Jaké požadavky máte na DÁRKY? Má být originální? Jedinečný? Luxusně voňavý? Energií nabitý extrakt z Perel v luxusním balení tohoto natur mýdla zaručeně překvapí, zaujme a potěší.

Sérum na první známky stárnutí viditelně omlazuje pleť. Sjednocuje unavenou a namáhanou pleť, chrání bariérovou funkci a zdraví pleti. Známky únavy mizí a rysy se vyhladí. Pleť opět získá jas.

Guinot revolučně inovoval produkty péče o pleť, která je vystavena slunci, kdy to nejvíc potřebuje. Nová řada opalovacích přípravků Guinot nabízí nejen ochranu před škodlivými účinky slunce, ale je to zároveň i ošetřující produkt. Ide o radu, ktorá poskytuje optimálnu ochranu a optimálnu starostlivosť o pleť. Produkty jsou vyráběny za...

Pojem "kyslíková péče" možná znáte z kosmetických salónů jako jednu z finančně nákladnějších procedur. V dnešní době je tato kúra dostupná i z pohodlí domova a vy tak můžete získat tu nejlepší péči pro svou pleť.

Celulitida bývá vnímaná především jako estetický problém. Kosmetické přípravky ale mnohdy na její řešení nestačí. Je to proto, že příčina celulitidy se nenachází v pokožce, ale souvisí s fungováním lymfatického systému. Když je jeho činnost zpomalená, nebo nefunguje vůbec, dochází k přetížení organismu. To sebou nese další nepříjemné projevy, jako...

Přemýšlíte, jak ušetřit místo v zavazadle při balení se na dovolenou? Máme pro vás super TIP! Jedna kostka mýdla místo X lahviček kosmetiky. Božsky jemná a hutná pěna, energická vůně pro nejlepší zážitky! Pro celé tělo i vlasy. Pro muže i ženy.