Aplikace, která vám sestaví hubnoucí plán

Text: Prima Žena
2. února 2017 | 15:00

Období hubnutí do plavek už se blíží a spolu s ním se na internetu objevují rady a jídelníčky, které slibují shození 10 kilo za měsíc a podobné nereálné hlouposti. Jestli však chcete zdravě zhubnout bez jojo efektu, na drastické diety zapomeňte.

aplikace_hubnouci_plan_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jedinou cestou k fit postavě je postupné hubnutí, kterého dosáhnete úpravou jídelníčku a dostatkem pohybu. Jak správně jíst a jaké partie procvičovat by vám měl poradit odborník. V dnešním online světě už ovšem není nezbytné shánět výživového poradce. Osobního trenéra vám udělá třeba chytrá online aplikace Get Fit Online.

Plán sestavený na míru

Na rozdíl od jiných podobných webů a online rádců sestaví aplikace Get Fit Online program přímo na míru vašemu tělu. Každý totiž potřebuje trochu jiný jídelníček, cvičení a také zajímavosti a překvapení. Vše se spočítá podle vámi zadaných informací ohledně stravovacích návyků, cvičení a cílů. U toho posledního si dejte obzvlášť pozor. Tvůrci aplikace doporučují nastavit si cíl hubnutí maximálně na 6 kg měsíčně, víc by pro tělo mohlo být škodlivých. Pokud uvedete, že chcete zhubnout 10 kilo za měsíc, tréninkový a jídelní plán vás k tak vysoké ztrátě hmotnosti stejně nedovedou, protože by byla pro tělo nebezpečná.

Žádné složité vyvařování

Spousta lidí hubnutí vzdá, protože přijdou na to, že nemají ani čas vařit si speciální pokrmy, ani peníze na nakupování drahých potravin. U Get Fit Online je všechno jinak. Na každých 5 dní dostanete seznam surovin i s přesnou gramáží, nic dalšího nebude potřeba kupovat. A kdyby vám nějaký pokrm nevyhovoval, dá se vybrat nutričně podobná alternativa. Navíc je možné si zvolit mezi pestrým a ekonomickým jídelníčkem, takže nemusíte zatížit ani svou peněženku.

Stejně to funguje se cvičením. Každý si prostě zvolí, co mu víc vyhovuje – lehčí či těžší cvičení apod.

Zkušební plán zdarma

Na tři dny je možné vyzkoušet si jídelníček i cvičební plán zdarma. Stačí vyplnit všechny potřebné údaje a zaregistrovat se. Následně se cena odvíjí od toho, o jak dlouhý plán máte zájem. Můžete si všimnout, že kromě programu Chci zhubnout je k dispozici i Chci být fit a připravuje se Chci se zbavit stresu

Nemusíte si najímat výživové poradce a chodit do fitka, abyste v létě měla postavu jako lusk. Berte však na vědomí, že to chce především disciplínu. I když vás Get Fit Online bude motivovat, hlavní zodpovědnost leží na vašich bedrech.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Sex s ex

Rozešli jste se, řekli si, že je konec, a váš nový život je fajn. Jenže k opravdové více

TOP DOMOV

Dětské nožky

Maminky a tatínkové, už jste někdy přemýšleli nad tím, jaké botičky Vaše děti nosí více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázeňské pobyty

Letní prázdniny skončily, děti se vrátily do lavic a týmy v kancelářích větších i menších více

TOP GURMÁN

Zdravé dobroty

Kapusta získala nepříliš dobrou pověst především díky výtvorům mnoha školních jídelen. více

TOP SPOLEČNOST

For Interior

Inspiraci pro vylepšení svého stávajícího bydlení nebo ještě nezařízených domů a bytů více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Digestoře Faber

V letošním roce uvádí Faber na trh novou řadu odsavačů par Faber Family Light. více