální pH, které nenarušuje ochranou bariéru kůže. Přirozeně kyselé prostředí vlasům svědčí, takže se vrchní vrstva vlasu (vlasová kutikula) uzavře a vlas je tak dobře chráněn před vniknutím škodlivých látek do jeho vnitřní struktury. Vlas je vyhlazený, takže nedochází k zacuchání a proto není potřeba po umytí těmito šampony používat další kondicioner. Navíc se od takto vyhlazeného vlasu dobře odráží světlo, takže se krásně leskne“, hlavní technoložka Eva Hlavoňová.

Šampony neobsahují ropné deriváty, syntetické parfemace, barviva, sulfáty ani dráždivé anionaktivní tenzidy. Samozřejmostí je, že nejsou testované, ani žádná ze složek, na zvířatech. Vodu, která vám po umytí vlasů zbyde, můžete s klidem vypustit do přírody nebo s ní zalít svoji zahrádku.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP DOMOV

Venkovní koberec

Zahrada je nedílnou součástí každého rodinného domu, ale i panelové domy více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více