Geladrink - prvotřídní kloubní výživa

Text: Prima Žena
14. září 2018 | 09:00

Geladrink® FAST s bioaktivními kolagenními peptidy a extraktem z Boswellia serrata je kloubní výživa s rychlým nástupem účinku a ověřenou účinností.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Skupina vědců a lékařů z australského Sydney zpracovala a v roce 2018 zveřejnila velkou přehledovou studii pod názvem Doplňky stravy pro léčbu osteoartrózy (ošetření kloubů postižených osteoartrózou): systematický přehled a meta-analýza, ve které porovnávala účinnost různých látek používaných pro výživu kloubů při léčbě osteoartrózy. Autoři sledovali účinnost perorálních doplňků stravy pro výživu kloubů při osteoartróze kyčlí, kolen a drobných kloubů ruky. Do souboru bylo zahrnuto celkem 2964 odborných studií a 69  randomizovaných, placebem kontrolovaných klinických studií s celkovým počtem 11586 pacientů. V souboru bylo zahrnuto 20 různých účinných látek používaných k výživě kloubů.

Autoři vyhodnotili celkem 7 účinných látek, u kterých potvrdili velký a klinicky významný účinek na snížení bolestivosti postižených kloubů. Tento efekt byl větší než 80 %. Mezi těmito 7 účinnými látkami byly na předním místě vyhodnoceny kolagenní peptidy a také extrakt z Boswellie serraty.

Geladrink® FAST je intenzivní kloubní výživa s rychlým nástupem účinku a ověřenou účinností. Jeho hlavní účinnou látkou jsou bioaktivní kolagenní peptidy Gelita® a extrakt z Boswellie serraty a antioxidanty.

Kolagenní peptidy Gelita® mají biologickou aktivitu a příznivě ovlivňují činnost buněk chrupavky, kosti, kloubního pouzdra a vazů, tedy celého kloubního systému. Přispívají k normální formaci kolagenu chrupavek a kostí a podporují tak jejich regeneraci a normální funkci, tedy pohyblivost všech kloubů - KYČELNÍCH, KOLENNÍCH, RAMENNÍCH, KLOUBŮ RUKOU A PÁTEŘE.

Boswellia serrata, tedy extrakt z pryskyřice kůry tohoto stromu, je více než 5000 let používán ajurvédskou medicínou a přispívá k normálnímu zdraví kostí a kloubů.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Valentýnský dárek

Zatímco osm z deseti Američanů koupí letos k Valentýnovi svému partnerovi bonboniéru více

TOP DOMOV

Uspávání miminka

Mnoho novopečených rodičů si klade otázku, jak nejlépe svého drobečka více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Maximálně vyladěnou zimní dovolenou si užijete v moderně vybaveném areálu více

TOP GURMÁN

Správná snídaně

Už naše babičky říkaly, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne. více

TOP SPOLEČNOST

Kam na Valentýna

Romantická valentýnská večeře při svíčkách je už dávno pasé. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více