Za zdravím, krásou a odpočinkem…

Text: Prima Žena
10. listopadu 2020 | 09:00

…. do lázní. Podzimní období, stejně jako současná náročná situace s koronavirem jsou pro náš organizmus a zdraví pořádnou zatěžkávací zkouškou. Proto je právě nyní důležité hledat všechny možné cesty vedoucí k posílení imunity. Možnými cestami jsou třeba otužování, sport, zdravý životní styl a strava. Ideální cestou je však cesta do lázeňského hotelu Karlsbad Grande Madonna**** v Karlových Varech, kde Vám s tím pomohou špičkové služby a profesionální personál v duchu motta: „Postaráme se o Vás s Andělskou Péčí.“

za_zdravim_krasou_odpocinkem_1_PZ.jpg za_zdravim_krasou_odpocinkem_2_PZ.jpg za_zdravim_krasou_odpocinkem_3_PZ.jpg za_zdravim_krasou_odpocinkem_4_PZ.jpg za_zdravim_krasou_odpocinkem_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Díky absolvování lázeňského pobytu v našem certifikovaném zdravotnickém zařízení, které je specializováno na komplexní lázeňskou léčbu s využíváním přírodních termo-minerálních pramenů a také rašeliny, slatiny a bahna z místních zdrojů Slavkovského lesa, dosáhnete dlouhodobých pozitivních účinků na své zdraví a imunitu.

Účinná síla léčebných koupelí je prověřena staletími (600 let) a to již od dob krále Karla IV. Lázeňský hotel Karlsbad Grande Madonna vlastní speciální přípoj pro přívod minerální vody z nejvydatnějšího karlovarského pramene Vřídla (72°C). Nejdůležitější součástí karlovarské léčby je však pitná kúra. Významnou součástí jsou další balneologické procedury a ozdravné a alternativní metody léčby. V léčebném plánu zaujímá významné místo i gastronomie, tj. dietologický program. Dieta je součástí léčebné výživy a podepisuje ji lékař.

Pro hosty lázeňského hotelu Karlsbad Grande Madonna je kromě špičkového léčení a zdravého stravování připraveno také luxusní ubytování v komfortních a elegantně zařízených pokojích kategorie de luxe a apartmánech. Každý z nich má svůj vlastní styl a je vybaven s maximální péčí a důrazem na detail, abyste se zde cítili co možná nejlépe. Provoz v hotelu je zajišťován při splnění všech hygienických nařízení, nastavených na nejvyšší možnou úroveň, doplněných o každodenní použití ionizačních zařízení, která v nočních hodinách kompletně vydezinfikují a vyčistí všechny prostory, aby se všichni naši hosté cítili i nadále bezpečně.

Na Vámi zvolený lázeňský pobyt můžete až do 31.3.2021 využít státní příspěvek na podporu lázeňství v podobě tzv. Voucheru do lázní. Výše příspěvku činí 4000 Kč na osobu a pobyt a je možné jej uplatnit při lázeňských pobytech o délce 6 a více nocí s minimálně 5-ti procedurami. Více na www.hotel-kgm.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP DOMOV

EATON xComfort

Víte, co všechno vám vyřeší bezdrátová elektroinstalace EATON xComfort? více

TOP GURMÁN

Tvarohový mls

Značka Míša expanduje z mrazáku do lednice a uvádí na trh chlazený dezer více

TOP SPOLEČNOST

Ondřej Dobiáš

Profesionální fotograf Ondřej Dobiáš se fotografování věnuje již více jak dvacet let. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více