Kdo by nechtěl v sezoně "nachytat" dostatek bronzu, který mu pak navíc nějakou dobu vydrží. Opálení vypadá dobře a díky slunečnímu svitu v těle vzniká také vitamin D. Bohužel ke slunění ale patří i možné problémy - spálení a poškození či stárnutí pokožky. Jak na to, abyste byli při opalování dobře chránění, s jeho výsledkem spokojení a vaše kůže...

Stejně jako se příroda po zimě probouzí a čistí, i my bychom možná mohli vyslyšet volání těla a následovat jejího příkladu. Ať už držíte půst, pijete bylinné čaje, čerpáte sílu ze sluníčka, nebo začínáte s jarním otužováním - Vitestin je dobrá volba k doplnění a umocnění procesu čištění těla a především zažívacího traktu.

Nemoci, zdravotní problémy, epidemie, úrazy, poruchy příjmu potravy...to vše lidstvo pronásleduje celou jeho historií. Přitom existuje řešení, které tyto hrozby může výrazně eliminovat. Je to prevence!
Jak jednoduché. Prevence je naprosto nezbytnou součástí života moderního člověka, který chce mít kontrolu nad svým zdravím. Ale existuje u nás...

Krušné hory a Karlovy Vary, dvě lokality, které snad rozdílnější ani nemohou být. Na jedné straně mondénní lázeňské město světové proslulosti, a na straně druhé temný, chudý a Bohem zapomenutý kraj. Obě lokality se však právě pro tyto své vlastnosti staly kolébkou celé řady dnes již skoro zapomenutých přírodních přípravků. V Karlových Varech již od...

Bez slunce by život na naší planetě nebyl možný. Kdo se mu vyhýbá, ten se připravuje nejen o radost, ale i dokonce o několik let života. Samozřejmě pobyt na slunci může být i nebezpečný, Jakou cestou se tedy vydat, abychom si z naší nejbližší hvězdy užili to nejlepší a vyhnuli se riziku?

Přestože je téma zvětšené prostaty fyzicky problémem mužů, nevyhýbá se samozřejmě ani jejich partnerkám. Často se ženy dokonce zhroutí vyčerpáním kvůli nespavosti, když je jejich partner v noci budí častým vstáváním.

Že je vitamín C důležité doplňovat vnitřně už asi všichni víme. Je pro naše tělo nepostradatelný a neumíme si ho sami vytvořit. Určitě jste si ale všimli, že se o tomto vitamínu začalo hojně mluvit i v kosmetice. Proč? Pojďme si tento vitamín představit z trochu jiné strany, než ho většina lidí zná.Proč je vitamín C pro pleť důležitý?