Zuby do pozoru!

Text: Prima Žena
11. srpna 2017 | 15:00

Návštěvy zubaře nejsou pro většinu z nás příjemnou záležitostí, hlavně v případě, kdy je nutné zuby vrtat a v horším případě trhat. Většině problémů lze předejít správnou technikou a prostředky, použitými při čištění zubů. Proto pro vás máme následující tip – kompletní dentální hygiena na stomatologické klinice ERPET MEDICAL CENTRUM.

zuby_do_pozoru_2_PZ.jpg zuby_do_pozoru_3_PZ.jpg zuby_do_pozoru_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Velmi důležitou součástí preventivní stomatologie je zubní hygiena, díky které lze předcházet celé řadě běžných komplikací. Pravidelné ošetření u dentální hygienistky trvá od 60 do 90 minut, dle stavu chrupu pacienta. V kombinaci se správným čištěním zubů s použitím vhodných pomůcek rapidně omezuje vznik zubního kazu, zánětu dásní a vznik lidově řečeno „parodontózy ". Náklady vynaložené 1x až 2x ročně na toto ošetření ušetří mnoho výdajů za implantáty a protetické práce ve vyšším věku.

Co vás tedy čeká?
Dentální hygienistka nejprve zjistí stav vašeho chrupu, následně odstraní zubní kámen a plak ze zubů i z pod dásní a z mezizubí ultrazvukem a dočistí pomocí speciálních ručních nástrojů – kyret. Zubní kámen způsobuje mnohá onemocnění, například záněty dásní a odhalování zubních krčků.

Dalším krokem je odstranění pigmentací pomocí přístroje Air-Flow (neboli pískovače), který zaručuje šetrné vyčištění zubního povrchu od bakterií a plaku, včetně různých pigmentací (jako jsou skvrny od kávy, čaje, cigaret, barevných potravin apod.) Zároveň neutralizuje povrchy zubů od kyselin. Tímto procesem dochází k zesvětlení zubů a klientovi se může navrátit původní bělost zubů a ještě zvýšit pH v ústech tak, aby se pozastavily veškeré demineralizační procesy zubních tkání. Na závěr vás čeká depurace neboli leštění zubů.

Před nebo po tomto ošetření je provedena instruktáž domácí péče o chrup a výběr vhodných pomůcek k domácí péči včetně správných velikostí mezizubních kartáčků.Pravidelné návštěvy u dentální hygienistky jsou jedním z kroků, který vám zaručí zdravé a krásné zuby po celý život.

www.erpetmedical.cz

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Ztráta libida

Přestala jste mít chuť na sex? V dnešní době stresové to není nic neobvyklého. více

TOP DOMOV

Mobilní telefony

Každý den trávíme čím dál, tím více času používáním tabletů, více

TOP CESTOVÁNÍ

Jižní Evropa

Období letních dovolených je v plném proudu. Podle aktuálních průzkumů letos více

TOP GURMÁN

Ledová káva

Každý milovník dobré kávy ví, že udělat lahodný nápoj zdaleka neznamená jen zalít zrnka více

TOP SPOLEČNOST

Lenka Graf

Sopranistka Lenka Graf je krásná, má skvělou rodinu, manžel ji miluje, hudba více

značka Geisha

Vyzkoušejte modely pojmenované po japonské společnici gejše. více

Digestoře Faber

V letošním roce uvádí Faber na trh novou řadu odsavačů par Faber Family Light. více

Damaškové povlečení

Příjemné usínání i v letních vedrech slibuje damaškové povlečení. více