Povzbuzení mozku

Text: Prima Žena
7. ledna 2019 | 12:00

Český přípravek FreshBrain je přírodní produkt, který podporuje mozkovou aktivitu a zároveň přispívá ke zklidnění organismu. Lidský mozek, stejně jako celý organismus si po intenzivním výkonu potřebuje důkladně a kvalitně odpočnout.

povzbuzeni_mozku_1_PZ.jpg povzbuzeni_mozku_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Přes den dodá FreshBrain vašemu mozku potřebné látky pro maximální mentální výkon a večer vám naopak pomůže vypnout a kvalitně zregenerovat. Freshbrain funguje dvousložkově. Naučí váš mozek ráno vstávat a večer usínat.

Proč dvě složky?
Protože potřeby lidského organismu a mozku se v průběhu dne mění!

Pro aktivní den a mentální výkon
FreshBrain pro den zvýší váš výkon, zlepší vaši paměť a schopnost soustředit se. Je vhodný při plnění náročných úkolů, u nichž je nezbytná vysoká míra koncentrace, ať už při práci nebo při studiu. Udržíte pozornost při dlouhodobé zátěži a je proto vhodný i při řízení vozu na dlouhých cestách a podobně.

Pro klidnou noc a odpočinek
FreshBrain pro noc pomůže vašemu organismu přes noc kvalitně zregenerovat a načerpat sílu a energii na další den. FreshBrain pro noc pomáhá organismus zklidnit, usnadňuje usínání a pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku. Je vhodný pro všechny, kteří jsou vystaveni velkému tlaku a pravidelnému stresu a večer mají problémy s usínáním, protože nedokážou svoje starosti pustit z hlavy.

Pro koho je FreshBrain určený?
Pro všechny, kteří potřebují přes den podávat stoprocentní výkon a v noci si potřebují kvalitně odpočnout a načerpat sílu a energii na další den.