S prvním jarními paprsky se příroda probouzí a my bychom rozhodně neměli zůstávat pozadu. Jak načerpat energii, dostat se do skvělé formy a jaro si maximálně užít? Pár tipů bychom rozhodně měli.

Satisfyer Pro 2 nově v 3.generaci nyní k dostání na Erosstar.cz. Exkluzivní funkce Liquid Air, připomínající vlny vody. Zažiješ nový revoluční orgasmus! Krásný exkluzivní vibrátor je k mání ve 3 krásných barvách Lilac, Wine Red a Dark Grey. Aby toho nebylo málo, každá z barev má pro náročné také možnost nechat se hýčkat s ovládáním přes telefon...

Alkohol uvolňuje zábrany, bourá hranice a sbližuje i ty, kteří si normálně až tolik nerozumějí. Mnohým se pak pod jeho vlivem podaří nejedna milostná příhoda! Jenže po bouřlivé noci přichází náročné ráno a s ním otázka: jak se s tím vypořádat?

My ženy jsme něžná stvoření, ale dokážeme být i pěkné dračice. Někdy jsme náladové a hádavé, jindy přítulné a hravé. Někdy jsme skromné, jindy si rády dopřejeme trochu luxusu. A pro všechny z nás je tady značka erotických pomůcek Lady Dreams.

Dostali jste poukaz na wellness pobyt nebo byste také rádi zkusili, jestli má saunování opravdu tak zázračné účinky, ale něco vás od návštěvy neustále odrazuje? Nebo vám jedna špatná návštěva zkazila chuť v tom pokračovat? Okolo saunování stále panuje mnoho předsudků a mýtů. Jak to s nimi doopravdy je a jak si vybrat dobré wellness se dozvíte v...

Všichni máme v našich zásuvkách či šuplících nějaké spodní prádlo, které upřímně řečeno, již zažilo svá nejlepší léta. Ve stejné zásuvce se určitě najde i několik pěkných krajkových podprsenek a kalhotek pro zvláštní příležitosti. Nejen na Valentýn to chce udělat obměnu šatníku.