Desmodium strážce jater

Text: Prima Žena
11. září 2018 | 12:00

Rostlina Desmodium adscendens, česky nazývána Stužkovec vystoupavý, je původem z Latinské Ameriky z Peru. Díky svému složení a vlastnostem Desmodium významně působí na virové či chemické poškození jater v důsledku intoxikace špatného stravování, konzumace alkoholu, znečištění ovzduší i některých léků.

strazce_jater_PZ.jpg strazce_jater_2_PZ.jpg strazce_jater_3_PZ.jpg strazce_jater_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Desmodium je hlavní složkou přírodního přípravku Stea 7, který byl úspěšně použit při klinické studii v léčbě steatózy (ztučnění jater) vedené Dr. Giorgio Barbarini v nemocnici San Matteo v Pávii.

Studie rostliny Desmodium ve Francii, Anglii, Kanadě a Ghaně(země, odkud také rostlina pochází) potvrzují schopnost dilatace v léčbě bronchiálního astma, anti-histaminového efektu u alergií a schopnost normalizovat hladinu jaterních enzymů. Složení přípravku Stea 7, ve kterém najdeme extrakt rostliny Desmodium, extrakt Ostropestřece mariánského, Rozmarýnu a zeleného čaje, intenzivně podporuje jaterní funkce, přispívá ke snižování množství tuku uloženého uvnitř jaterních buněk. Výborně působí při léčbě alergií a astma, detoxikaci organismu, při zánětu žlučníku, svalových křečí, ledvin nebo jater, kožních onemocněních a při hormonálních obtížích.

Desmodium redukuje oxidaci kyseliny arachidonové, nenasycené mastné kyseliny, jejíž nadměrné množství v lidském organismu podporuje zánětlivé a autoimunitní onemocnění revmatoidní artritida. A naopak nedostatek vede k nedostatečnému vývinu mozku u kojenců. Zdrojem kyseliny arachidonové je maso(kuřecí, krůtí), vejce, ryby(kapr, pstruh) a rostlinné oleje(podzemnicový, slunečnicový).

Ostropestřec mariánský usnadňuje regenerační proces jaterní tkáně, chrání játra před volnými radikály a zvyšuje syntézu Glutathionu. Rozmarýn zajišťuje antioxidační a choleretický účinek a podporuje tvorbu žluči.  Silné antioxidační vlastnosti zeleného čaje násobí vlastnosti přípravku a tak účinek všech složek je na lidský organismus výraznější. Složky Betain a Inositol, rovněž obsažené v přírodním přípravku Stea 7, chrání a napravují škody způsobené toxiny a záněty v jaterních, srdečních a žilních tkáních a pomáhají snižovat množství cholesterolu v krvi.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Kyberšikana

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. více

TOP DOMOV

Kliky Rocksor!

Nový model kliky Rocksor je jasným důkazem, že nejoriginálnější inspirace pro design více

TOP CESTOVÁNÍ

Víno a turistika

Chcete poznat Znojemsko jako místo, kde vznikají vaše oblíbená vína? více

TOP GURMÁN

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více

TOP SPOLEČNOST

Muzeum, kde to voní…

Když v roce 1991 firma A.W. po restituci převzala v Lošticích výrobu více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více