Jste připraveni na zimu?

Text: Prima Žena
17. prosince 2018 | 09:00

Podpora zdraví, kvalita a vstřebatelnost pro dobrou kondici, to jsou anglické potravinové doplňky Together. Všechny ingredience na bázi potravin jsou zpracovávány bez chemie tak, aby byly zachovány enzymy, fytonutrienty a aminokyseliny, minerální látky a další bioaktivní faktory. Naše těla lépe “chápou” a snadněji absorbují živiny v přírodní formě.

jste_pripraveni_na_zimu_1_PZ.jpg jste_pripraveni_na_zimu_2_PZ.jpg jste_pripraveni_na_zimu_3_PZ.jpg jste_pripraveni_na_zimu_4_PZ.jpg jste_pripraveni_na_zimu_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jste připraveni na zimu? Na nedostatek slunečního svitu, málo energie, nachlazení, chřipku a stres? Pokud usoudíte, že vedle kvalitního jídla potřebujete další podporu, pak můžete sáhnout po některém prémiovém produktu Together. Velmi pravděpodobně nám všem bude chybět D vitamín. Spojujeme si ho s pevnými kostmi, ale jeho působení je mnohem širší. Ovlivnuje i naši náladu a imunitu. D3 je i součástí multivitamínových produktů Pregnancy, Multivitamín, Mens Multi a Womans.

Při nachlazení sáhneme po C vitamínu z těch nejkvalitnějších citrusových plodů s obsahem bioflavonoidů, které pomáhají vstřebávání a přidáme i Curcumin, který má silné protizánětlivé účinky a zvyšuje antioxidační kapacitu. Extra péči v náročném období, kdy potřebujeme tělo a mysl dostat do souladu a pomoci vyrovnat se se stresem nám přinese Stress Aid, komplex 11 vitamínů a minerálií na bázi potravin, všech 8 základních B vitamínů, mořské magnesium a 3 tradiční adaptogenní byliny - Schisandra, Ashwagandha a Rhodiola.

S únavou nám může pomoci B comlex nebo B12 vegan complex. Kondici pomůže posílit i mořské Magnesium nebo noční magnesium Night Time-relaxační formule pro hluboký spánek obsahuje 5 přírodních forem Magnesia, extrakt z Griffonie /poskytuje přírodní 5-HTP sloučeninu, kterou tělo produkuje z aminokyseliny tryptofanu, je prekurzorem hormonu Serotoninu.

Nakonec sami si vyberte, co potřebujete na našem e-shopu a zažijte sílu doplňků stravy z celistvých potravin.

Výhradní dovozce Gently s.r.o.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Muži ze second handu

Zamilovat se do rozvedeného muže? Může se to stát i vám. Čím starší jste, tím více

TOP DOMOV

Děti a sport

Postavení sportu dnes vůbec není jednoduché. Má totiž velmi silné a jen více

TOP CESTOVÁNÍ

Interaktivní výstava

Chcete děti pořádně zabavit, unavit a zároveň byste rádi, aby se i něco zajímavého více

TOP GURMÁN

Výrazný sýr

Recept na tento čedar vymyslela v roce 1861 jistá Ivy Clothier. více

TOP SPOLEČNOST

Interiér a design

Milujete design, rádi své domovy ladíte do posledního detailu a sledujete trendy více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více