Zhubnout vám pomůže křemelina

Text: Prima Žena
2. srpna 2019 | 09:00

Máte pocit, že ať děláte, co děláte, zhubnout se vám stále nedaří? Stav, kdy ani přes opravdu urputnou snahu a práci nevidíme odpovídající výsledky, může být skutečně demotivující, až frustrující. Problém s neúspěchy při hubnutí však nemusí být v nedostatku vůle nebo ve špatně nastaveném režimu – brzdit nás mohou i zcela jiné problémy.

zhubnout_vam_pomuze_kremelina_1_PZ.jpg zhubnout_vam_pomuze_kremelina_2_PZ.jpg zhubnout_vam_pomuze_kremelina_3_PZ.jpg zhubnout_vam_pomuze_kremelina_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Čistý organismus funguje efektivněji
Je poměrně pochopitelné, že pokud organismus trpí nějakými problémy nebo nedostatky, nemůže fungovat na 100 %. To se může projevit právě i nadměrným ukládáním tuků nebo neschopností se těchto zásob účinně zbavovat. Problémem může být špatná nebo omezená funkce trávicího traktu, nedostatek nebo neschopnost vstřebávat z potravy některé živiny, vitamíny a minerály a podobně. V takovém případě je ideální zaměřit se nejenom na samotné spalování tuků, ale také na detoxikaci organismu, která může vést v důsledku k mnohem lepším úspěchům v hubnutí.

Křemelina jako detoxikační zázrak
Křemelina je dneska velice často skloňovaný pojem a dostává se ve světě do popředí coby prostředek pro detoxikaci organismu. Obliba křemeliny spočívá nejen ve skvělých výsledcích, ale také v jednoduchosti detoxikační kúry s ní. K pročištění střev i celého organismu stačí každý den vypít lžičku křemeliny rozmíchané ve vodě nebo jiném nealkoholickém nápoji. Křemelina dokáže v trávicím traktu zachytit škodliviny, odpadní látky, a dokonce i parazity nebo bakterie. Kromě toho díky své struktuře provádí, dalo by se říct, peeling střevních stěn a zbavuje je tak usazeného, hlenovitého nánosu, který činnost tohoto orgánu omezuje.

Díky pročištění střev můžete zlepšit nejen své trávení, ale také schopnost vstřebávání důležitých látek a živin ze stravy do organismu. V důsledku užívání křemeliny tak může dojít ke značnému pokroku při hubnutí. Mnozí uživatelé křemeliny dokonce zaznamenali přirozený úbytek váhy během křemelinové detoxikační kúry – a to aniž by prováděli další změny svého běžného jídelníčku nebo životního stylu. Jedním z důležitých faktorů může být také zvýšení vitality, které konzumaci křemeliny provází. Tato energie „navíc“ se dá samozřejmě využít ke cvičení či práci – a tudíž ke spalování tuků.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Lechtivé filmy

Dlouhou dobu se mělo za to, že zatímco muže sexuálně vzrušují vizuální podněty, více

TOP DOMOV

Stavba terasy

Pokud je vám líto, že jste velkou část léta strávili uvnitř domu, není nutné zoufat. více

TOP CESTOVÁNÍ

Bobová dráha

Připravte se na pořádnou jízdu! Horský resort Dolní Morava otevřel atrakci, více

TOP GURMÁN

Olej z Řecka

Řecká společnost Minerva, která vyrábí olivové oleje, existuje více než sto let více

TOP SPOLEČNOST

Toy story 4

Česká kina zase ovládnou hračky. Slavnostní premiéru nového pokračování oblíbeného více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více