Nápoje lásky

25.05.2023

Láska z bylin je euphory drink s lehkým kofeinovým povzbuzením. Nápoj je určený pro navození dobré nálady, pocitu euforie a duševního relaxu. Užijte si volnou chvíli s úsměvem na tváři.

Venuše v Raku

09.05.2023

7.5. vstupuje Venuše - planety lásky, schopnosti milovat, ženství, krásy a tvořivosti - do vodního znamení Raka (kde setrvá do 5.6.). Rak do oblasti vztahů přináší potřebu péče, touhu po zakořenění a touhu po "budování hnízda"

Dnes 21.4. se Merkur - planeta komunikace, intelektu a způsobu myšlení - obrací do zpětného chodu. Přímým směrem se opět vydá 15.5.

20.2. - 26.2.
Týden, který nás očekává začíná na nebeském hřišti parádní rozehrávkou novoluní v Rybách, které se odehraje v dosahu Saturna ve Vodnáři, jako připomínka toho, že vše má své hranice...

Ascendent je hrotem 1.domu horoskopu a vyznačuje ten stupeň zvířetníkového znamení, které v okamžiku našeho narození vychází nad východním horizontem. Shoduje se tak s okamžikem našeho prvního nadechnutí a představuje začátek cyklu, první krůček či první fázi procesu rozvíjení našeho života. Vše, co se zrodí v určitém časovém okamžiku, odráží...