Za zdravím, krásou a odpočinkem…

Text: Prima Žena
10. listopadu 2020 | 09:00

…. do lázní. Podzimní období, stejně jako současná náročná situace s koronavirem jsou pro náš organizmus a zdraví pořádnou zatěžkávací zkouškou. Proto je právě nyní důležité hledat všechny možné cesty vedoucí k posílení imunity. Možnými cestami jsou třeba otužování, sport, zdravý životní styl a strava. Ideální cestou je však cesta do lázeňského hotelu Karlsbad Grande Madonna**** v Karlových Varech, kde Vám s tím pomohou špičkové služby a profesionální personál v duchu motta: „Postaráme se o Vás s Andělskou Péčí.“

za_zdravim_krasou_odpocinkem_1_PZ.jpg za_zdravim_krasou_odpocinkem_2_PZ.jpg za_zdravim_krasou_odpocinkem_3_PZ.jpg za_zdravim_krasou_odpocinkem_4_PZ.jpg za_zdravim_krasou_odpocinkem_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Díky absolvování lázeňského pobytu v našem certifikovaném zdravotnickém zařízení, které je specializováno na komplexní lázeňskou léčbu s využíváním přírodních termo-minerálních pramenů a také rašeliny, slatiny a bahna z místních zdrojů Slavkovského lesa, dosáhnete dlouhodobých pozitivních účinků na své zdraví a imunitu.

Účinná síla léčebných koupelí je prověřena staletími (600 let) a to již od dob krále Karla IV. Lázeňský hotel Karlsbad Grande Madonna vlastní speciální přípoj pro přívod minerální vody z nejvydatnějšího karlovarského pramene Vřídla (72°C). Nejdůležitější součástí karlovarské léčby je však pitná kúra. Významnou součástí jsou další balneologické procedury a ozdravné a alternativní metody léčby. V léčebném plánu zaujímá významné místo i gastronomie, tj. dietologický program. Dieta je součástí léčebné výživy a podepisuje ji lékař.

Pro hosty lázeňského hotelu Karlsbad Grande Madonna je kromě špičkového léčení a zdravého stravování připraveno také luxusní ubytování v komfortních a elegantně zařízených pokojích kategorie de luxe a apartmánech. Každý z nich má svůj vlastní styl a je vybaven s maximální péčí a důrazem na detail, abyste se zde cítili co možná nejlépe. Provoz v hotelu je zajišťován při splnění všech hygienických nařízení, nastavených na nejvyšší možnou úroveň, doplněných o každodenní použití ionizačních zařízení, která v nočních hodinách kompletně vydezinfikují a vyčistí všechny prostory, aby se všichni naši hosté cítili i nadále bezpečně.

Na Vámi zvolený lázeňský pobyt můžete až do 31.3.2021 využít státní příspěvek na podporu lázeňství v podobě tzv. Voucheru do lázní. Výše příspěvku činí 4000 Kč na osobu a pobyt a je možné jej uplatnit při lázeňských pobytech o délce 6 a více nocí s minimálně 5-ti procedurami. Více na www.hotel-kgm.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Karty osudu

„Co jsem to provedla?! Jak jsem mohla být tak naivní?!“ dunělo Monice v hlavě. více

TOP DOMOV

Zvlhčovač vzduchu

Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu více

TOP CESTOVÁNÍ

Mölltal

O výletech na hory si letos můžete nechat jen zdát. Nebo ne…? více

TOP GURMÁN

Španělská vína

Španělská vína jsou symbolem dovolené, malebného západu slunce se skleničkou více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více