Řekněte stop virům a bakteriím!

Text: Prima Žena
30. prosince 2007 | 09:00

V této době, kdy na nás viry útočí doslova ze všech stran, je daleko obtížnější zajistit a udržet zdraví nejen nás, ale i našich blízkých. Bohužel čisté a dezinfikované ruce nejsou vše a naši pozornost bychom měli věnovat i čistotě a dezinfekci naší domácnosti.

rekneta_stop_virum_3_PZ.jpg rekneta_stop_virum_4_PZ.jpg rekneta_stop_virum_5_PZ.jpg reknete_virum_ne_8_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Vezměte úklid od podlahy
Podlahy jsou nejen oblíbeným místem k hromadění prachu a špíny, ale zároveň i bakterií a virů, které se pak, pokud nezasáhneme, mohou volně šířit po celém bytě. Proto je určitě dobré, a to zejména v chodbě nebo předsíni, je nejen pravidelně uklízet, ale s ohledem na vysoké riziko přenosu virů z vnějšího prostředí i dezinfikovat. S tím vám může pomoct dezinfekční čistič na podlahy Lysoform, který je vhodný pro většinu typu omyvatelných povrchů, na kterých zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů* včetně nového typu koronaviru SARS-CoV-2.

Pozornost věnujte povrchům
Přestože je riziko přenosu infekce z kontaminovaného obalu poměrně nízké, nelze zapomínat na zvýšenou frekvenci dezinfekce povrchů ve vaší domácnosti, a to alespoň jednou týdně. Nejrizikovější jsou přitom pracovní plochy, kuchyňský stůl a kliky od dveří – věnujte jim proto důkladnější péči. Na pomoc si můžete vzít např. dezinfekční čistič na kuchyni Lysoform. Ten se postará nejen o perfektní dezinfekci, kdy zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů* včetně nového typu koronaviru SARS-CoV-2, ale zároveň se vyznačuje i hloubkovou čistící silou s vysokým odmašťovacím účinkem.

Nezapomínejte ani na koupelnu a WC
Myslíte si, že v koupelně jste před viry díky pravidelnému mytí v bezpečí? Omyl. Bakterie a viry se mohou rozšířit po každém spláchnutí toalety a následně se usadit na površích, kde přežijí několik hodin až dní. Zaměřit byste se tak měli nejen na dezinfekci podlahy, ale i míst, kterých se často dotýkáte, například splachovač wc, sprchová hlavice, dávkovač mýdla či stojan nebo kelímek na kartáček apod.. Bojovat proti virům ale i vodnímu kameni v koupelně můžete s dezinfekčním čističem koupelen Lysoform. Nejenže zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů* včetně nového typu koronaviru SARS-CoV-2, ale i hloubkově čistí, odstraňuje vodní kámen, jakož i nečistoty a zbytky mýdla v koupelně.

* Virucidní účinnost proti obaleným virům. Biocidy používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Milostný život

Důraz na komplexní prožitek, orgasmus obou partnerů, více komunikace v sexu, více

TOP DOMOV

Účinná dezinfekce

Vlivem posledních měsíců, které se nesou v šíření koronaviru, jsme se naučili dbát více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

TOP SPOLEČNOST

Pavol Seriš

Pavol Seriš je v brněnském Divadle Bolka Polívky stálým a vítaným hostem. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více