Asi každý člověk má své opakující se návyky, rituály a zvyky, které mu napomáhají utvářet vnitřní stav, který je vnímán jako radostný, uvolňující a relaxační. Asi každý člověk má své návyky, které mohou jak tělo, tak život ovlivňovat ve směru opačném, tedy způsobovat sebeničení a sebezkázu.

Sex je skvělý a vzrušující, a ještě víc je vzrušující, když je pestrý a lidé si mohou plnit svá nejtajnější přání. Anální sex není jen o odvaze vyzkoušet něco nového, ale také o otevřenosti, důvěře, uvolnění a překonávání zábran. Je samozřejmě jen na vás, jak budete anální sex vnímat. Je ale dobré rozšířit si obzory.

Máte už dost všech podivínských vztahů a krachů, které vás vyčerpávají, a máte pocit, že jsou absolutní ztrátou času? Vezměte to tentokrát z jiného konce. Zamilujte se nejdřív sama do sebe!

Najednou vás přepadne nezvladatelná úzkost, máte pocit, že musíte utéct domů nebo z domu už ani nevycházíte. Hrůza je tak veliká a nezvladatelná, že se až bojíte o svůj život. Rozum vám říká, že se nic neděje, ale je to pro vás úleva?

Zhruba pětina lidí si již v sexu vyzkoušela, anebo by si alespoň přála vyzkoušet BDSM praktiky. Další skoro třetinu lidí by pravděpodobně dokázaly sexuálně stimulovat různé hrátky spojené s dominancí, submisivitou nebo bolestí. Lidé praktikující BDSM jsou zároveň výrazně spokojenější se svým sexuálním životem. Prokázala to nedávná studie norských...

Každý občas zalže nebo si poupraví fakta k obrazu svému. Co když se ale obyčejné lhaní změní v téměř patologické a zjistíte, že tím postiženým je váš partner?