Pokud patříte mezi svobodné mámy, nenechte otrávit okolím, a dokonce ani svými dětmi. To, že každý by uměl žít lépe životy druhých, je stará známá věc. Jak zůstat v pohodě a jít dál s hlavou vztyčenou?
Jaká základní věc by se svobodným matkám říkat neměla?

Jsou to většinou drobnosti, kterými si kazíme svůj život, ale mají velké následky. Zjistěte, jak si bráníte být spokojená a co se s tím dá dělat.

Valentýn se blíží a s ním i romantika všude kolem. Pokud i vy plánujete vyrazit na rande a dát lásce přece jen šanci, máme pro vás rady, jak se vyhnout nervozitě a zachovat si klid. Ukažte to nejlepší, co v sobě máte, a buďte přirození. S našimi tipy to hravě zvládnete!

Chcete žít svůj vlastní život a méně se zabývat tím, co říkají ostatní, ale chybí vám odvaha? Toužíte pustit se do podnikání, věnovat se něčemu, co by vás opravdu bavilo, ale bojíte se krachu? Poradíme vám, jak se zdravě namotivovat a jít si konečně za svým...

Jakého muže byste si měla vybrat pro klidný rodinný život a jakého toužíte mít alespoň občas ve své posteli? Možná je v tom rozdíl...

Ať už chcete okořenit intimní oslavu s partnerem, nebo chcete využít den svatého Valentýna a odměnit sama sebe, dopřejte si sexy prádlo, které vám dodá výjimečný pocit, sebevědomí i ženskost. Pomůžeme s výběrem toho nejlepšího.