Zdravé vlasy – koruna krásy každé ženy

Text: Prima Žena
17. března 2020 | 09:00

Zdravě vypadající lesklé vlasy jsou ozdobou všech žen. S přírodními produkty řecké kosmetiky Evergetikon, která je ručně vyráběna na ostrově Kréta bez použití sulfátů, chemických parfemací a parabenů, navrátíte rovnováhu vaší vlasové pokožce a dodáte vlasům vše co potřebují. Ty pak budou zářit zdravím, budou krásně lesklé a hebké na dotek.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jak docílit zdravých a zářivých vlasů?
Základem krásných vlasů je zdravá vlasová pokožka, kterou snadno navrátíte do optimální rovnováhy, když se vyhnete produktům s množstvím silikonů, sulfátů a parabenů. Doporučujeme se zaměřit na výživu vlasové pokožky i vlasů, a to s pomocí produktů obsahujících rostlinné oleje. Dejte si čas s výběrem kvalitního šampónu dle typu vašich vlasů a nezapomínejte na následné použití kondicionéru, který uzavře vlasové vlákno a vlasy posílí. Během mytí provádějte vědomou, alespoň 3-minutovou masáž vlasové pokožky, čímž podpoříte mikrocirkulaci a dosáhnete většího vstřebání účinných látek. Alespoň jedenkrát týdně vyzkoušejte extra výživný vlasový balzám, například s použitím arganového oleje, který necháte působit přes noc. Ráno vlasy umyjte a pak už si jen užívejte obdivné pohledy.

Náš tip: Zaměřte se na výživu zevnitř. Hustých a lesklých vlasů docílíte díky zdravým tukům, především omega 3 a omega 6, které napomáhají lépe vstřebat vitamíny i minerální látky. Důležitý je též zinek, který obsahují například dýňová semínka anebo vysokoprocentní čokoláda a vitamín C, jehož nejlepším zdrojem je ovoce a zelenina.

www.bioaromakosmetika.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

TOP DOMOV

Péče o oblečení

Také to znáte? Partner chodí pravidelně do práce v obleku a vy máte předepsaný více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více