Květiny jsou důležité téma na každou svatbu, ať už je malá, nebo velká. Co vše obnáší svatební floristika a co je aktuálně v kurzu jsme se zeptali svatební floristky Anety z České Sibiře, která pod značkou Božské kvítí tvoří jedinečné kytice.

Někdo dávkuje trénink podle pocitu, jiný pomocí chytré elektroniky nebo osobního trenéra. Mezi nejtěžší úkoly vedení tréninku patří určení stavu přetrénování a únavy organizmu. Pokud máte správné informace, můžete menšími tréninkovými dávkami dosáhnout větších pokroků. Chytré hodinky a nositelná elektronika obecně přináší nové metody, jak stav...

Nedaleko Prahy stojí v malebné přírodě uprostřed lesů a luk někdejší statek z roku 1879. Před několika lety prošel citlivou rekonstrukcí a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.

Villa Rosenaw je tím pravým místem pro Vaši svatbu. Kouzelné místo, které se nachází v srdci Valašska si Vás získá svou romantickou atmosférou a prostředím. Pokud se rozhodnete uspořádat svůj svatební den ve Ville, vyřešíte tím jak obřad s hostinou, tak i ubytování. Vše na jednom místě, kde Vám nic nebude scházet.

Renomovaná značka švýcarských hodinek dává hodinkám nový smysl. Ve své nové filosofii snoubí městský život i ochranu planety. Svými počiny inspiruje nejen uživatele, ale také další výrobce luxusních švýcarských hodinek. Nechte se inspirovat i vy…

Proč květiny od srdce?
- protože do květiny pro Vás dám celé své srdce
- protože jste ke mne srdečně zváni
- protože se s Vámi chci srdečně zasmát