Chytré telefony a sociální sítě nás spojují se světem. Zároveň nás ale nutí se s ním neustále konfrontovat a přemýšlet, proč nežijeme tak úžasný život jako ostatní.

Dětské peklo

03.05.2022

Konečně jste našla muže svého života. Je skvělý a miluje vás - společně s ním jste ale získala i jeho dítě z předchozího manželství. Co když se s ním nesnesete?

Do role oběti útrap v partnerských vztazích jsou častěji pasovány ženy než muži. I silnější pohlaví se ovšem může dostat snadno do úzkých, zvláště pokud se nechá lapit notorickou citovou vyděračkou.
Vztah dvou citově vyrovnaných lidí stojí na dohodách a vzájemných kompromisech. Partnerství s ženou vyděračkou ale funguje na jednostranné manipulaci...

Orgasmus je pocit intenzivního potěšení, pomáhá se snížením stresu, cirkulací krve, zlepšením pokožky a mnoho dalšího. Pro spoustu žen však může být dosažení tohoto pocitu velmi obtížné. Klíčem k této záhadě je bod G!

Příliš sexy

16.04.2022

Muži si vybírají ženy podle živočišného pudu. Jenže pak se začnou bát, že by jim mohla utéct s jiným.
Pro každého muže je atraktivní jiná žena, což je nejspíš v pořádku už proto, že se tak dostane na všechny. Kromě fyzické přitažlivosti ale muži oceňují na ženách i další vlastnosti, například jejich kouzlo, šarm, charisma, osobnost, kterou se...

Klíčem k ženině orgasmu bývá nejčastěji stimulace klitorisu (někdy označovaného jako bod C). Ty šťastnější pak zažívají orgasmy i stimulací bodu G. A jsou i ženy, které ve snaze dosáhnout co nejintenzivnějšího orgasmu jdou ještě hlouběji. Doslova. Slyšeli jste už o bodu A?