Skincare dieta je to, co musíte vyzkoušet

Text: Prima Žena
22. ledna 2020 | 09:00

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech značka FOREO chce, abychom se soustředili na jedno jediné předsevzetí, které budete potřebovat v roce 2020: skincare dieta.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Na rozdíl od běžných diet se tato nechá velmi snadno začlenit do vašeho každodenního rituálu krásy, nevyžaduje obětování oblíbené stravy a úžasně prospívá Vaší pleti. Základy jsou spojené s N-Beauty - fenoménu péče o pleť, který pochází přímo z vlasti švédské společnosti – a představuje zjednodušení péče o pleť jen k základním krokům, abyste dosáhli nejlepší pleti svého života.

Minimalistické rituály jsou na vzestupu po tom, co se péče o pleť dostala na výsluní zájmu. Sedm z deseti dermatologů říká, že nyní, více než kdy jindy, vidí frustrované pacienty, kteří zkoušejí desítky produktů a utrácí za ně tisíce korun s nedostatečnými výsledky.

Jak začít se Skincare dietou?
FOREO doporučuje navštívit dermatologa, ale pokud se cítíte unaveni nadměrným množstvím produktů, tato švédská skintech společnost naznačuje i určité kroky, které můžete podniknout pro skincare dietu v roce 2020: „Náš výzkum ukazuje, že tajemstvím krásné pleti je jednoduchost,“ říká Dalia Fernandez, manažerka vývoje produktů FOREO. „Čištění je základem dobré péče o pleť a její důsledné a pravidelné dodržování vám pomůže maximalizovat účinky produktů, které poté aplikujete. “

Pro dokonalé čištění pleti doporučuje kosmetický dermatolog Dr.Costi čistící přístroj LUNA 3: „LUNA 3 je ideální pro přípravu pleti před aplikací produktů péče o pleť, odstraňuje 99,9% veškerých nečistot, kožního mazu a potu pomocí revolučních pulzací T-sonic, které čistí póry hloubkově, což žínky a jiné nesonické čistící přístroje nedokážou.”

Vyzkoušet můžete i inteligentní pleťovou masku FOREO UFO, která poskytuje rychle a efektivní profesionální ošetření pleti u vás doma. Nová průlomová technologie kombinuje profesionální korejskou péči o pleť a nejmodernější švédskou technologii na trhu – hyperinfuzi a LED světelnou terapii, které společně zaručí péči o pleť jako ze salonu v pouhých 90 vteřinách.

Oba přístoje dokáží výrazně zkrátit rituál krásy a dosáhnout minimalizace péče. Produkty FOREO koupíte na www.foreo.com nebo v ČR na notino.cz, alza.cz nebo douglas.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

TOP DOMOV

Dveřní kování

Odpovídá Kristina Boda, ředitelka firmy Cobra, největšího českého více

TOP GURMÁN

Léto plnými doušky

Je libo skvělý letní drink? Navoďte si i v pohodlí domova tu pravou dovolenkovou více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více