Jste připraveni na zimu?

Text: Prima Žena
17. prosince 2018 | 09:00

Podpora zdraví, kvalita a vstřebatelnost pro dobrou kondici, to jsou anglické potravinové doplňky Together. Všechny ingredience na bázi potravin jsou zpracovávány bez chemie tak, aby byly zachovány enzymy, fytonutrienty a aminokyseliny, minerální látky a další bioaktivní faktory. Naše těla lépe “chápou” a snadněji absorbují živiny v přírodní formě.

jste_pripraveni_na_zimu_1_PZ.jpg jste_pripraveni_na_zimu_2_PZ.jpg jste_pripraveni_na_zimu_3_PZ.jpg jste_pripraveni_na_zimu_4_PZ.jpg jste_pripraveni_na_zimu_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jste připraveni na zimu? Na nedostatek slunečního svitu, málo energie, nachlazení, chřipku a stres? Pokud usoudíte, že vedle kvalitního jídla potřebujete další podporu, pak můžete sáhnout po některém prémiovém produktu Together. Velmi pravděpodobně nám všem bude chybět D vitamín. Spojujeme si ho s pevnými kostmi, ale jeho působení je mnohem širší. Ovlivnuje i naši náladu a imunitu. D3 je i součástí multivitamínových produktů Pregnancy, Multivitamín, Mens Multi a Womans.

Při nachlazení sáhneme po C vitamínu z těch nejkvalitnějších citrusových plodů s obsahem bioflavonoidů, které pomáhají vstřebávání a přidáme i Curcumin, který má silné protizánětlivé účinky a zvyšuje antioxidační kapacitu. Extra péči v náročném období, kdy potřebujeme tělo a mysl dostat do souladu a pomoci vyrovnat se se stresem nám přinese Stress Aid, komplex 11 vitamínů a minerálií na bázi potravin, všech 8 základních B vitamínů, mořské magnesium a 3 tradiční adaptogenní byliny - Schisandra, Ashwagandha a Rhodiola.

S únavou nám může pomoci B comlex nebo B12 vegan complex. Kondici pomůže posílit i mořské Magnesium nebo noční magnesium Night Time-relaxační formule pro hluboký spánek obsahuje 5 přírodních forem Magnesia, extrakt z Griffonie /poskytuje přírodní 5-HTP sloučeninu, kterou tělo produkuje z aminokyseliny tryptofanu, je prekurzorem hormonu Serotoninu.

Nakonec sami si vyberte, co potřebujete na našem e-shopu a zažijte sílu doplňků stravy z celistvých potravin.

Výhradní dovozce Gently s.r.o.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Benefity přátelství

Také jste si všimla, jak se životní tempo stále zrychluje? Je těžké této tendenci více

TOP DOMOV

Životní prostředí

O třídění odpadu či šetření plasty jste už určitě slyšeli, ale přesto nevíte, více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v Řecku

První červencový týden tradičně patří mezi nejžádanější termíny pro odjezd více

TOP GURMÁN

Chutě na uzdě

Při otázce, co vás při jídle uspokojí, asi bez váhání odpovíte, že pokud se dosyta najíte více

TOP SPOLEČNOST

Ženy ve vědě

13. ročník projektu „L’Oréal-UNESCO Pro ženy ve vědě“ zná své vítězky. Na slavnostním více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více