Matcha a sport

Text: Prima Žena
7. května 2018 | 15:00

Jemně mletý japonský čaj matcha přímo přetéká zdravotními benefity, pomáhá při spalování tuků a je skvělým zdrojem energie. Matcha Tea dodává tento jemně mletý prášek z dužiny nejmladších lístků čajovníku už naporcovaný, takže ho můžete vzít kamkoli s sebou! Při jakékoli aktivitě tak díky Matcha Tea jednoduše a rychle nastartujete metabolismus, vlijete energii do žil, a ještě zefektivníte hubnutí!

matcha_a_sport_1_PZ.jpg matcha_a_sport_2_PZ.jpg matcha_a_sport_3_PZ.jpg matcha_a_sport_4_PZ.jpg matcha_a_sport_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Zdravotní přínosy smaragdového zázraku matcha, jako je vysoká koncentrace antioxidantů, aminokyselin, vitamínů A, C, E a minerálů, jsou často zmiňovány odborníky na stravování. Čaj matcha si ale chválí i sportovci, kterým pomáhá obnovit sílu a rychlost. Podle vědeckých studií matcha nejen vyplavuje z těla chemické toxiny a těžké kovy, ale podporuje i regeneraci poškozených buněk, a to zejména zásluhou katechinů EGCG, které posilují imunitní systém. Tyto látky zrychlují metabolismus a pomohou vám pálit přebytečné tuky až 4x rychleji. Dostat se do formy nikdy nebylo jednodušší!

Matcha obsahuje také zdravou formu kofeinu jménem teofylin. Tento jedinečný tein se uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin. Je tak pro tělo vhodnější, než kofein obsažený například v kávě nebo sycených nápojích. Nemá žádné vedlejší účinky, jako je zvýšení krevního tlaku, zrychlení srdeční frekvence nebo nervozita. Právě naopak, Matcha Tea podporuje koncentraci a jasnou mysl. Díky jeho energetickému náboji se lehce pustíte do jakékoli sportovní aktivity!

Čistě přírodní nápoj Bio Matcha Tea Harmony si můžete díky praktickému balení a šejkrům s úložným prostorem připravit kdekoli. Čajový prášek stačí vsypat do šejkru, zalít vodou, případně dochutit medem, citronem či kvalitním sirupem a pořádně prošejkovat. Nebo vyzkoušejte Bio Matcha Shake s příchutí meruňka či banán, který zasytí a obsahuje i syrovátku, která zlepšuje látkovou výměnu. A pak už jen stačí vyrazit vstříc Vašemu oblíbenému sportu!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Kamarádské peklo

Máte nejlepší kamarádku, která s vámi tráví spoustu času. více

TOP DOMOV

Útulné posezení

Co si vybavíte, když se řekne "léto"? Letní dovolenou a odpočinek někde na sluníčku? více

TOP CESTOVÁNÍ

Boutique hotely

Krásná příroda a spousta zážitků už dnes nejsou jediným požadavkem, více

TOP GURMÁN

UGO očista

Tento podzim budou mít účastníci programu UGO Očista poprvé šanci více

TOP SPOLEČNOST

Nikol Štíbrová

Herečka, zpěvačka, moderátorka a youtuberka Nikol Štíbrová více

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více

Léto za dveřmi!

Možná s rychlým nástupem tropických teplot řešíte otázku: více

Nová Motorola

Příchod letních dnů si často žádá obměnu šatníku. více