Posilněte se na jaro!

Text: Prima Žena
16. března 2020 | 09:00

Konec zimy a střídání venkovních teplot mají často vliv na naše zdraví i celkovou náladu. Přestože pozornost zdravotníků momentálně zaměstnává nový koronavirus, lidské tělo je v době střídání ročních období náchylné i na další nepříjemné nemoci. Své zdraví a tělesnou kondici můžete posilovat pravidelnými dávkami vitamínů a minerálů, které díky infuznímu podání mají okamžitý efekt a jejich koncentrace je mnohem vyšší než při běžném užívání ve stravě či v tabletách.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Vitamíny a minerály jsou důležitou složkou lidského těla, přesto je jejich význam často opomíjený a mnohem více se řeší například kalorická hodnota a výživové údaje potravin. Mnoho vitamínů si ovšem tělo nedokáže vyrobit samo, a proto je podstatné hlídat si dostatečný příjem především ve stravě. Existují ale také výjimky jako je vitamín D, který se tvoří na slunci a často právě v zimním období můžeme pocítit jeho nedostatek na náladě, celkové kondici a samozřejmě také na vzhledu.

V čem se liší podávání vitamínů infuzí a výživovými doplňky?
Tělo miluje vitamíny a minerály a za správnou péči vám umí také poděkovat především mladistvou vitalitou, skvělou koncentrací a viditelně krásnějším vzhledem. Příjem dostatečného množství všech látek je pro mnohé z nás ovšem v běžném životním stylu problém, často nás nezachrání ani výživové doplňky. „Například u vitamínu C výživové doplňky dodají z účinných látek jenom zlomek, který běžně obsahují například citrusy. Infuzní aplikace podává vitamín C přímo do krve, kde se nejlépe vstřebá a dosáhnete tak maximálního efektu,“ říká lékařka Veronika Šimková z Kliniky GHC Praha.

Terapie na míru pro každého
Tělu lze pomocí infuzní terapie poměrně snadno doplnit vitamíny, antioxidanty a stopové prvky důležité pro metabolický koloběh, což je snadný a nejrychlejší způsob nastartování a omlazení organismu během 1,5 – 3,5 hodin. Aktuálně jsou běžně nabízeny procedury určené k dehydrataci a demineralizaci organismu, doplnění vitamínu C a vitamínu D, infuzní terapie potlačující bolesti páteře, šelest v uších, kognitivní deficit nebo zúžené cévy. „Infuzní terapii předchází krátká konzultace o představách klienta, na základě které lékař doporučí ideální kombinaci látek. Lidé jsou většinou nadšení a zájemců o infuze stále přibývá,“ říká spokojeně Veronika Šimková.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP DOMOV

Zápis do školy

Tisíce předškoláků čeká v dubnu zápis do první třídy. Zatímco někteří už se nemohou více

TOP GURMÁN

Klidná chvilka

Nikdy nepodceňte šálek dobrého horkého čaje! Kvalitní čaj totiž dokáže zlepšit den, u více

TOP SPOLEČNOST

Rostliná štafeta

České květinářství Zahrada na niti se kromě prodeje rostlin věnuje i jejich vyměňován více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více