Imunita doslova jako „od maminky“

Text: Prima Žena
15. prosince 2018 | 09:00

Už jako malá miminka jsme věděli, co je pro nás nejlepší. Vše potřebné jsme získávali od našich maminek z mateřského mléka. To nás zasytilo a zároveň nám dodalo obranné bílé krvinky a všechny typy protilátek. Díky tomu jsme získali jedinečnou obranyschopnost, kterou může jen máloco nahradit.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

S podzimem opět přichází období, kdy je na imunitu třeba dbát mnohem více. Když jsme byli starší, na posílení naší imunity se podílelo daleko více faktorů. Pravidelný pitný režim, rozmanitá strava bohatá na vitaminy, vlákninu, bílkoviny, zdravé tuky a sacharidy, kvalitní spánek nebo dostatek pohybu. Tak je to po celý zbytek života. Ne vždy se ale podaří všechno dodržovat a tak se čas od času stane, že se v důsledku oslabené imunity nachladíme či onemocníme.

Jako prevence může ale kromě dodržování zdravého životního stylu posloužit i vhodně zvolený doplněk stravy. Obdobně, jako nám v dětství prospívalo mateřské mléko, pomáhá i mléko kobylí, které se mu svým složením podobá nejvíce. Dříve bylo zpracované kobylí mléko výsadou králů a bohatých, zatímco chudí a otroci pili medovinu. Dnes ho můžete mít i vy. Kde ho získat? Kobylí mléko je hlavní složkou doplňku stravy Imunitin.

Kobylí mléko obsahuje látky s harmonizačním a regeneračním účinkem, imunoglobuliny, lysozym a velké množství vitamínů a minerálních látek, díky čemuž podporuje správnou funkci obranných mechanismů organismu. Nezbytnou součástí Imunitinu je i osvědčený vitamín C, který významně zvyšuje odolnost proti infekcím.

Imunitin je komplexní přírodní produkt, který je vhodný i pro děti od 3 let, neboť právě malé děti jsou jednou ze skupin nejnáchylnějších k onemocnění chřipkami a dalšími infekčními chorobami.

IMUNITIN je k dostání za doporučenou cenu 1 080,- Kč (balení 360 kapslí - dávka na 60 dní). Pro více informací navštivte www.orling.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Dejte si svůj cíl

Každý Nový rok si dáváme předsevzetí. Ale proč, když je opakovaně porušujeme? více

TOP DOMOV

Dětský vývoj

Kreslení je přirozenou součástí života a vývoje dítěte. Je to právě kresba více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

For Wood

Sedmý veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Darujte krásu

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více