Padnoucí sako, stejně jako vesta ušitá z kvalitního materiálu by neměly chybět v žádném šatníku každé z žen. Důvodů je hned několik a pojďme si představit ty, kterých je dobré se držet, až budete některý z těchto pilířů dámského oblečení vybírat.

Na Dolní Moravě lyžují děti výhodněji. Ty nejmenší do 6 let zadarmo, odrostlejší mají skipas za 190 korun. Od ledna do března proto Dolní Morava láká rodiny na společné pobyty. Lyžaři míří za stoprocentní zárukou sněhu, upraveným areálem přizpůsobeným malým i velkým a za skvělou nabídkou doplňkových aktivit.
Ubytujte se například v penzionu Terezka...

La Bodeguita del Medio je restaurace, bar a klub, kde to žije. Kubánský styl je zřejmý na první pohled i ochutnání. Atmosféra tisíce kilometrů vzdálené Havany je autentická a přirozená. Každý den živá hudba to jen podtrhává.

Už během vánočních radovánek si téměř každý z nás plánuje, co vše v novém roce zlepší - začneme pravidelně cvičit, nejlépe rovnou vyzkoušíme nové druhy sportů, budeme zdravě jíst, zkrátka začneme se o sebe vzorně starat. Jak to letos vydržet nejen na Nový rok, ale skutečně po celý rok?

Náhrdelník je ručně vyrobený ze stabilizovaného buku. Prostředek plní krásný fialový Ametyst zavřený v nerezových krapních. Na krku pak se zajímavě strukturovaným nerezovým řetízkem s nastavitelnou velikostí. S tímto doplňkem vyniknete v každé příležitosti.

Řada majitelů SUV si svůj vůz vybrala kvůli pocitu bezpečí na silnici, vyplývající z robustnější konstrukce a vyšší světlé výšky. Toho si byla vědoma i automobilka Kia, když si za jednu z hlavních priorit při vývoji Sportage páté generace stanovila právě ochranu cestujících. Výsledkem jejich snažení je jedno z nejbezpečnějších SUV na trhu.

Nepřízeň a vývoj počasí sice zimním radovánkám na sněhu nepřeje, ale v Horském resortu Dolní Morava je stále dostatek sněhu a lyžuje se na všech sjezdovkách v jejich celé délce. "V současné době lyžujeme na všech sjezdovkách, a to v celé jejich délce. Přijíždějí k nám lyžaři z celého okolí a lyžujeme bez front. Navíc přinášíme od dnešního...