Také jste si do nového roku opět dali předsevzetí, že letos už opravdu zhubnete, po několika dnech hladovění si naordinovali od diety "kratší pauzu" a nyní zjišťujete, že jste se stále neodlepili z místa? Hlavně se netrapte a nepřesouvejte tento cíl až na leden 2022. Nic není totiž ztraceno, zřejmě jste jen zvolili jídelníček, který nelze držet...

Bulharská vodní probiotika se osvědčila jako podpůrná terapie pacientů s Covidem. Nyní se vědci zabývají možnostmi, které výživová kúra nabízí těm, kteří nemoc překonali, ale ještě dlouhé týdny se necítí fit. Na vině může být střevní mikroflóra, kterou Covid prokazatelně "rozhodí". Obnovit její rovnováhu mohou pomoci opět probiotika.

Dovolená - tolik vytoužený odpočinek. Jenže často si můžeme všimnout, že nám po ní není lépe. Přichází pocit, že bychom si měli volné dny napracovat a úzkostné myšlenky nás nepouští ani během nich. Jak si odpočinout tak, abychom opravdu nabrali nové síly, radí psychoterapeutka a lektorka Mgr. Alžběta Protivanská.

Jak upravovat obočí? Jak ho líčit? Barvit, nebo nebarvit? A jen černě, nahnědo nebo jít s tředy barvami v odstínu vlasů? O obočí se toho snad ještě nikdy tolik nenapsalo ani nenamluvilo. Není se tedy čemu divit, že v tom můžeme mít malinko chaos. Co je in, a co je naopak naprosto out?

Detox pleti

06.05.2021

Jaro má většina žen spojené s velkým úklidem, kdy vyvětřáme zbytky zimy a ze svých příbytků, ze svého šatníku i z těla. Uklidit a uklidnit ale potřebuje i naše pleť.

Královna ze sněhurky každý den kladla svému kouzelnému zrcadlu dotěrnou otázku, kdo že je v její zemi nejhezčí. A dokud její nevlastní dcera nedorostla do spanilého věku, dostávalo se jí odpovědi, že jen ona je královnou krásy. Byla by však odpověď zrcadla tak lichotivá, kdyby se ho královna šla zeptat hned po probuzení.

Heart of glass je inovativní řada péče o přírodní i chemicky ošetřené blond vlasy. Má vynikající kosmetický účinek, obsahuje vysoké procento přírodních složek a účinné technologické prvky. Bez silikonů.

Povrchové dezinfekční ubrousky CaviWipes účinně likvidují většinu bakterií a virů, včetně koronaviru. Díky nízkému obsahu alkoholu jsou vhodné k ošetření jakéhokoliv povrchu.