Léty prověřená kvalita

Text: Prima Žena
8. února 2019 | 12:00

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, důležitá je volba kvalitního kartáčku, mezizubních pomůcek a samozřejmě zubní pasty. I ústní voda dokáže v mnohém pomoci. Bylinné ústní vody HERBADENT s obsahem bylinných extraktů a silic velmi účinně pomáhají redukovat mikrobiální biofilm a jsou vhodné na dlouhodobé užívání.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

“Bakterie jsou přirozeným obyvatelem zdravé dutiny ústní a lidský organismus některé z nich potřebuje. V případě používání ústních vod s vysokým obsahem chemických antimikrobiálních látek může dojít k tomu, že se eliminují i „potřebné" obranné bakterie a ty škodlivé pak mají mnohem snazší pozici pro rychlé namnožení. Paralela s antibiotiky a střevní mikroflórou je jednoznačná. Ústní vody je tedy třeba užívat s rozmyslem a vybírat si ty na přírodní bázi, které nechávají ústní flóru (bakterie) v přirozeném a rovnovážném stavu,” říká MUDr. Pavel Smažík, Předseda asociace Czechdent.

Tradiční česká značka Herbadent, která se může pyšnit prokazatelnou účinností svých výrobků, po kompletním rebrandingu přichází s nadčasovými obaly. Kombinace zelené a černé odkazuje k tradici a historii značky založené roku 1897. V nových obalech zůstává zachováno jedinečné a léty prověřené složení. Unikátní kombinace léčivých rostlin vedle protizánětlivého, protikrvácivého a hojicího účinku zvyšuje odolnost proti bakteriím a virům.

Hlavní složkou dentální řady HERBADENT je 7 rostlinných bylin, jež svojí kvalitou musí odpovídat nárokům kladeným na suroviny určené pro výrobu léčiv. Kontrolují se již při jejich výběru od dodavatelů bylin a pak v celém výrobním procesu – vyrábí se podle SVP praxe, na stejné úrovni kontroly jako při výrobě léčiv.

HERBADENT – bylinná ústní voda 
HERBADENT bylinná ústní voda je určena k výplachům a k pravidelné celkové hygieně dutiny ústní. Každodenní používání HERBADENT bylinné ústní vody zlepšuje péči o dutinu ústní a napomáhá při snižování rizika zánětů, vzniku zubního kazu a parodontózy.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Milosrdná lež

Čerstvý průzkum australských odborníků ukázal, že přes dvě třetiny lidí někdy více

TOP DOMOV

Spojení firem

V minulosti ohlášené spojení dvou významných výrobců keramických stavebních více

TOP CESTOVÁNÍ

Rady na cesty

Začíná letní sezóna plná cestování a nevšedních zážitků. Přečtěte si pár tipů více

TOP GURMÁN

Degustační snídaně

Degustační večeři už vám nabídne spousta restaurací, ale degustační snídaně, více

TOP SPOLEČNOST

Rohlik.cz otáčí

Ekologický nákup ve vratných obalech nyní nově nabízí Rohlik.cz. více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více