Blaník a Říp známe snad všichni jako posvátné hory Čech. Někteří z nás možná slyšeli také o Plešivci, zvaném brdský Olymp, na který se dostaneme třeba kolem studánky a smaragdového jezírka, v němž žije hadí žena se smaragdovýma očima.

Máme pro vás zcela revoluční a ojedinělý výklad vašeho snu! Co vás čeká ve vašem životě podle vašeho snu? Do několika sekund uvidíte komplexní výklad vašeho snu.

S novým tisíciletím přišly nové energie a také něco, s čím pravděpodobně nikdo dopředu nepočítal. Jedinci narození po roce 2000 jsou prostě jiní. Na rozdíl od lidí narozených do roku 1999 mají naprosto odlišné vnímání a jinou hodnotovou škálu. Jsou družní a potřebují být ve spojení s ostatními.

Zdá se vám občas, že slyšíte ve vánku něžný, uklidňující, konejšivý hlas? Anebo v zurčení potoka tichý, melodický cinkot zvonků? Bude to pravděpodobně zakódovaná, určitě však laskavá a povzbudivá zpráva od archanděla Ariela, anděla nebeských i pozemských archetypálních sil, který vládne všem živlům, především však vzduchu a vodě.

Lze vůbec z komplexního vnímání horoskopu vyselektovat konkrétní planety, znamení, body a jejich zcela konkrétní interakce, abychom dostali obecně platný popis či rozlišení toho, kdo by se o sexualitu měl zajímat více, kdo méně a kdo vůbec? Tradiční astrologická klišé, která Štíra odsuzují k věčným poryvům vášní či Panny k cudnosti a askezi, nemusí...