Naprosto jednoduše. Potřebujete hodně informací, mnoho vlastní energie a nejvíc vlastního času. O chuti opět pracovat ani nemluvě. Ano, ať už chcete nebo ne, je to práce a výsledek může být i frustrující tím, že obdarovaný nebude úplně spokojen.

Jsou profese, které se bez pracovních stejnokrojů neobejdou. A když už je musí zaměstnanci nosit, ať už je to z důvodu bezpečnosti nebo ochrany, měli by se v nich cítit pohodlně. Tyto výhody přináší pracovní oděvy šité na míru.

Hvězdička je jedinečný vzdělávací časopis, který dítě nejen vzdělává, ale se kterým je zároveň i plno zábavy. Mezi pravidelné rubriky patří GRAFOMOTORIKA (pracovní listy) pro správné začátky prvního psaní, ANGLIČTINA pro nejmenší, hravá LOGOPEDIE s procvičováním jazýčku a pusinky, logické HRY, zábavná JÓGA, POHÁDKY klasické i trochu popletené,...

V elegantním prostředí s letní terasou Vám nabízíme nevšední atmosféru danou jedinečným propojením historie a současnosti. Místo jako stvořené pro Vaši svatbu snů, uspokojí i ty nejnáročnější a pokud chcete slavit v opravdu nevšedních a reprezentativních prostorech, které hostům vyrazí dech, není lepší volby než náš společensky sál s tanečním...

Jsme nestátní zdravotnické zařízení s více jak stodvacetiletou tradicí. Specializujeme se především na léčbu a rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového aparátu, pacientů po úrazech, po operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad, dále nervových a onkologických onemocnění dle platného indikačního seznamu.


Naše práce je o lidech a pro lidi, ale nezapomínáme ani na svět kolem nás. Pracovní oblečení, které pro vás vytváříme a které vám předáváme, obohatí vaši firmu, protože vašim zaměstnancům přináší pohodlí a lepší soustředěnost na práci. Děkujeme, že můžeme pečovat vaše pracovníky.

Nechce se vám do práce? Nebo tam zrovna jste, ale moc vás to nebaví? Tak si na chvíli zkuste představit, jaké by to bylo, kdybyste dali výpověď a šli dělat to, co skutečně dělat chcete. Pokud vám tahle představa připadá slibná, ale těžko realizovatelná, zkuste na ní zapracovat pod vedením byznys koučky Amy Porterfield.