Geladrink - prvotřídní kloubní výživa

Text: Prima Žena
14. září 2018 | 09:00

Geladrink® FAST s bioaktivními kolagenními peptidy a extraktem z Boswellia serrata je kloubní výživa s rychlým nástupem účinku a ověřenou účinností.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Skupina vědců a lékařů z australského Sydney zpracovala a v roce 2018 zveřejnila velkou přehledovou studii pod názvem Doplňky stravy pro léčbu osteoartrózy (ošetření kloubů postižených osteoartrózou): systematický přehled a meta-analýza, ve které porovnávala účinnost různých látek používaných pro výživu kloubů při léčbě osteoartrózy. Autoři sledovali účinnost perorálních doplňků stravy pro výživu kloubů při osteoartróze kyčlí, kolen a drobných kloubů ruky. Do souboru bylo zahrnuto celkem 2964 odborných studií a 69  randomizovaných, placebem kontrolovaných klinických studií s celkovým počtem 11586 pacientů. V souboru bylo zahrnuto 20 různých účinných látek používaných k výživě kloubů.

Autoři vyhodnotili celkem 7 účinných látek, u kterých potvrdili velký a klinicky významný účinek na snížení bolestivosti postižených kloubů. Tento efekt byl větší než 80 %. Mezi těmito 7 účinnými látkami byly na předním místě vyhodnoceny kolagenní peptidy a také extrakt z Boswellie serraty.

Geladrink® FAST je intenzivní kloubní výživa s rychlým nástupem účinku a ověřenou účinností. Jeho hlavní účinnou látkou jsou bioaktivní kolagenní peptidy Gelita® a extrakt z Boswellie serraty a antioxidanty.

Kolagenní peptidy Gelita® mají biologickou aktivitu a příznivě ovlivňují činnost buněk chrupavky, kosti, kloubního pouzdra a vazů, tedy celého kloubního systému. Přispívají k normální formaci kolagenu chrupavek a kostí a podporují tak jejich regeneraci a normální funkci, tedy pohyblivost všech kloubů - KYČELNÍCH, KOLENNÍCH, RAMENNÍCH, KLOUBŮ RUKOU A PÁTEŘE.

Boswellia serrata, tedy extrakt z pryskyřice kůry tohoto stromu, je více než 5000 let používán ajurvédskou medicínou a přispívá k normálnímu zdraví kostí a kloubů.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Benefity přátelství

Také jste si všimla, jak se životní tempo stále zrychluje? Je těžké této tendenci více

TOP DOMOV

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více

TOP CESTOVÁNÍ

Hudební léto

Pro téměř sedm z deseti mladých lidí je oblíbenou letní zábavou návštěva hudebního více

TOP GURMÁN

Salát z čekanky

Čekanka je listová zelenina, která se pěstuje pro své typické puky. více

TOP SPOLEČNOST

Bylo nebylo..

Jednoho letního dne se do rodiny zahradní návrhářky a stavebního mistra narodila Barunka více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více