Léty prověřená kvalita

Text: Prima Žena
8. února 2019 | 12:00

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, důležitá je volba kvalitního kartáčku, mezizubních pomůcek a samozřejmě zubní pasty. I ústní voda dokáže v mnohém pomoci. Bylinné ústní vody HERBADENT s obsahem bylinných extraktů a silic velmi účinně pomáhají redukovat mikrobiální biofilm a jsou vhodné na dlouhodobé užívání.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

“Bakterie jsou přirozeným obyvatelem zdravé dutiny ústní a lidský organismus některé z nich potřebuje. V případě používání ústních vod s vysokým obsahem chemických antimikrobiálních látek může dojít k tomu, že se eliminují i „potřebné" obranné bakterie a ty škodlivé pak mají mnohem snazší pozici pro rychlé namnožení. Paralela s antibiotiky a střevní mikroflórou je jednoznačná. Ústní vody je tedy třeba užívat s rozmyslem a vybírat si ty na přírodní bázi, které nechávají ústní flóru (bakterie) v přirozeném a rovnovážném stavu,” říká MUDr. Pavel Smažík, Předseda asociace Czechdent.

Tradiční česká značka Herbadent, která se může pyšnit prokazatelnou účinností svých výrobků, po kompletním rebrandingu přichází s nadčasovými obaly. Kombinace zelené a černé odkazuje k tradici a historii značky založené roku 1897. V nových obalech zůstává zachováno jedinečné a léty prověřené složení. Unikátní kombinace léčivých rostlin vedle protizánětlivého, protikrvácivého a hojicího účinku zvyšuje odolnost proti bakteriím a virům.

Hlavní složkou dentální řady HERBADENT je 7 rostlinných bylin, jež svojí kvalitou musí odpovídat nárokům kladeným na suroviny určené pro výrobu léčiv. Kontrolují se již při jejich výběru od dodavatelů bylin a pak v celém výrobním procesu – vyrábí se podle SVP praxe, na stejné úrovni kontroly jako při výrobě léčiv.

HERBADENT – bylinná ústní voda 
HERBADENT bylinná ústní voda je určena k výplachům a k pravidelné celkové hygieně dutiny ústní. Každodenní používání HERBADENT bylinné ústní vody zlepšuje péči o dutinu ústní a napomáhá při snižování rizika zánětů, vzniku zubního kazu a parodontózy.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Valentýnský dárek

Zatímco osm z deseti Američanů koupí letos k Valentýnovi svému partnerovi bonboniéru více

TOP DOMOV

Svátky jara

Svátky jara přináší čerstvou energii, lákavé lahůdky na stole a krásné více

TOP CESTOVÁNÍ

Interaktivní výstava

Chcete děti pořádně zabavit, unavit a zároveň byste rádi, aby se i něco zajímavého více

TOP GURMÁN

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více

TOP SPOLEČNOST

Filmové drama

Filmový příběh o tom, že v jedné zemi může vládnout jen jedna královna. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více