Geladrink - prvotřídní kloubní výživa

Text: Prima Žena
14. září 2018 | 09:00

Geladrink® FAST s bioaktivními kolagenními peptidy a extraktem z Boswellia serrata je kloubní výživa s rychlým nástupem účinku a ověřenou účinností.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Skupina vědců a lékařů z australského Sydney zpracovala a v roce 2018 zveřejnila velkou přehledovou studii pod názvem Doplňky stravy pro léčbu osteoartrózy (ošetření kloubů postižených osteoartrózou): systematický přehled a meta-analýza, ve které porovnávala účinnost různých látek používaných pro výživu kloubů při léčbě osteoartrózy. Autoři sledovali účinnost perorálních doplňků stravy pro výživu kloubů při osteoartróze kyčlí, kolen a drobných kloubů ruky. Do souboru bylo zahrnuto celkem 2964 odborných studií a 69  randomizovaných, placebem kontrolovaných klinických studií s celkovým počtem 11586 pacientů. V souboru bylo zahrnuto 20 různých účinných látek používaných k výživě kloubů.

Autoři vyhodnotili celkem 7 účinných látek, u kterých potvrdili velký a klinicky významný účinek na snížení bolestivosti postižených kloubů. Tento efekt byl větší než 80 %. Mezi těmito 7 účinnými látkami byly na předním místě vyhodnoceny kolagenní peptidy a také extrakt z Boswellie serraty.

Geladrink® FAST je intenzivní kloubní výživa s rychlým nástupem účinku a ověřenou účinností. Jeho hlavní účinnou látkou jsou bioaktivní kolagenní peptidy Gelita® a extrakt z Boswellie serraty a antioxidanty.

Kolagenní peptidy Gelita® mají biologickou aktivitu a příznivě ovlivňují činnost buněk chrupavky, kosti, kloubního pouzdra a vazů, tedy celého kloubního systému. Přispívají k normální formaci kolagenu chrupavek a kostí a podporují tak jejich regeneraci a normální funkci, tedy pohyblivost všech kloubů - KYČELNÍCH, KOLENNÍCH, RAMENNÍCH, KLOUBŮ RUKOU A PÁTEŘE.

Boswellia serrata, tedy extrakt z pryskyřice kůry tohoto stromu, je více než 5000 let používán ajurvédskou medicínou a přispívá k normálnímu zdraví kostí a kloubů.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP DOMOV

Detox těla

Detox těla je stále velice propírané téma. více

TOP CESTOVÁNÍ

Polární záře

Také jste vždy snili vidět polární záři, ale na dovolenou jezdíte stále více

TOP GURMÁN

Zahřejte se

Stejně jako měníme s příchodem podzimu své oblečení, měli bychom změnit také více

TOP SPOLEČNOST

Lucie Šilhánová

Lucie se nedávno stala maminkou a s námi se podělila o její dojmy více

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

Wellness a plavání

Plavecký areál Jedenáctka VS nabízí vyžití pro celou rodinu více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více