Specialista na účinnou a módní kompresi

Text: Prima Žena
6. května 2020 | 09:00

Jedinou osvědčenou prevencí vzniku a rozvoje křečových žil je bez debaty kompresivní terapie. Naštěstí jsou pryč časy, kdy se dámy raději rozhodly žít s promodralýma nohama, než by podstoupily operaci a pak se musely trápit v punčocháčích ne nepodobným neprodyšnému neoprénu. Již více než dvacet let mohou být kompresní punčochy výrazným módním doplňkem a zároveň plnit svou nezastupitelnou preventivní i zdravotní funkci. Od roku 1998 se na jejich neustálém vylepšování podílí firma MAXIS z Valašského Meziříčí, největší výrobce kompresivních punčoch v České republice a specialista na kompresi.

maxis_1_PZ.jpg maxis_2_PZ.jpg maxis_3_PZ.jpg maxis_4_PZ.jpg maxis_5_PZ.jpg
maxis_6_PZ.jpg maxis_7_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nabídka firmy MAXIS, a.s., je hodně široká. Zahrnuje nejen kompletní kompresní punčochové zboží, ale i další sortiment zdravotní komprese, například legíny, stahovací kalhotky, pažní návleky, ortopedické bandáže a návleky atd. Soustřeďme se ale tentokrát pouze na punčochy. Ve svém hlavním produktovém portfoliu má společnost MAXIS zdravotní kompresivní punčochy MICRO, BRILLANT, MAXIS a PROMAX STANDARD (SOFT). MAXIS® BRILLANT je řada moderních kompresivních punčoch s příjemným leskem, MAXIS®MICRO v matném provedení jsou z velice jemného úpletu s vysokým podílem mikrovlákna a složení bavlněných kompresivních punčoch MAXIS® COTTON COMFORT tvoří optimální poměr bavlny, mikrovlákna a lycry. PROMAX STANDARD jsou k dispozici jako stehenní a lýtkové punčochy, jsou vyrobeny z tenkého, jemného a odlehčeného materiálu.

Luxus pro každý den a každou příležitost
Značka RELAX zahrnuje luxusní zdravotní podpůrné punčochy s odstupňovanou kompresí ve velkém spektru výrobků. Jsou vhodné při výskytu drobných žilek na nohách či jako prevence rozvoje křečových žil. Účinně snižují pocit únavy a napětí v nohou.

Nejoblíbenější řada NEW RELAX 140 DEN se vyznačuje dokonalou jemností. Světlé tělové odstíny s příjemným leskem a sníženými účinky statické elektřiny na syntetických vláknech učinily z těchto punčoch doslova hit pro běžné nošení. K dispozici jsou i v černé barvě. Jsou opravdu jemné, elegantní a krásné, nohy v nich vypadají více štíhlé a pevnější. A rozhodně nedovolí kotníkům, aby přetékaly z bot ani po celodenním pobíhání za povinnostmi. Jsou určeny i pro ženy s počínajícími příznaky žilního onemocnění či s tendencí k občasným otokům.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Zdraví vztah

Jedním z nejčastějších důvodů rozchodu bývá nevěra. Pro mnohé ženy i muže více

TOP DOMOV

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více