Dezinfekce rukou na prvním místě

Text: Prima Žena
18. března 2020 | 09:00

Koronavirus je nejčastěji skloňované slovo posledních dní, v době pandemie přichází na řadu i mnoho hygienických opatření, včetně správného mytí rukou. Dezinfekční gely na ruce poslouží pokaždé, když není možnost tekoucí vody, základním pravidlem je však pravidelné mytí rukou tradičními tuhými/tekutými mýdly, které dokáží usmrtit i COVID-19 a společně s tekutou vodou odstranit veškeré bakterie z povrchu rukou.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Dezinfekční gely na ruce mají opodstatnění všude tam, kde není možnost umýt si ruce mýdlem a vodou. Účinně zabíjejí bakterie, které však zůstávají na povrchu rukou. Dezinfekční gely pro svůj vysoký obsah alkoholu navíc vysušují pokožku. Klasická marseillská mýdla, v lepším případě tekutá, jsou stejně účinným zabijákem bakterií i koronaviru s tím rozdílem, že díky svému základu s vysokým obsahem tuku, tvořenému z 80% olivovým olejem z pokrutin a z 20% zmýdelněným kokosovým olejem, pokožku nevysušují. Neporušují přirozenou hydrolipidní vrstvu pokožky a veškeré nečistoty spláchne z povrchu rukou čistá voda. Neměli bychom však zapomínat, že správné mytí rukou trvá alespoň 30 vteřin,“ dodává marketingová ředitelka Théophile Berthon, značky, která vyrábí tradiční marseillské mýdlo.

Théophile Berthon: Savon Noir Neparfémované přírodní tekuté mýdlo pro obličej a tělo s olivovým olejem

Hypoalergenní, neparfémované mýdlo pro citlivou pleť SAVON NOIR je vyživující tekuté mýdlo, které díky svému základu s vysokým obsahem tuku, tvořenému z 80 % olivovým olejem z pokrutin a z 20 % zmýdelněným kokosovým olejem, dodá pokožce všechny potřebné vitamíny a přirozený vzhled.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Partnerská krize

Krize ve vztahu může potkat každý pár. Je to přirozená fáze ve vývoji vztahu. více

TOP DOMOV

Dospívající děti

Na sebedůvěru dětí mají od počátku zásadní vliv matka s otcem. více

TOP SPOLEČNOST

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více