Skincare dieta je to, co musíte vyzkoušet

Text: Prima Žena
22. ledna 2020 | 09:00

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech značka FOREO chce, abychom se soustředili na jedno jediné předsevzetí, které budete potřebovat v roce 2020: skincare dieta.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Na rozdíl od běžných diet se tato nechá velmi snadno začlenit do vašeho každodenního rituálu krásy, nevyžaduje obětování oblíbené stravy a úžasně prospívá Vaší pleti. Základy jsou spojené s N-Beauty - fenoménu péče o pleť, který pochází přímo z vlasti švédské společnosti – a představuje zjednodušení péče o pleť jen k základním krokům, abyste dosáhli nejlepší pleti svého života.

Minimalistické rituály jsou na vzestupu po tom, co se péče o pleť dostala na výsluní zájmu. Sedm z deseti dermatologů říká, že nyní, více než kdy jindy, vidí frustrované pacienty, kteří zkoušejí desítky produktů a utrácí za ně tisíce korun s nedostatečnými výsledky.

Jak začít se Skincare dietou?
FOREO doporučuje navštívit dermatologa, ale pokud se cítíte unaveni nadměrným množstvím produktů, tato švédská skintech společnost naznačuje i určité kroky, které můžete podniknout pro skincare dietu v roce 2020: „Náš výzkum ukazuje, že tajemstvím krásné pleti je jednoduchost,“ říká Dalia Fernandez, manažerka vývoje produktů FOREO. „Čištění je základem dobré péče o pleť a její důsledné a pravidelné dodržování vám pomůže maximalizovat účinky produktů, které poté aplikujete. “

Pro dokonalé čištění pleti doporučuje kosmetický dermatolog Dr.Costi čistící přístroj LUNA 3: „LUNA 3 je ideální pro přípravu pleti před aplikací produktů péče o pleť, odstraňuje 99,9% veškerých nečistot, kožního mazu a potu pomocí revolučních pulzací T-sonic, které čistí póry hloubkově, což žínky a jiné nesonické čistící přístroje nedokážou.”

Vyzkoušet můžete i inteligentní pleťovou masku FOREO UFO, která poskytuje rychle a efektivní profesionální ošetření pleti u vás doma. Nová průlomová technologie kombinuje profesionální korejskou péči o pleť a nejmodernější švédskou technologii na trhu – hyperinfuzi a LED světelnou terapii, které společně zaručí péči o pleť jako ze salonu v pouhých 90 vteřinách.

Oba přístoje dokáží výrazně zkrátit rituál krásy a dosáhnout minimalizace péče. Produkty FOREO koupíte na www.foreo.com nebo v ČR na notino.cz, alza.cz nebo douglas.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP DOMOV

Dětské boty

Výběr vhodných botek pro naše potomky je pro zdravý vývoj jejich nožek vyloženě více

TOP CESTOVÁNÍ

Hotely pro dospělé

Jeden známý citát stručně a nadšeně konstatuje: „Děti jsou radost!“ Ovšem nutno dodat více

TOP GURMÁN

Medvědí česnek

Obliba medvědího česneku v poslední době strmě stoupá. Aby také ne. více

TOP SPOLEČNOST

Jaro s Baletem

Poprvé od letošního znovuotevření Státní opery představí začátkem dubna soubor více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více