Bývají mastné, jemné, slabé a padají. Jak řešit potíže s vlasy a pokožkou hlavy jsme se zeptali tricholožky a majitelky Clinical Hear & Health Lenky Kašpaříkové.

Vaše pleť se řídí svým vlastním biorytmem. Ve dne pracuje a v noci regeneruje a odpočívá. Poskytněte jí tu nejlepší péči s ohledem na její přirozený rytmus. Nechte pracovat denní krém The One Day Cream a noční krém The One Day Cream od značky Asombroso by Osmany Laffita, která se pyšní nejpřísnějšími nároky na kvalitu.

Období pandemie a nutnost dodržovat mnohá bezpečnostní opatření nás naučily rozšířit naše portfolio šikovných pomocníků o další produkty. Nedílnou součástí domácností, prodejen, ale i dámských kabelek se tak staly hygienické a dezinfekční gely na ruce.

Jsou všude a vy se divíte, že ještě nejste plešatá. Alespoň v nějaké části života jsme to zažila každá. Vypadávání vlasů se může zdát jako banalita, ale když řídne naše hříva, sebevědomí klesá strmě dolů.
Růst vlasů je kontinuální proces, kdy vlas, který vypadne, záhy nahradí nový. Za den nám vypadne 30 až 100 vlasů, což je velmi individuální...

Péče o pleť

18.10.2021

Kdy je ten pravý čas začít s pravidelnou péči o pleť? Pro ženy s hladkou a bezproblémovou pletí je to občasná řečnická otázka, ale ženy, které trápí akné anebo kruhy pod očima je péče o pleť zásadní téma...v boji za krásnou pleť si toho již hodně vyzkoušely a protrpěly.

Přestože je téma zvětšené prostaty fyzicky problémem mužů, nevyhýbá se samozřejmě ani jejich partnerkám. Často se ženy dokonce zhroutí vyčerpáním kvůli nespavosti, když je jejich partner v noci budí častým vstáváním.

Pohádka Boženy Němcové velmi výstižně popisuje, že SŮL JE NAD ZLATO. A není to jen o chuti potravin, sůl je životně důležitá pro naše zdraví a nenahradí ji žádně drahokamy.