Vánoce 2022

Vánoce - zdraví a krása

Není lepší pocit než ten, když můžete plnit přání svých nejbližších a obdarovat je tím nejlepším.
Přes nový e-shop si můžete zakoupit speciální vánoční dárkového poukazy na prémiové služby RP CLINIC, které se týkají estetické péče, zubní péče a péče o zdraví. Přejeme Vám krásné Vánoce - RP CLINIC.

AURUM active

14.12.2022

Luxusní dermo-kosmetika s aktivním 24 karátovým zlatem

Moderní dámská hygienická pomůcka pro vaše maximální pohodlí během menstruace. Kalíšek YUUKI je diskrétní a snadno se používá a dodá pocit jistoty během periody. Je vyroben z lékařského silikonu. Používáním kalíšku nevytváříte žádný odpad, jedná se tedy o velmi ekologickou pomůcku. Návratnost částky uvidíte již za 2 až 3 měsíce.

Vánoce - zábava

Staňte se nespoutanou a dovolte si žít jako nezkrotná šelma! Nestíháte číst? Objevte audioknihu pro všechny ženy, které se chtějí vyprostit ze zajetí své nejpravdivější já a být samy sebou. Nyní s 20% slevou na nákup při zadání kódu "NESPOUTANA20". Audioknihu můžete zakoupit ZDE.

Baterka

11.12.2022

Tato kniha pro děti ukrývá spoustu pokladů. Objevíš je pomocí zázračné baterky, která je součástí knihy. Zdánlivě obyčejné každodenní situace se po přiložení baterky promění přímo před očima. Něco zmizí, něco se najednou objeví! Možná se ocitneš na té největší hostině se stoly plnými výborného jídla, možná spadneš přímo do smrduté skládky. Příběh,...

Vánoce - na doma

Křehkou krásu rozkvetlých kytek společně s jemností ptáčků zobrazuje vliesová tapleta Floral od značky Pure&Noble. Interiéru dodá na útulnosti, zároveň však potrhne inovativního ducha jeho obyvatelů. Na stěnách působí svěže a dovede na sebe upoutat pozornost i v kombinaci s velmi střízlivým zařízením místnosti. Tento trendy dekor vynikne především...