Zuby do pozoru!

Text: Prima Žena
11. srpna 2017 | 15:00

Návštěvy zubaře nejsou pro většinu z nás příjemnou záležitostí, hlavně v případě, kdy je nutné zuby vrtat a v horším případě trhat. Většině problémů lze předejít správnou technikou a prostředky, použitými při čištění zubů. Proto pro vás máme následující tip – kompletní dentální hygiena na stomatologické klinice ERPET MEDICAL CENTRUM.

zuby_do_pozoru_2_PZ.jpg zuby_do_pozoru_3_PZ.jpg zuby_do_pozoru_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Velmi důležitou součástí preventivní stomatologie je zubní hygiena, díky které lze předcházet celé řadě běžných komplikací. Pravidelné ošetření u dentální hygienistky trvá od 60 do 90 minut, dle stavu chrupu pacienta. V kombinaci se správným čištěním zubů s použitím vhodných pomůcek rapidně omezuje vznik zubního kazu, zánětu dásní a vznik lidově řečeno „parodontózy ". Náklady vynaložené 1x až 2x ročně na toto ošetření ušetří mnoho výdajů za implantáty a protetické práce ve vyšším věku.

Co vás tedy čeká?
Dentální hygienistka nejprve zjistí stav vašeho chrupu, následně odstraní zubní kámen a plak ze zubů i z pod dásní a z mezizubí ultrazvukem a dočistí pomocí speciálních ručních nástrojů – kyret. Zubní kámen způsobuje mnohá onemocnění, například záněty dásní a odhalování zubních krčků.

Dalším krokem je odstranění pigmentací pomocí přístroje Air-Flow (neboli pískovače), který zaručuje šetrné vyčištění zubního povrchu od bakterií a plaku, včetně různých pigmentací (jako jsou skvrny od kávy, čaje, cigaret, barevných potravin apod.) Zároveň neutralizuje povrchy zubů od kyselin. Tímto procesem dochází k zesvětlení zubů a klientovi se může navrátit původní bělost zubů a ještě zvýšit pH v ústech tak, aby se pozastavily veškeré demineralizační procesy zubních tkání. Na závěr vás čeká depurace neboli leštění zubů.

Před nebo po tomto ošetření je provedena instruktáž domácí péče o chrup a výběr vhodných pomůcek k domácí péči včetně správných velikostí mezizubních kartáčků.Pravidelné návštěvy u dentální hygienistky jsou jedním z kroků, který vám zaručí zdravé a krásné zuby po celý život.

www.erpetmedical.cz

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Primeros

Nejstarší evropská firma vyrábějící kondomy boří mýty o tom, že používat „šprcky“ je out. více

TOP DOMOV

Vlastní styl

Ložnice je místnost, ve které po celém dni uléháme k odpočinku. více

TOP CESTOVÁNÍ

Moderní lázně

Pokud si chcete opravdu odpočinout a zažít něco neobvyklého více

TOP GURMÁN

Chutné víno

Historie vinařství je spojena s příchodem tajemného řádu templářských rytířů do Čejkovic více

TOP SPOLEČNOST

Lara Fabian

K původně avizovanému koncertu 14. 6. 2018 přidává Lara Fabian druhý koncert. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Svět vůní

Vůně dokážou navodit atmosféru, zprostředkovat relaxaci anebo jen tak více

Damaškové povlečení

Příjemné usínání i v letních vedrech slibuje damaškové povlečení. více