To nejlepší z přírody

Text: Prima Žena
23. září 2020 | 09:00

V roce 2014 založili manželé Ťoupalovi vlastní firmu a z Německa začali dovážet LaVitu – čistě přírodní koncentrát z ovoce, zeleniny a bylin.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Od hokeje až po vlastní podnikání
Vše začalo v roce 1999 Kamilovo hokejovou kariérou, která ho zavedla do Německa. Tam se poprvé seznámil s LaVitou. Po více než deseti letech jejího užívání a skvělé osobní zkušenosti založil s manželkou Pavlou společnost LaVita Czech, která se stala výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku.

Více než 70 jedinečně zkombinovaných surovin
LaVita v sobě spojuje to nejlepší z čistě přírodních surovin. Základ koncentrátu tvoří ovoce, které je sklízeno vždy plně vyzrálé, biozelenina, užitečné bylinky a vysoce kvalitní rostlinné oleje. Díky jedinečné receptuře se v jednom produktu spojujı́ všechny důležité vitální látky, tedy vitamíny a stopové prvky, stejně jako enzymy, aminokyseliny, koenzym Q10 a fytonutrienty.

Bez chemie a konzervantů
LaVita je přírodní produkt, který neobsahuje žádná barviva, konzervanty nebo umělá sladidla. Teplota při výrobě nepřesáhne 32 °C, díky čemuž zůstanou zachovány všechny důležité látky. Navíc je bez lepku a laktózy a je vhodná i pro děti.

Kompletně zásobený všemi důležitými látkami
LaVita je například bohatá na zinek, který podporuje látkovou výměnu, je nezbytný pro zdravou pleť, vlasy a nehty a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Železo a vitamíny C a D zase pomáhají imunitnímu systému. Niacin a vitamín B12 podporují výkonnost a také přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a snížení únavy. Vitamín B6 se podílí na regulaci hormonální aktivity. Další účinky a všechny obsažené látky naleznete na www.lavita-czech.cz.

TIPY & INFORMACE:
Velice snadné užívání: Jednou až dvakrát denně zamíchejte 1 lžíci LaVity (10 ml) do sklenice vody. Jedna láhev LaVity obsahuje 500 ml.
Maximální čerstvost, rychlé doručení: Abychom mohli ručit za prvotřídní kvalitu, je LaVita k dostání pouze u nás. Poštovné je od dvou lahví zdarma a doručení je zpravidla během 1–3 pracovních dnů.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

On-line svět

Nezahnul vám, neměl MILENKU. Dokonce to není ani typ MUŽE, který by s vámi seděl více

TOP DOMOV

Účinná dezinfekce

Udržujte všechny svoje věci bez virů a bakterií během celého dne. více

TOP CESTOVÁNÍ

Zajímavosti Egypta

Po Tunisku, Dominikánské republice, Maledivách a Zanzibaru se českým turistům více

TOP GURMÁN

Podzimní polévky

Přišel podzim a s tím, jak stromy shazují listí, my oblékáme čím dál více vrstev. více

TOP SPOLEČNOST

Lucie Benešová

Kdo ji zná, ví, že tato herečka a představitelka Rózy ze seriálu Slunečná více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více