Revoluční výrobek Hiball

Text: Prima Žena
13. června 2016 | 15:00

Poporodní obtíže jako únik moči (inkontinence), oslabené pánevní svaly, obtíže s orgasmem nebo jeho intenzitou a dokonce i špatné držení těla - to vše je již vyřešeno! Milé dámy, přichází svým způsobem revoluční výrobek HIBALL.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

HIBALL by každá žena měla začít používat co nejdříve poté, co se u ní projeví uvedené potíže.   Pokud si nejste jeho použitím jistá, poraďte se se svým lékařem. Jedná se zejména o situace, pokud jste prodělala nějaké zranění v oblasti genitálií nebo trpíte vaginální infekcí, pokud jste těhotná nebo máte zavedeno nitroděložní tělísko. Tento revoluční výrobek můžete objednávat na stránkách www.sexshop.cz

V čem je HIBALL revoluční?

 • HIBALL spojil výhody a vlastnosti několika skvělých výrobků, které byly nebo jsou na trhu, ve výrobek jeden a navíc přidal několik skvělých, moderních vychytávek:
 • Vizuální kontrola cvičení
 • Mechanická kontrola cvičení
 • Elektronická kontrola cvičení
 • Měření intenzity stisku, výdrže
 • Záznam Vašich cvičení, vyhodnocení, statistiky
 • Cvičení zábavnou formou
 • Dvě formy cvičení – pokud cvičení neprobíhá pomocí aplikace pro mobilní telefon, lze cvičit i takzvaně off-line
 • HIBALL je bezpečný a kvalitní produkt. Je vyroben z luxusního silikonu medicínské kvality. Je tedy naprosto zdravotně nezávadný, hypoalergenní, bezpečný, trvanlivý, připomíná lidskou kůži. 

Mějte však na paměti:

 • nikomu ho nepůjčujte
 • vždy si před použitím důkladně umyjte ruce
 • pečlivě ho očistěte před a po každém použití
 • používejte pouze lubrikační gely na vodní  bázi


Jaké další výhody HIBALL přináší?


HIBALL je lehce omyvatelný. Lze použít běžné nebo dezinfekční mýdlo,  alkohol nebo jód a poté omýt vodou do 40°C.  Po omytí a osušení je nejlepší ho uložit zpět do přiloženého sáčku. Tento sáček je vyrobený z materiálu, který nepouští chloupky.
 
HIBALL je vodotěsný. Zdířkou pro nabíjení neproniká dovnitř žádná tekutina.

HIBALL je možno používat kdykoliv během dne.  Nezáleží na tom, zda jste zrovna doma, v práci nebo kde trávíte svůj volný čas.  Vyberte si ke cvičení pro vás nejvhodnější dobu. Cvičení s touto pomůckou  zabere nejvýše několik minut denně.  Při využití mobilní aplikace ale zapomenete na čas. Navštívila jste někdy alergologa? Pak si vzpomeňte, jaká dechová cvičení  jste tam absolvovala. Mobilní aplikace IBALL  je založena podobně.

Pojďme si je ukázat a připomenout trochu historie.


Vizuální kontrola cvičení – vizuální zpětná vazba

Prvním skutečně velmi převratným výrobkem, který poskytoval ženě zpětnou vazbu, jestli provádí cvičení pánevního dna správně, byl produkt COME. Na jeho vývoji se podílel populární sexuolog Dr. Stifter. Vědecký tým se zaměřil na několik zásadních otázek a pustil se do práce úvodním analyzováním pomocí perineometrického  elektromyogramu. Každý test se skládal z celkem 18 fází, ve kterých ženy uvolňovaly a zapojovaly příslušné svalstvo pánevního dna po dobu 10 sekund. Průměrné kontrakční a relaxační fáze pak byly použity k vývoji materiálu a tvaru slavného COME. Testy byly prováděny na dvou skupinách žen po 34 osobách a s nimi byly prováděny porovnávací testy po dobu šesti týdnů. Výsledky byly ohromující. Bohužel tento jednoduchý produkt se již na českém trhu nenachází. Patentová práva koupila jistá rakouská společnost, která připravuje již několik let novou verzi produktu, která dle našeho soudu nějak „nejde na svět“.
HIBALL používá podobný princip vizuální kontroly cvičení jako COME. Používá k tomu vyztuženou anténu, která má uvnitř kovový kord, který umožňuje nastavit tento indikátor do libovolné polohy tak, aby na něj uživatelka pohodlně viděla.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Lechtivé filmy

Dlouhou dobu se mělo za to, že zatímco muže sexuálně vzrušují vizuální podněty, více

TOP DOMOV

Pračky a sušičky

Představte si pračku a sušičku, která vám rozumí. Ví, jaké máte prací návyky, více

TOP CESTOVÁNÍ

Rodinný výlet

Léto je spojené s výlety a různými volnočasovými aktivity více

TOP GURMÁN

Ketonová dieta

5 mýtů o ketonové dietě podle výživové poradkyně Moniky Čermákové. více

TOP SPOLEČNOST

Patrik Hartl

Patrik Hartl natočí filmovou komedii podle své první knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více