Korejský ženšen

Text: Prima Žena
10. září 2018 | 15:00

Všehoj lékařský, ženšen pravý, kořen života nebo správně botanicky Panax ginseng , všechna tato pojmenování patří právě korejskému ženšenu, nejsilnějšímu adaptogenu na světě.V Asii se užívá více než 5000 let a je považován za to nejcennější, co nám příroda nabízí a je užíván jako všelék. Dnes, díky intenzivnímu zkoumání, laboratorním a klinickým testům, víme proč.

korejsky_zensen_7_PZ.jpg korejsky_zensen_8_PZ.jpg korejsky_zensen_9_PZ.jpg korejsky_zensen_10_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jako jediná bylina obsahuje 35 druhů saponinů (ginsenosidů), které v kombinaci s vitamíny, minerály, polysacharidy a mnoha dalšími cennými prvky dávají ženšenu ohromné spektrum účinků. V každém organismu dokáže detekovat slabiny, a na ty působí.  Rozpozná buňky, které našemu tělu nejsou vlastní. Ať se jedná o bakterie, viry, plísně nebo dokonce nádorová bujení.

Ženšen podporuje a stabilizuje činnost pěti základních životních orgánů. Těmi jsou srdce, plíce, játra, slezina a ledviny. Právě příznivým působením na tyto orgány má ženšen téměř nekonečné množství účinků. Aktivuje imunitní systém, snižuje cukr a cholesterol v krvi, reguluje krevní tlak. Podporuje činnost mozkových buněk, zlepšuje paměť a působí proti únavě. Ženám pomáhá překonat nepříjemné projevy menopauzy a mužům problémy  s  erekcí.  Chrání nás před civilizačními  chorobami, což je, hlavně v dnešní uspěchané době, velkým přínosem.

Pokud se rozhodnete vyzkoušet účinky pravého korejského ženšenu, nehledejte ho v lékárnách.  Jejich výběr produktů je velmi omezený a většinou se nedozvíte, jaký ženšen byl použit a jak byl zpracován. Což je zásadní pro hodnocení kvality ženšenového potravinového doplňku.  Navštivte raději ověřené internetové obchody, které dováží ty nejkvalitnější produkty přímo z Jižní Koreje.  Škála jejich produktů je většinou široká a můžete vybírat z extraktů, kapslí, čajů, sladkostí nebo jinak zpracovaných kořenů této zázračné rostliny.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP DOMOV

Detox těla

Detox těla je stále velice propírané téma. více

TOP CESTOVÁNÍ

Resort Maria Spa

Příznivé působení léčivých pramenů láká k návštěvě Mariánských Lázní více

TOP GURMÁN

Zahřejte se

Stejně jako měníme s příchodem podzimu své oblečení, měli bychom změnit také více

TOP SPOLEČNOST

Galerie GASK

Galerie Středočeského kraje sídlí v jezuitské koleji v Kutné Hoře. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Wellness a plavání

Plavecký areál Jedenáctka VS nabízí vyžití pro celou rodinu více