Léty prověřená kvalita

Text: Prima Žena
8. února 2019 | 12:00

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, důležitá je volba kvalitního kartáčku, mezizubních pomůcek a samozřejmě zubní pasty. I ústní voda dokáže v mnohém pomoci. Bylinné ústní vody HERBADENT s obsahem bylinných extraktů a silic velmi účinně pomáhají redukovat mikrobiální biofilm a jsou vhodné na dlouhodobé užívání.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

“Bakterie jsou přirozeným obyvatelem zdravé dutiny ústní a lidský organismus některé z nich potřebuje. V případě používání ústních vod s vysokým obsahem chemických antimikrobiálních látek může dojít k tomu, že se eliminují i „potřebné" obranné bakterie a ty škodlivé pak mají mnohem snazší pozici pro rychlé namnožení. Paralela s antibiotiky a střevní mikroflórou je jednoznačná. Ústní vody je tedy třeba užívat s rozmyslem a vybírat si ty na přírodní bázi, které nechávají ústní flóru (bakterie) v přirozeném a rovnovážném stavu,” říká MUDr. Pavel Smažík, Předseda asociace Czechdent.

Tradiční česká značka Herbadent, která se může pyšnit prokazatelnou účinností svých výrobků, po kompletním rebrandingu přichází s nadčasovými obaly. Kombinace zelené a černé odkazuje k tradici a historii značky založené roku 1897. V nových obalech zůstává zachováno jedinečné a léty prověřené složení. Unikátní kombinace léčivých rostlin vedle protizánětlivého, protikrvácivého a hojicího účinku zvyšuje odolnost proti bakteriím a virům.

Hlavní složkou dentální řady HERBADENT je 7 rostlinných bylin, jež svojí kvalitou musí odpovídat nárokům kladeným na suroviny určené pro výrobu léčiv. Kontrolují se již při jejich výběru od dodavatelů bylin a pak v celém výrobním procesu – vyrábí se podle SVP praxe, na stejné úrovni kontroly jako při výrobě léčiv.

HERBADENT – bylinná ústní voda 
HERBADENT bylinná ústní voda je určena k výplachům a k pravidelné celkové hygieně dutiny ústní. Každodenní používání HERBADENT bylinné ústní vody zlepšuje péči o dutinu ústní a napomáhá při snižování rizika zánětů, vzniku zubního kazu a parodontózy.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Lechtivé filmy

Dlouhou dobu se mělo za to, že zatímco muže sexuálně vzrušují vizuální podněty, více

TOP DOMOV

Kvalitní povlečení

Po náročném dni se každý těší na pořádnou dávku odpočinku. Proč si večer více

TOP CESTOVÁNÍ

Vysněná dovolená

Češi jsou známí svou spořivostí, úspory si v Česku tvoří většina domácností. Z průzkumu více

TOP GURMÁN

Bez "éček"

Prázdniny jsou u konce a žáci se jako každý rok začínají připravovat do školních lavic. více

TOP SPOLEČNOST

Toy story 4

Česká kina zase ovládnou hračky. Slavnostní premiéru nového pokračování oblíbeného více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více