Skincare dieta je to, co musíte vyzkoušet

Text: Prima Žena
22. ledna 2020 | 09:00

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech značka FOREO chce, abychom se soustředili na jedno jediné předsevzetí, které budete potřebovat v roce 2020: skincare dieta.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Na rozdíl od běžných diet se tato nechá velmi snadno začlenit do vašeho každodenního rituálu krásy, nevyžaduje obětování oblíbené stravy a úžasně prospívá Vaší pleti. Základy jsou spojené s N-Beauty - fenoménu péče o pleť, který pochází přímo z vlasti švédské společnosti – a představuje zjednodušení péče o pleť jen k základním krokům, abyste dosáhli nejlepší pleti svého života.

Minimalistické rituály jsou na vzestupu po tom, co se péče o pleť dostala na výsluní zájmu. Sedm z deseti dermatologů říká, že nyní, více než kdy jindy, vidí frustrované pacienty, kteří zkoušejí desítky produktů a utrácí za ně tisíce korun s nedostatečnými výsledky.

Jak začít se Skincare dietou?
FOREO doporučuje navštívit dermatologa, ale pokud se cítíte unaveni nadměrným množstvím produktů, tato švédská skintech společnost naznačuje i určité kroky, které můžete podniknout pro skincare dietu v roce 2020: „Náš výzkum ukazuje, že tajemstvím krásné pleti je jednoduchost,“ říká Dalia Fernandez, manažerka vývoje produktů FOREO. „Čištění je základem dobré péče o pleť a její důsledné a pravidelné dodržování vám pomůže maximalizovat účinky produktů, které poté aplikujete. “

Pro dokonalé čištění pleti doporučuje kosmetický dermatolog Dr.Costi čistící přístroj LUNA 3: „LUNA 3 je ideální pro přípravu pleti před aplikací produktů péče o pleť, odstraňuje 99,9% veškerých nečistot, kožního mazu a potu pomocí revolučních pulzací T-sonic, které čistí póry hloubkově, což žínky a jiné nesonické čistící přístroje nedokážou.”

Vyzkoušet můžete i inteligentní pleťovou masku FOREO UFO, která poskytuje rychle a efektivní profesionální ošetření pleti u vás doma. Nová průlomová technologie kombinuje profesionální korejskou péči o pleť a nejmodernější švédskou technologii na trhu – hyperinfuzi a LED světelnou terapii, které společně zaručí péči o pleť jako ze salonu v pouhých 90 vteřinách.

Oba přístoje dokáží výrazně zkrátit rituál krásy a dosáhnout minimalizace péče. Produkty FOREO koupíte na www.foreo.com nebo v ČR na notino.cz, alza.cz nebo douglas.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Nuda v posteli?

Nese se i u vás příchod z práce obvykle ve znamení večeře, filmu a spánku? více

TOP DOMOV

Šťastné datum

Proč je dobré pamatovat si výročí? Nemusíme připomínat, že pamatovat si termín více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness hotel Vista

Zima poskytuje přírodě období k odpočinku a načerpání nových sil více

TOP GURMÁN

Víno a maso

Lámete si hlavu, jaké víno se hodí k určitému druhu masa? Máme pro vás několik více

TOP SPOLEČNOST

Světové opery

Multiplexy Cinema City přidávají do svého programu slavné operní tituly, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více