Zuby do pozoru!

Text: Prima Žena
11. srpna 2017 | 15:00

Návštěvy zubaře nejsou pro většinu z nás příjemnou záležitostí, hlavně v případě, kdy je nutné zuby vrtat a v horším případě trhat. Většině problémů lze předejít správnou technikou a prostředky, použitými při čištění zubů. Proto pro vás máme následující tip – kompletní dentální hygiena na stomatologické klinice ERPET MEDICAL CENTRUM.

zuby_do_pozoru_2_PZ.jpg zuby_do_pozoru_3_PZ.jpg zuby_do_pozoru_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Velmi důležitou součástí preventivní stomatologie je zubní hygiena, díky které lze předcházet celé řadě běžných komplikací. Pravidelné ošetření u dentální hygienistky trvá od 60 do 90 minut, dle stavu chrupu pacienta. V kombinaci se správným čištěním zubů s použitím vhodných pomůcek rapidně omezuje vznik zubního kazu, zánětu dásní a vznik lidově řečeno „parodontózy ". Náklady vynaložené 1x až 2x ročně na toto ošetření ušetří mnoho výdajů za implantáty a protetické práce ve vyšším věku.

Co vás tedy čeká?
Dentální hygienistka nejprve zjistí stav vašeho chrupu, následně odstraní zubní kámen a plak ze zubů i z pod dásní a z mezizubí ultrazvukem a dočistí pomocí speciálních ručních nástrojů – kyret. Zubní kámen způsobuje mnohá onemocnění, například záněty dásní a odhalování zubních krčků.

Dalším krokem je odstranění pigmentací pomocí přístroje Air-Flow (neboli pískovače), který zaručuje šetrné vyčištění zubního povrchu od bakterií a plaku, včetně různých pigmentací (jako jsou skvrny od kávy, čaje, cigaret, barevných potravin apod.) Zároveň neutralizuje povrchy zubů od kyselin. Tímto procesem dochází k zesvětlení zubů a klientovi se může navrátit původní bělost zubů a ještě zvýšit pH v ústech tak, aby se pozastavily veškeré demineralizační procesy zubních tkání. Na závěr vás čeká depurace neboli leštění zubů.

Před nebo po tomto ošetření je provedena instruktáž domácí péče o chrup a výběr vhodných pomůcek k domácí péči včetně správných velikostí mezizubních kartáčků.Pravidelné návštěvy u dentální hygienistky jsou jedním z kroků, který vám zaručí zdravé a krásné zuby po celý život.

www.erpetmedical.cz

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Slast orgasmu

Ženský orgasmus je zdrojem slasti, ale často také problémů! více

TOP DOMOV

Podzimní počasí

Pojďte se zachumlat se společností SCANquilt. více

TOP CESTOVÁNÍ

Speciální balení

Preventivní a relaxační medical wellness pobyty tvoří mimořádnou nabídku společnosti více

TOP GURMÁN

Babí léto

Domácí pekárna neslouží jen pro pečení chleba. Dokážete připravit i vynikající koláče více

TOP SPOLEČNOST

Signal festivalu

Poprvé je doplní i díla vycházející z veřejné výzvy, kterou festival zveřejnil na jaře. více

Přírodní produkty

Přírodní produkty, Bio, organic, 100% vegan… Do Česka začal “green trend” více

Dokonalé tělo

Zvětšení poprsí patří mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie. více

Vaše diagnóza

Mít krásné a zdravé vlasy je sen snad každé ženy. Jak ale dosáhnout toho, aby se takový více