Mlíčko Beba 2 Premium

Text: (ed)
8. listopadu 2008 | 10:25

Alfou a omegou zdárného vývoje dětského organismu je správná výživa. Mateřské mléko je pro děťátko to nejlepší. Proto se také stalo vzorem pokračovacího mléka Beba 2 Premium.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Každá maminka zná pocit, kdy jí miminko roste přímo před očima. Porod a všechny strasti s ním spojené jsou rázem zapomenuty. Jak Alenka v říši divů sleduje jeho zájem o okolní svět a raduje se z prvních úsměvů a neobratných slabik. A každý den mu dává pro objevování novou sílu ze svého mléka.

Předchází nemocem

Mateřské mléko obsahuje vše, co kojenec potřebuje. Ne všem maminkám je však přáno kojit. A pak je důležité, aby po kojenecké výživě bylo jejich miminko syté a aby mu strava dodala živiny, vitaminy, minerály a stopové prvky v takovém poměru, který je pro optimální fyzický a mentální vývoj nezbytný.

Výběr by proto měl padnout na výživu, která je složením co nejbližší mateřskému mléku. Pokračovací mléko Beba 2 Premium je speciálně vyvinutá výživa určená pro děti od 6. měsíce. Unikátním složením nejen příznivě působí na růst a vývoj kojence, ale dokáže také předcházet vzniku zažívacích, střevních, respiračních a alergických onemocnění v raném dětském věku.

Právě v šestém měsíci, kdy je do dětské výživy zaváděn příkrm, je totiž velmi důležité, aby byla střeva malého človíčka osidlována přátelskými bakteriemi, které je chrání před zažívacími problémy. Je-li miminko kojeno, jsou probiotika obsažena v mateřském mléce. Dostává-li umělou výživu, je vhodné vybrat takovou, která obsahuje probiotické kultury.

Miminkům chutná

Speciálně vyvinutá pokračovací kojenecká výživa Beba 2 Premium je obohacena o aktivní kultury Bifidus. Ty pak společně s vyváženým množstvím směsi optimalizovaných bílkovin a polynenasycenými mastnými kyselinami (důležité pro zdravý vývoj mozku a zraku) tvoří unikátní harmonický nutriční komplex. Díky jedinečné trojkombinaci tak může maminka předcházet vzniku střevních onemocnění, ale i obezitě a diabetu. A Beba 2 navíc miminkům opravdu chutná.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Rodinná válka I.

Tchyně a uzený nejlepší jsou studený, říká se. více

TOP DOMOV

Odstranění klíštěte

Klíště obecné přenáší řadu onemocnění, k nejzávažnějším však patří klíšťová encefalitida. více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v Řecku

Rodiny s dětmi letos na letní prázdniny pořizují nejčastěji dovolenou v Řecku. více

TOP GURMÁN

Čas na sushi

Velkým fenomém moderní gastronomie se stává sushi. více

TOP SPOLEČNOST

Cesty a zastavení

Mimořádnou atraktivitou vyniká trojice choreografií nazvaných souhrnně Cesty a zastavení. více

Královské klenoty

Luxusní šperky značky DKNY se stanou královskými klenoty vašeho šarmu. více

Jaro v barvách

Jedním z největších módních trendů pro sezonu jaro – léto 2012 budou nejen šaty více

Škola celebrit

Kam chodí do školy dcera Báry Kodetové a jak se jí tam líbí? více