Akademie Tradičního Feng Shui a Barev

Text: Prima Žena
16. září 2019 | 12:00

Aura-Soma a Feng Shui tvoří zajímavou dvojici. Svět Aura-Somy nám řečí barev nabízí zrcadlo naší duše, ale stav našeho nitra odráží i obytný a pracovní prostor, který si okolo sebe vytváříme. Aura-Soma nám pomáhá lépe poznat sebe sama a učí nás plně využívat své schopnosti, Feng Shui nás zase učí uspořádat si svůj prostor v souladu se svým nitrem. Oba systémy přinášejí inspiraci a sílu zevnitř i zvenčí a pomáhají nám tak v procesu růstu na mnoha úrovních.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Stáváme se spolutvůrci prostoru, který nás sytí, posiluje a povzbuzuje k růstu, vývoji ve všech důležitých oblastech života. Podporuje nás naslouchat vlastnímu nitru (intuici) tak, abychom dokázali z bohatého pokladu možností dotvářet individuální prostor a formovat vlastní život.

Aura-Soma působí zevnitř ven, Feng Shui zase zvenčí dovnitř. Jedná se o spirálový pohyb, tvořící dohromady jednu dvojitou spirálu, která se otáčí doprava i doleva – dvojitý helix. Tato spirála zahrnuje vše, nic nevylučuje. Představuje dvě stránky, které se setkávají a tvoří jednotu.

Dům postavený dle zásad Tradičního Feng Shui je takzvaně ušitý lidem na míru, je v souladu s jejich energií, ale i energií okolního prostředí, na cestě životem je podporuje, dává jim více chuti do života, zvyšuje jejich bohatství a schopnost využívat všech příležitostí.

Pracuje s respektem k zákonům harmonie přírody a s vědomím hlubokého vztahu člověka a prostoru, který ho obklopuje. Umění odborníka na Tradiční Feng Shui spočívá ve správném napojení na exteriérovou čchi a správném otevření domu prospěšném pro všechny jeho obyvatele.

Pro rozsáhlou analýzu exteriéru - okolních horských a vodních prvků - se využívají mistrovské techniky SAN HE, doposud nevyučované v žádné z českých škol Feng Shui, ani publikované v žádné populárně-naučné literatuře.

Mgr. et Bc. Monika Fleur de Lis -zakladatelka Akademie Tradičního Feng Shui a konzultantka Feng Shui dle mistrovských pokročilých metod analýzy exteriéru SAN HE, analýzy člověka BAZI a časovacích technik ZERI

Vı́ce informacı́ najdete: www.AurasomaaFengshui.eu  nebo www.Fengshui-skola.cz

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Puberta u dětí

Jak říká Marek Eben, díky pubertě rodiče unesou to, že jejich potomci jednou více

TOP DOMOV

Domácí wellness

Kdo by nechtěl uvolnění těla i mysli kdykoliv? Vlastní wellness zázemí více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Ačkoli si na první vločky ještě počkáme, zimní sezóna se nezadržitelně blíží. více

TOP GURMÁN

Ovocné pohlazení

K jablkům, dýním či ořechům se od října přidává další plod podzimu, více

TOP SPOLEČNOST

Zámek Svijany

Zámek Svijany oslaví 28. září Svatováclavskými slavnostmi Dny českého piva více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více