28 důvodů k návštěvě kosteleckých lázní

Text: Prima Žena
4. února 2015 | 12:00

Objevte s námi lázně v Kostelci u Zlína, užijte si pobytu v rodinném prostředí, kde se lidé usmívají, kde vám nabídnou Hřejivé objetí či Parafínové pohlazení, kde můžete prozkoumat Babiččino tajemství nebo se oddat Konopnému mámení.

Kostelecké lázně1.jpg Kostelecké lázně2.jpg Kostelecké lázně3.jpg Kostelecké lázně4.jpg Kostelecké lázně5.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Moře

A to jsme vyjmenovali jen některé z celkem 28 lákavých lázeňských pobytů, ať už relaxačních nebo léčivých. Můžete si i v čase, kdy si leden podává ruku s únorem, dopřát v kosteleckých lázních Odpočinek u moře nebo si užít Mořského vánku a přenést se tak k Mrtvému moři a zcela využít jeho léčivých darů.

Sibiř

Je libo něco drsnějšího, vzdáleného a jedinečného? Co takhle Sibiř na vlastní kůži za  šest dní? V kosteleckých lázních to není nic nemožného. Na jednom místě tam najdete to nejlepší co sibiřská tundra a tajga nabízí pro léčbu všemožných neduhů.

Váha

Nebo jste si ráno, když jste stoupli na váhu, řekli: „Tak dost!“ I pro vás, kteří chcete ručičku váhy posunout směrem dolů, mají v kosteleckých lázních řešení. Série procedur v Detoxikačním pobytu vám pomůže pročistit a nastartovat organismus v boji s váhou. Odjíždět pak budete nabití znovu nalezenou energií.

Překvapení

Přemýšlíte, čím potěšit nebo překvapit kamarádku, manžela nebo babičku? Vyberte jim milý dárek. Třeba pobyt Zadáno pro ženy, nebo Harmonie pro dva. Prarodiče pak budou nadšení z Kouzla teplé rašeliny nebo z pobytu Aby klouby nebolely, případně ze Zdraví z přírody.

Asi se po pár dnech v kosteleckých lázních budete cítit jako doma, objevíte totiž více než 28 důvodů, proč se do lázní vracet. Přesvědčte se na www.hotelkostelec.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP DOMOV

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více