Jak na kvasinkovou infekci

Text: Prima Žena
29. července 2020 | 09:00

Kandidóza = kvasinková infekce. Kvasinky Candida albicans jsou normální součástí střevní mikroflóry.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Na trhu existují různé doplňky stravy, které se komplexně zaměřují na boj proti CANDINO Albicans, a všechny tyto složky již obsahují (Black Seed, Caprylic acid, oregánový olej, berberine, Barberry extrakt, Magnesium - např.  GreenFood Nutrition CandiFlora), takže je velmi pohodlné každý den užít pár kapslí a zaručit si tak komplex na prevenci nebo podporu kandidózy.

Spolu s dalšími mikroorganismy pomáhají v závěrečných fázích trávení. Za normálních okolností tvoří asi desetinu střevní flóry, přičemž se vyskytují především v tlustém střevě - tenké střevo je mikroorganismy osídleno minimálně. Kvasinky jsou s ostatními bakteriemi v rovnováze, ta se však může snadno narušit. Antibiotika, hormonální změny, antikoncepce, příliš mnoho cukru v potravě, alkohol či stres, křehkou rovnováhu v našem těle nejednou poškodí a způsobí přemnožení kvasinek. Kvasinky pak osídlují tenké střevo, dostávají se do krve a jsou zanášeny do různých orgánů, což může být pro organismus velmi nebezpečné.

Kvasinkovou infekci třeba léčit, neboť představuje pro tělo silnou toxickou látku, jejich metabolické odpady způsobují celou řadu závažných onemocnění. Je běžné, že při boji proti kvasinkám se zdravotní stav může mírně zhoršit, a proto se doporučuje užívat kromě doplňků stravy, které jsou speciálně sestavené na boj proti kvasinkám, i doplňky stravy na podporu jater, např. Ostropestřec mariánský (Ostropestřec).

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP DOMOV

Návrat do školy

Kritická část roku se blíží a pro některé rodiče je začátek školy hektickým obdobím více

TOP GURMÁN

Ketodieta

Každý způsob hubnutí má své výhody a rizika. Ketodieta je novým fenoménem více

TOP SPOLEČNOST

Jitka Klett

Majitelka, zakladatelka a hlavní módní návrhářka Jitka Klett, známá doma i více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více