Geladrink - prvotřídní kloubní výživa

Text: Prima Žena
14. září 2018 | 09:00

Geladrink® FAST s bioaktivními kolagenními peptidy a extraktem z Boswellia serrata je kloubní výživa s rychlým nástupem účinku a ověřenou účinností.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Skupina vědců a lékařů z australského Sydney zpracovala a v roce 2018 zveřejnila velkou přehledovou studii pod názvem Doplňky stravy pro léčbu osteoartrózy (ošetření kloubů postižených osteoartrózou): systematický přehled a meta-analýza, ve které porovnávala účinnost různých látek používaných pro výživu kloubů při léčbě osteoartrózy. Autoři sledovali účinnost perorálních doplňků stravy pro výživu kloubů při osteoartróze kyčlí, kolen a drobných kloubů ruky. Do souboru bylo zahrnuto celkem 2964 odborných studií a 69  randomizovaných, placebem kontrolovaných klinických studií s celkovým počtem 11586 pacientů. V souboru bylo zahrnuto 20 různých účinných látek používaných k výživě kloubů.

Autoři vyhodnotili celkem 7 účinných látek, u kterých potvrdili velký a klinicky významný účinek na snížení bolestivosti postižených kloubů. Tento efekt byl větší než 80 %. Mezi těmito 7 účinnými látkami byly na předním místě vyhodnoceny kolagenní peptidy a také extrakt z Boswellie serraty.

Geladrink® FAST je intenzivní kloubní výživa s rychlým nástupem účinku a ověřenou účinností. Jeho hlavní účinnou látkou jsou bioaktivní kolagenní peptidy Gelita® a extrakt z Boswellie serraty a antioxidanty.

Kolagenní peptidy Gelita® mají biologickou aktivitu a příznivě ovlivňují činnost buněk chrupavky, kosti, kloubního pouzdra a vazů, tedy celého kloubního systému. Přispívají k normální formaci kolagenu chrupavek a kostí a podporují tak jejich regeneraci a normální funkci, tedy pohyblivost všech kloubů - KYČELNÍCH, KOLENNÍCH, RAMENNÍCH, KLOUBŮ RUKOU A PÁTEŘE.

Boswellia serrata, tedy extrakt z pryskyřice kůry tohoto stromu, je více než 5000 let používán ajurvédskou medicínou a přispívá k normálnímu zdraví kostí a kloubů.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Kyberšikana

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. více

TOP DOMOV

Malá domácí zvířátka

Mnoho se již napsalo o psech a kočkách, ale v našich domácnostech více

TOP CESTOVÁNÍ

Víno a turistika

Chcete poznat Znojemsko jako místo, kde vznikají vaše oblíbená vína? více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

TOP SPOLEČNOST

Tibeťané se učí

Tibetské děti mohou chodit do školy. Mají učebnice, tužky, sešity a učitele více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

Podzimní nachlazení

Venku se začíná prudce měnit počasí. Ráno je poměrně chladno více