Imunita doslova jako „od maminky“

Text: Prima Žena
15. prosince 2018 | 09:00

Už jako malá miminka jsme věděli, co je pro nás nejlepší. Vše potřebné jsme získávali od našich maminek z mateřského mléka. To nás zasytilo a zároveň nám dodalo obranné bílé krvinky a všechny typy protilátek. Díky tomu jsme získali jedinečnou obranyschopnost, kterou může jen máloco nahradit.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

S podzimem opět přichází období, kdy je na imunitu třeba dbát mnohem více. Když jsme byli starší, na posílení naší imunity se podílelo daleko více faktorů. Pravidelný pitný režim, rozmanitá strava bohatá na vitaminy, vlákninu, bílkoviny, zdravé tuky a sacharidy, kvalitní spánek nebo dostatek pohybu. Tak je to po celý zbytek života. Ne vždy se ale podaří všechno dodržovat a tak se čas od času stane, že se v důsledku oslabené imunity nachladíme či onemocníme.

Jako prevence může ale kromě dodržování zdravého životního stylu posloužit i vhodně zvolený doplněk stravy. Obdobně, jako nám v dětství prospívalo mateřské mléko, pomáhá i mléko kobylí, které se mu svým složením podobá nejvíce. Dříve bylo zpracované kobylí mléko výsadou králů a bohatých, zatímco chudí a otroci pili medovinu. Dnes ho můžete mít i vy. Kde ho získat? Kobylí mléko je hlavní složkou doplňku stravy Imunitin.

Kobylí mléko obsahuje látky s harmonizačním a regeneračním účinkem, imunoglobuliny, lysozym a velké množství vitamínů a minerálních látek, díky čemuž podporuje správnou funkci obranných mechanismů organismu. Nezbytnou součástí Imunitinu je i osvědčený vitamín C, který významně zvyšuje odolnost proti infekcím.

Imunitin je komplexní přírodní produkt, který je vhodný i pro děti od 3 let, neboť právě malé děti jsou jednou ze skupin nejnáchylnějších k onemocnění chřipkami a dalšími infekčními chorobami.

IMUNITIN je k dostání za doporučenou cenu 1 080,- Kč (balení 360 kapslí - dávka na 60 dní). Pro více informací navštivte www.orling.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Matky samoživotelky

V České republice je podle Českého statistického úřadu přes 170 tisíc neúplných rodin více

TOP DOMOV

Údržba kotle

Topná sezóna končila, a je proto důležité zkontrolovat, jak se toto náročné více

TOP CESTOVÁNÍ

Rodinná dovolena

Letní dovolená je pro řadu českých rodin událostí, na kterou se těší celý rok více

TOP GURMÁN

Eko Mixit

Namíchat si své vlastní müsli a k tomu si vybrat krásný tubus, který více

TOP SPOLEČNOST

Zofie Dares

Desku High On Being, ve které zpívá hlavně o cestě z dětství do dospělosti více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více