Imunita doslova jako „od maminky“

Text: Prima Žena
15. prosince 2018 | 09:00

Už jako malá miminka jsme věděli, co je pro nás nejlepší. Vše potřebné jsme získávali od našich maminek z mateřského mléka. To nás zasytilo a zároveň nám dodalo obranné bílé krvinky a všechny typy protilátek. Díky tomu jsme získali jedinečnou obranyschopnost, kterou může jen máloco nahradit.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

S podzimem opět přichází období, kdy je na imunitu třeba dbát mnohem více. Když jsme byli starší, na posílení naší imunity se podílelo daleko více faktorů. Pravidelný pitný režim, rozmanitá strava bohatá na vitaminy, vlákninu, bílkoviny, zdravé tuky a sacharidy, kvalitní spánek nebo dostatek pohybu. Tak je to po celý zbytek života. Ne vždy se ale podaří všechno dodržovat a tak se čas od času stane, že se v důsledku oslabené imunity nachladíme či onemocníme.

Jako prevence může ale kromě dodržování zdravého životního stylu posloužit i vhodně zvolený doplněk stravy. Obdobně, jako nám v dětství prospívalo mateřské mléko, pomáhá i mléko kobylí, které se mu svým složením podobá nejvíce. Dříve bylo zpracované kobylí mléko výsadou králů a bohatých, zatímco chudí a otroci pili medovinu. Dnes ho můžete mít i vy. Kde ho získat? Kobylí mléko je hlavní složkou doplňku stravy Imunitin.

Kobylí mléko obsahuje látky s harmonizačním a regeneračním účinkem, imunoglobuliny, lysozym a velké množství vitamínů a minerálních látek, díky čemuž podporuje správnou funkci obranných mechanismů organismu. Nezbytnou součástí Imunitinu je i osvědčený vitamín C, který významně zvyšuje odolnost proti infekcím.

Imunitin je komplexní přírodní produkt, který je vhodný i pro děti od 3 let, neboť právě malé děti jsou jednou ze skupin nejnáchylnějších k onemocnění chřipkami a dalšími infekčními chorobami.

IMUNITIN je k dostání za doporučenou cenu 1 080,- Kč (balení 360 kapslí - dávka na 60 dní). Pro více informací navštivte www.orling.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Muži ze second handu

Zamilovat se do rozvedeného muže? Může se to stát i vám. Čím starší jste, tím více

TOP DOMOV

Děti a sport

Postavení sportu dnes vůbec není jednoduché. Má totiž velmi silné a jen více

TOP GURMÁN

Zdravý životní styl

Možná se vám někdy do rukou dostaly články o tom, jak zhoršená ekonomická situace více

TOP SPOLEČNOST

Divadelní romantika

Úspěšná divadelní představení se nemusí nutně pojit pouze s velkými scénami. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více