Štíhlá s matcha

Text: Prima Žena
7. června 2018 | 09:00

Elixír plný energie a vitamínů, který zlepšuje pleť, a ještě vám pomůže zhubnout? S Matcha Tea je tohle všechno možné! Všemi opěvovaný japonský zelený čaj matcha se pěstuje i zpracovává způsobem prověřeným více než 800 let tak, aby si listy čajovníku semleté na sametový prášek zachovaly maximum prospěšných látek. Matcha Tea čaj balí do jednotlivých sáčků, takže si ho snadno přibalíte na trénink!

stihla_s_matcha_1_PZ.jpg stihla_s_matcha_2_PZ.jpg stihla_s_matcha_3_PZ.jpg stihla_s_matcha_4_PZ.jpg stihla_s_matcha_5_PZ.jpg
stihla_s_matcha_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Čaj matcha je nadupaný nejen vitamíny, ale i energií. Kromě minerálů, jako jsou vápník, bílkoviny nebo železo, a vitamínů A, C, E, funguje matcha jako nakopávač před sportovním výkonem. Obsahuje totiž čajový kofein, který se v těle uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin. Tento efekt neprovází účinky klasického kofeinu, jako je zvýšení krevního tlaku, zrychlení srdeční frekvence nebo nervozita. Matcha holdují i ti sportovci, kteří potřebují obnovit sílu a rychlost, nebo ti, co hledají nápoj, který jim po sportovním výkonu pomůže s regenerací.

Protože je plný chlorofylu a tedy i antioxidantů, matcha pomáhá z těla vyplavovat toxiny a těžké kovy. Je účinný v boji proti bakteriálním, virovým i plísňovým infekcím. Matcha má protizánětlivé účinky, vychytává volné radikály a posiluje imunitu. Všechny tyto efekty pomáhají zlepšovat pleť. Spolu s jakýmkoli cvičením tak detoxikujete své tělo a prospíváte své pleti.

Další úžasnou vlastností Matcha Tea je odbourávání přebytečných tukových zásob. Protože látky v něm obsažené mnohem raději spalují tuky než glukózu, a také zrychlují metabolismus, pomáhá matcha spalovat tuky o 30-40 % rychleji. Aminokyseliny se postarají o vaše soustředění a odbourání fyzického i psychického stresu, takže se budete moci lépe koncentrovat na samotný sportovní výkon. Matcha navíc podporuje tvorbu dopaminu a serotoninu, takzvaných hormonů štěstí. Sportování s Matcha Tea tak bude jedna radost!

Více info o produktech Matcha Tea najdete na www.matchatea.bio
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Patchworkové rodiny

Dávno není výjimkou, že dítě má dnes kromě své mámy a táty ještě alespoň jednoho více

TOP DOMOV

Kvalitní dveře

Každý den se jich neustále dotýkáme a neustále jimi procházíme. více

TOP CESTOVÁNÍ

Kostelecké lázně

Rodinné lázně v Kostelci u Zlína, jejichž historie se začala psát téměř více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

TOP SPOLEČNOST

Geis CZ a Avon

AVON Pochod dospěl, a spolu se svou plnoletostí si dodal sebevědomí více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Čerstvé jizvy

Jizva znamená porušení celistvosti kůže. více

Nová Motorola

Příchod letních dnů si často žádá obměnu šatníku. více