Štíhlá s matcha

Text: Prima Žena
7. června 2018 | 09:00

Elixír plný energie a vitamínů, který zlepšuje pleť, a ještě vám pomůže zhubnout? S Matcha Tea je tohle všechno možné! Všemi opěvovaný japonský zelený čaj matcha se pěstuje i zpracovává způsobem prověřeným více než 800 let tak, aby si listy čajovníku semleté na sametový prášek zachovaly maximum prospěšných látek. Matcha Tea čaj balí do jednotlivých sáčků, takže si ho snadno přibalíte na trénink!

stihla_s_matcha_1_PZ.jpg stihla_s_matcha_2_PZ.jpg stihla_s_matcha_3_PZ.jpg stihla_s_matcha_4_PZ.jpg stihla_s_matcha_5_PZ.jpg
stihla_s_matcha_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Čaj matcha je nadupaný nejen vitamíny, ale i energií. Kromě minerálů, jako jsou vápník, bílkoviny nebo železo, a vitamínů A, C, E, funguje matcha jako nakopávač před sportovním výkonem. Obsahuje totiž čajový kofein, který se v těle uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin. Tento efekt neprovází účinky klasického kofeinu, jako je zvýšení krevního tlaku, zrychlení srdeční frekvence nebo nervozita. Matcha holdují i ti sportovci, kteří potřebují obnovit sílu a rychlost, nebo ti, co hledají nápoj, který jim po sportovním výkonu pomůže s regenerací.

Protože je plný chlorofylu a tedy i antioxidantů, matcha pomáhá z těla vyplavovat toxiny a těžké kovy. Je účinný v boji proti bakteriálním, virovým i plísňovým infekcím. Matcha má protizánětlivé účinky, vychytává volné radikály a posiluje imunitu. Všechny tyto efekty pomáhají zlepšovat pleť. Spolu s jakýmkoli cvičením tak detoxikujete své tělo a prospíváte své pleti.

Další úžasnou vlastností Matcha Tea je odbourávání přebytečných tukových zásob. Protože látky v něm obsažené mnohem raději spalují tuky než glukózu, a také zrychlují metabolismus, pomáhá matcha spalovat tuky o 30-40 % rychleji. Aminokyseliny se postarají o vaše soustředění a odbourání fyzického i psychického stresu, takže se budete moci lépe koncentrovat na samotný sportovní výkon. Matcha navíc podporuje tvorbu dopaminu a serotoninu, takzvaných hormonů štěstí. Sportování s Matcha Tea tak bude jedna radost!

Více info o produktech Matcha Tea najdete na www.matchatea.bio
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP DOMOV

Péče o šperky

Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec nechce sundávat. více

TOP CESTOVÁNÍ

Interaktivní výstava

Chcete děti pořádně zabavit, unavit a zároveň byste rádi, aby se i něco zajímavého více

TOP GURMÁN

Zdravý životní styl

Možná se vám někdy do rukou dostaly články o tom, jak zhoršená ekonomická situace více

TOP SPOLEČNOST

Zlin Design Week

3. až 10. květen se ve Zlíně ponese ve znamení designu, inovací, rebelie a rozruchu. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více