Korejský ženšen

Text: Prima Žena
10. září 2018 | 15:00

Všehoj lékařský, ženšen pravý, kořen života nebo správně botanicky Panax ginseng , všechna tato pojmenování patří právě korejskému ženšenu, nejsilnějšímu adaptogenu na světě.V Asii se užívá více než 5000 let a je považován za to nejcennější, co nám příroda nabízí a je užíván jako všelék. Dnes, díky intenzivnímu zkoumání, laboratorním a klinickým testům, víme proč.

korejsky_zensen_7_PZ.jpg korejsky_zensen_8_PZ.jpg korejsky_zensen_9_PZ.jpg korejsky_zensen_10_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jako jediná bylina obsahuje 35 druhů saponinů (ginsenosidů), které v kombinaci s vitamíny, minerály, polysacharidy a mnoha dalšími cennými prvky dávají ženšenu ohromné spektrum účinků. V každém organismu dokáže detekovat slabiny, a na ty působí.  Rozpozná buňky, které našemu tělu nejsou vlastní. Ať se jedná o bakterie, viry, plísně nebo dokonce nádorová bujení.

Ženšen podporuje a stabilizuje činnost pěti základních životních orgánů. Těmi jsou srdce, plíce, játra, slezina a ledviny. Právě příznivým působením na tyto orgány má ženšen téměř nekonečné množství účinků. Aktivuje imunitní systém, snižuje cukr a cholesterol v krvi, reguluje krevní tlak. Podporuje činnost mozkových buněk, zlepšuje paměť a působí proti únavě. Ženám pomáhá překonat nepříjemné projevy menopauzy a mužům problémy  s  erekcí.  Chrání nás před civilizačními  chorobami, což je, hlavně v dnešní uspěchané době, velkým přínosem.

Pokud se rozhodnete vyzkoušet účinky pravého korejského ženšenu, nehledejte ho v lékárnách.  Jejich výběr produktů je velmi omezený a většinou se nedozvíte, jaký ženšen byl použit a jak byl zpracován. Což je zásadní pro hodnocení kvality ženšenového potravinového doplňku.  Navštivte raději ověřené internetové obchody, které dováží ty nejkvalitnější produkty přímo z Jižní Koreje.  Škála jejich produktů je většinou široká a můžete vybírat z extraktů, kapslí, čajů, sladkostí nebo jinak zpracovaných kořenů této zázračné rostliny.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Valentýnský dárek

Zatímco osm z deseti Američanů koupí letos k Valentýnovi svému partnerovi bonboniéru více

TOP DOMOV

Veletrh Heimtextil

Letošní Heimtextil, největší textilní veletrh na světě, už odtajnil trendy v bydlení více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Maximálně vyladěnou zimní dovolenou si užijete v moderně vybaveném areálu více

TOP GURMÁN

Smyslné mlsání

Kde jinde stmelit vzájemnou náklonnost, když ne nad stolem plným lahůdek více

TOP SPOLEČNOST

Festival Evolution

Festival Evolution, který je zaměřen na zdraví nejen tělesné, ale také duševní více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více