Představujeme zcela unikátní patentovanou technologii ADIPOLOGII, určenou pro remodelaci a omlazení celého těla. Exkluzivním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku je společnost Body & Care Clinic s.r.o., a my jsme vyzpovídali majitelku společnosti paní Alenu Jírů, aby nám o ADIPOLOGII řekla více.
Na jakém principu ADIPOLOGIE funguje a v...

Hledáte skutečný ORIGINÁLNÍ DÁREK pro vaše blízké nebo obchodní partnery? Chcete všem dát rychle a jasně najevo, jak si jich vážíte a ceníte?

Jsme ryze ČESKÁ obchodní firma se zkušenostmi sahajícími do roku 1994.
Od roku 2016 jsme se zaměřili především na to, s čím jste VY, naši zákazníci, byli nejvíce spokojeni v kvalitě i ceně. Proto se nyní věnujeme produktům KAPPUS a fit&Pohoda, které umí pomoci mnoha typům pokožky od různých problémů.

Do ucelené řady lékařské kosmetiky BIRETIX zaměřující se na boj se všemi fázemi akné přibyl nový pomocník jménem Biretix Focus Gel. Obsahuje antioxidační, hydratační a zjemňující složky, které dopřávají problematické pleti náležitý komfort a klid před zánětlivými pupínky.

Před spaním je potřeba přizvat do služby podstatně jinou armádu, než na jakou je vaše pleť zvyklá během dne. Jaké produkty by měly mít čestné místo ve večerní skincare pleti, která má tendence stárnout?

Mastná pleť se sklonem k akné umí potrápit teenagera i dospělého. Nezáleží tedy na věku, ani na tom, jestli chcete chránit svou pleť před akné preventivně, nebo už naopak trpíte jeho závažnějšími projevy. Značka BIRETIX® má řešení pro všechna stádia aknózní pleti a dovede vám pomoci.