Vitaminy s budoucností

Text: Prima Žena
19. února 2021 | 09:00

Nová řada vitaminů v ekologicky šetrných obalech Vitar EKO Friendly představuje výrobky se zcela novým přístupem k eko problematice. Doplňky stravy vyvíjené a vyráběné českou společností VITAR vstoupily na trh loni v březnu a rychle si získaly oblibu na pultech drogerií i lékáren. Svým zákazníkům nabízí kromě příznivých účinků jednotlivých látek také důraz na ohleduplnost k přírodě.

vitaminy_s_budoucnosti_1_PZ.jpg vitaminy_s_budoucnosti_2_PZ.jpg vitaminy_s_budoucnosti_3_PZ.jpg vitaminy_s_budoucnosti_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Předností řady Vitar EKO Friendly je snaha o co nejvyšší stupeň recyklovatelnosti u jejich obalových materiálů. „Kromě tradičně vysoké kvality doplňků stravy, které VITAR vyrábí, jsme se tentokrát zaměřili také na ekologické aspekty a vitaminy této řady zabalili do materiálů, které šetří naši planetu při výrobě i po následné spotřebě.“ říká zástupkyně VITARu Soňa Remová.

Všech sedm produktů je balených do 100% recyklovatelných krabiček s ekologickými barvami potisku. Blistry nahradily papírové pytlíky, které jsou plněny celulózovými kapslemi vhodnými pro vegany. Balení obsahuje také dřevěné kolíčky sloužící k uzavření pytlíků. Díky svým ekologickým obalům přináší produkty menší uhlíkovou stopu a jsou šetrnější k životnímu prostředí. To vše dělá z řady Vitar EKO Friendly výjimečný projekt v oblasti doplňků stravy.

V nabídce je nyní 7 přípravků s obsahem vitaminů, minerálních látek, ale i probiotik nebo rostlinných extraktů. „V dohledné době chystáme další novinky – Vitar EKO Betakaroten a Vitar EKO Vitamin D – bez obsahu lepku a laktózy.“

Všechny produkty značky Vitar EKO Friendly zakoupíte kromě lékáren a drogerií také na e-shopu nasevitaminy.cz za cenu od 99,90 Kč. Zde navíc k nákupu každého z těchto výrobků dostanete rostoucí tužku jako dárek.

FB: Vitar EKO Friendly
IG: vitar_eko_friendly
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Status rozvedená

Rozvedená je každá druhá. Pokud se to stalo i vám, nemá cenu rezignovat více

TOP DOMOV

Šátkování

Při shánění dětské výbavičky dříve či později padne zásadní otázka. více

TOP GURMÁN

Zdravější mlsání

Cizrna, čočka, fazole, česnek, uzené jalapeňos nebo chilli. více

TOP SPOLEČNOST

Královská rodina

Ženy hýbou světem a o členkách britské královské rodiny to platí dvojnásob. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více