Poslední šance zhubnout do plavek

Poslední šance zhubnout do plavek

Jarní kabátky letos zůstaly ve skříni. Jen jste odložila zimní kabát, hned jste oblékala letní šaty. To vás možná trochu zaskočilo, protože jste měla v plánu těch pár nadbytečných kilogramů, které vás od zimy trápí, shodit. Je to tak? Nevěšte hlavu, nic není ztraceno. I když je léto prakticky za dveřmi, věřte, že letos se budete k vodě těšit. Jde ale stihnout tak rychle zhubnout? Čtěte dál a dozvíte se, co jíst, aby šly kilogramy hravě dolů.

19. dubna 2018 | 09:00 celý článek
GREEN PEEL® na tělo

GREEN PEEL® na tělo

Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je přírodní peeling, který se může pyšnit již šedesátiletou celosvětově ověřenou úspěšností. Bylinná směs, která se při peelingu používá, sestává z rozdrcených listů, květů a kořenů vybraných bylin. Masáž touto směsí odstraňuje horní vrstvu epidermy, podporuje krevní oběh, zásobování pleti kyslíkem a zároveň stimuluje regenerační procesy pokožky. Ošetření nabízí individuální řešení pro každý typ pleti - nejen pro pokožku obličeje, ale i těla.

17. dubna 2018 | 12:00 celý článek
Dámy, krásná prsa = sebevědomí, že?

Dámy, krásná prsa = sebevědomí, že?

Prsa byly, jsou a budou synonymem ženskosti a smyslnosti. Muži je opěvují a obdivují. Je to symbol ženské sexuality. Co ale dělat, když nejsme s velikostí, pevností nebo tvarem prsou spokojené a místo ženské přednosti jsou pro nás prsa spíše každodenním mindrákem?

17. dubna 2018 | 09:00 celý článek
Jak zjistím, jestli se mi narodí zdravé dítě?

Jak zjistím, jestli se mi narodí zdravé dítě?

Většina žen toužících po dítěti si přeje jediné, a to aby se miminko narodilo zdravé. Moderní medicína jde neustále kupředu, a i díky tomu je dnes k dispozici řada testů. Ty mohou zjistit, zda existuje riziko narození postiženého dítěte nebo zda vaše těhotenství probíhá v pořádku. Věk prvorodiček se navíc neustále zvyšuje a s tím i možné komplikace s otěhotněním, pravděpodobnost genetických vad embrya nebo potratu. Stav ženy je však možné díky dostupným testům předem vyhodnotit a učinit určitá opatření a minimalizovat rizika.

16. dubna 2018 | 09:00 celý článek
Jak zvítězit nad pálením a řezáním očí

Jak zvítězit nad pálením a řezáním očí

Syndrom suchých očí není žádné vzácné onemocnění. Častá potřeba mrkat a silou tisknout víčka k sobě, pálení nebo pocit písku v očích trápí až třetinu z nás. Syndrom suchého oka vzniká, pokud dojde k porušení slzného filmu chránícího oční epitel. Na vině je jak životní styl, tak neovlivnitelné faktory. Zhoršování přitom nezabrání častější pláč ani kapky na červené oči a alergii, které navíc není vhodné užívat dlouhodobě. Důležité jsou zvlhčení kvalitními „umělými slzami“ ve formě očních kapek a úprava životního stylu.

13. dubna 2018 | 15:00 celý článek
 

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Ve třiceti singl

Jarní vábení „samečků a samiček“ toužících po „spáření“ má svůj základ v přírodě více

TOP DOMOV

Stavte výhodně

Kladete-li důraz na úspornou a zároveň kvalitní stavbu nebo rekonstrukci rodinného domu, více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Měří 13 metrů, má dvě patra, skrývá zajímavosti i hrací prales a nejrychlejší cesta více

TOP GURMÁN

Snídaňové novinky

A stejně jako jaro jsou i tyhle delikátní snídaňové novinky plné chutí více

TOP SPOLEČNOST

Elvis v Česku

Během vojenské služby na sklonku 50. let v někdejším Západním Německu více

Váš den

Dejme tomu, že se na chvíli vžijeme do okamžiku, kdy večer před velkým dnem D více

Pořiďte si tenisky

Přestože venku to ještě není ani zdaleka na tričko, nové kolekce v obchodech více

Svoboda a radost

Přitažlivá žena se sexy pihami – to je herečka Vica Kerekes. více

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?