Co má vyvolat dárek, který darujete? Má být nudný, nebo originální? Tuctový, nebo jedinečný? Líný, nebo Vášnivý? Originální, jedinečné K natur dárky pro jedinečné chvíle radosti i Vášně.

Toužíte po krásném, zpevněném těle, ale nemáte čas chodit pravidelně do posilovny? Vyzkoušejte stroje EMSzero. Na jakém principu fungují a s čím nám mohou pomoci, nám prozradil Michael Gassenbauer, majitel společnosti Altisource.

Patříte mezi ty, kteří dlouho a pečlivě vybírají ten skvělý a nejlépe JEDINEČNÝ dárek? Nebo jste ODBORNÍK na vybírání dárků a vždy se trefíte na první dobrou? A zdá se vám, že je to každý rok těžší a nákladnější? Tak to MÁTE velkou PRAVDU. V každém případě, pokud vždy potěšíte tím, co jste vybrali, tak upřímně gratuluji.
...

Prvotřídní složení, vývoj v moderních laboratořích s nejlepšími odborníky a ryze český původ se v případě potravinových doplňků YAVANIE ukázaly jako ten nejjistější mix, se kterým lze dosáhnout nepřehlédnutelných výsledků. Přestože ve svém portfoliu nemyslí pouze na krásu pleti, ale také vlasů, řas a obočí, zaujímá dokonalost pokožky stále tu...

Podstatnou součástí receptury je kolagen, jeden z nejhojněji se vyskytujících proteinů v pojivových tkáních pokožky, kostí a chrupavek. S věkem dochází ke zpomalení jeho přirozené tvorby, tento degenerativní proces vede k příznakům stárnutí, např. k tvorbě vrásek nebo opotřebení kloubů. Nedostatek kolagenu může být příčinou zvýšené lámavosti nehtů....