Leroy Cosmetics je česká rodinná firma, která vznikla v roce 1994. Na svém začátku se věnovala distribuci parfémů. V roce 1997 spustila také jejich výrobu, která se postupně stala základem celé firmy. Parfémy Leroy Cosmetics se vyznačují skvělým poměrem ceny a kvality, díky kterému se staly oblíbenou volbou řady zákazníků. Firma také nabízí možnost...

Péče o pleť je důležitým každodenním rituálem, ale jak během krátké doby stav pleti vylepšit a dosáhnout maximálního účinku přípravků? Tajemství se skrývá v používání biomimetické kosmetiky, která obsahuje inovativní medicínské technologie a složky přírodního původu.

Mesoestetic

30.11.2022

Jsme specialisté na depigmentaci a po letech výzkumu jsme vyvinuli dermamelan®, lékařský depigmentační produkt poslední generace, který dokáže odstranit skvrny a udržet je pod kontrolou.

Cítíte se vyčerpaná, máte pocit, že se musíte nutit i do běžných činností, jako je čištění zubů nebo mytí? Přestala vás bavit práce, která pro vás dříve byla povoláním? I to jsou některé z příznaků syndromu vyhoření.

Immun44®

24.11.2022

Doplněk stravy pro normální fungování imunitního systému