Po poslední zkušenosti s trampies jsem uznala, že není čas na hrdinství a je třeba podívat se pravdě (a hlavně svému věku) do očí. Rozhodla jsem se pro cvičení v mírnějším tempu. Volba padla na flowin.
"Proklouzejte se k sexy křivkám!" hlásala upoutávka fitcentra, do něhož jsem měla tentokrát namířeno. "Flowin je ladné, plynulé, posilovací a...

Plavková sezóna je před námi, dieta za námi. Teď už si jen stačí vybrat ty správné plavky. Při nákupu se ale neřiďte pouze svým vkusem, protože i sebekrásnější plavky, které nereflektují postavu, mohou udělat více módní škody než užitku.

Italská značka Borotalco připravila pro všechny spotřebitele unikátní soutěž o víkend v Miláně pro dva! Stačí zakoupit jakýkoli z deodorantů značky Borotalco a účtenku nahrát v době trvání soutěže na soutěžní web
www.borotalcosoutez.cz, pak už jen vyčkat do 31. 7. 2022, kdy proběhne losování a deset z vás může balit na cestu!

Věděli jste, že lidské tělo obsahuje asi 60 % vody? Naše kůže je v tomto ohledu ohromně inteligentní - sama o sobě vytváří bariéru, která zabraňuje úniku vlhkosti. Přesto se může stát, že bude náš organismus dehydratovaný (a s ním i naše pokožka).

Vyzpovídali jsme mladou embryoložku ze severu Čech Ing. Janu Hampejsovou.
Žijeme v době, kdy mnoho párů má problém s početím. Níže si můžete přečíst krátký rozhovor na téma neplodnost. Tato problematika je v současné době, jak jsme již zmínili, velmi aktuální.

Pokud vás polije horko při představě, že se máte sbalit do příručního zavazadla a přitom nevynechat nic z vaší oblíbené rutiny...hledejte cestovní balení svých TOP produktů.

Začínáte ráda den osvěžující sprchou? Skvělý start letního dne vám zaručí sprchové a tělové přípravky fenjal Vitality. Díky povzbuzující ovocné vůni nakopnou nejen vaši krásu, ale i mysl.