Od hokeje ke zdraví

Text: Prima Žena
14. září 2020 | 09:00

„Do Německa jsem šel svobodný s jednou sportovní taškou, a když jsem se po 14 letech vracel, měl jsem ženu, dvě děti a dvě dodávky věcí,“ směje se na úvod svého vyprávění Kamil Ťoupal. V roce 1999 odešel z české hokejové extraligy do bavorského Landshutu, za který hrál dalších 14 let. Po ukončení své kariéry se vrátil do Čech, kam začal dovážet přírodní koncentrát LaVita. Ten s týmem expertů vyvinula německá hokejová legenda Gerd Truntschka.

od_hokeje_ke_zdravi_PZ.jpg od_hokeje_ke_zdravi_2_PZ.jpg od_hokeje_ke_zdravi_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

S LaVitou se Kamil seznámil v roce 2003, kdy ji začal pít. Když několik let poté přišla nabídka od Gerda Truntschky na spolupráci, neváhal. „Nabídka mne zaujala už jen kvůli tomu, že jsem LaVitu sám užíval a za posledních deset let kariéry jsem kvůli nemoci nevynechal jediný zápas. LaVitu pila i má žena a dcery a všichni jsme byli moc spokojení.” Následující dva roky tak trávil vždy jeden měsíc v roce ve firmě na praxi, aby zjistil, jak se LaVita vyrábí a jak Gerdova rodinná firma funguje.

Když se s rodinou vrátil do České republiky, s manželkou Pavlou založili firmu LaVita Czech a stali se výhradními distributory v Čechách a na Slovensku. “Těšil jsem se, že k nám budu moct přivézt skvělý produkt, který dokáže přispívat ke zlepšení života lidí,“ přibližuje Kamil, jaká byla jeho motivace. „LaVita je čistě přírodní, nejsou v ní absolutně žádné konzervanty ani jiné syntetické látky. Stačí jedna lžíce denně, která tělu dodá všechny potřebné vitaminy a stopové prvky a člověk to na sobě po pár týdnech fakt cítí. Ještě k tomu příjemně ovocně chutná. Je to hrozně jednoduché a přitom geniální,“ dodává.

Práce s LaVitou Kamila a jeho ženu stále naplňuje. Firma roste každým rokem, oba se ale shodují, že nejkrásnější je zpětná vazba od zákazníků. “Když si přečtu, jak LaVita někomu zdravotně pomohla, jak zlepšila něčí život nebo třeba pomohla k vytouženému miminku, je to pro nás obrovská motivace,” souhlasí Pavla, Kamilova manželka.

Více o LaVitě si můžete přečíst na www.lavita-czech.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP DOMOV

Wellness je trendem

Wellness aktivity jsou především příjemným způsobem pro odbourání stresu více

TOP GURMÁN

Ketodieta

Každý způsob hubnutí má své výhody a rizika. Ketodieta je novým fenoménem více

TOP SPOLEČNOST

Jitka Klett

Majitelka, zakladatelka a hlavní módní návrhářka Jitka Klett, známá doma i více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více