Cítíš se někdy zmatená, když se snažíš rozluštit, jestli je tvá drahá polovička nadržená nebo ne? Je to frustrující situace, kterou mnozí z nás zažívají. Ale neboj se, v tomto článku ti přineseme 4 PRO tipy, které ti pomohou tvého partnera pochopit.

To, že hned nekápnete na pana Pravého, se stává. Co když ale po takové známosti zůstane něco, s čím jste nepočítala: pozitivní těhotenský test?!

Být zamilovaná je povznášející pocit. Být k tomu i milována je štěstí. A navíc má opětovaná láska kladný vliv na naše zdraví.


Čím je vztah mezi matkou a dcerou výjimečný a kde jsou skryté jeho nástrahy?
Snad každá žena touží po holčičce, po dceři, ze které časem vyroste nejen mámina pomocnice, ale také kamarádka po zbytek života. Když jste byla malá, byla pro vás maminka tou nejlepší bytostí na světě. Chtěla jste být stejná jako ona. Sledovala jste, jak se...

Více než polovina české populace je spokojená se svým tělem. Ženy nejvíce s obličejem a prsy, muži s nohama a obličejem. Drtivá většina Čechů a Češek je spokojena i se svými intimními partiemi. A obecně také s milostným životem. Zhruba 63 % lidí vede uspokojivý sexuální život. Vyplývá to z nového průzkumu, který zpracovala výzkumná agentura Ipsos...