Desmodium strážce jater

Text: Prima Žena
11. září 2018 | 12:00

Rostlina Desmodium adscendens, česky nazývána Stužkovec vystoupavý, je původem z Latinské Ameriky z Peru. Díky svému složení a vlastnostem Desmodium významně působí na virové či chemické poškození jater v důsledku intoxikace špatného stravování, konzumace alkoholu, znečištění ovzduší i některých léků.

strazce_jater_PZ.jpg strazce_jater_2_PZ.jpg strazce_jater_3_PZ.jpg strazce_jater_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Desmodium je hlavní složkou přírodního přípravku Stea 7, který byl úspěšně použit při klinické studii v léčbě steatózy (ztučnění jater) vedené Dr. Giorgio Barbarini v nemocnici San Matteo v Pávii.

Studie rostliny Desmodium ve Francii, Anglii, Kanadě a Ghaně(země, odkud také rostlina pochází) potvrzují schopnost dilatace v léčbě bronchiálního astma, anti-histaminového efektu u alergií a schopnost normalizovat hladinu jaterních enzymů. Složení přípravku Stea 7, ve kterém najdeme extrakt rostliny Desmodium, extrakt Ostropestřece mariánského, Rozmarýnu a zeleného čaje, intenzivně podporuje jaterní funkce, přispívá ke snižování množství tuku uloženého uvnitř jaterních buněk. Výborně působí při léčbě alergií a astma, detoxikaci organismu, při zánětu žlučníku, svalových křečí, ledvin nebo jater, kožních onemocněních a při hormonálních obtížích.

Desmodium redukuje oxidaci kyseliny arachidonové, nenasycené mastné kyseliny, jejíž nadměrné množství v lidském organismu podporuje zánětlivé a autoimunitní onemocnění revmatoidní artritida. A naopak nedostatek vede k nedostatečnému vývinu mozku u kojenců. Zdrojem kyseliny arachidonové je maso(kuřecí, krůtí), vejce, ryby(kapr, pstruh) a rostlinné oleje(podzemnicový, slunečnicový).

Ostropestřec mariánský usnadňuje regenerační proces jaterní tkáně, chrání játra před volnými radikály a zvyšuje syntézu Glutathionu. Rozmarýn zajišťuje antioxidační a choleretický účinek a podporuje tvorbu žluči.  Silné antioxidační vlastnosti zeleného čaje násobí vlastnosti přípravku a tak účinek všech složek je na lidský organismus výraznější. Složky Betain a Inositol, rovněž obsažené v přírodním přípravku Stea 7, chrání a napravují škody způsobené toxiny a záněty v jaterních, srdečních a žilních tkáních a pomáhají snižovat množství cholesterolu v krvi.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Valentýnský dárek

Zatímco osm z deseti Američanů koupí letos k Valentýnovi svému partnerovi bonboniéru více

TOP DOMOV

Královna Koloběžka

S jarem a prvními skutečně teplými doteky slunečních paprsků více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Maximálně vyladěnou zimní dovolenou si užijete v moderně vybaveném areálu více

TOP GURMÁN

Smyslné mlsání

Kde jinde stmelit vzájemnou náklonnost, když ne nad stolem plným lahůdek více

TOP SPOLEČNOST

Dětský tábor

Rodinné prostředí, individuální přístup a spousta her, výletů a dobrodružství. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více