Topná sezóna začala, a tak se vzduch v našich domovech přeměňuje na suchý, který může dráždit dýchací cesty, způsobovat kašel, pálení v očích, ale také narušovat kvalitu spánku. Jak se bránit, aniž byste doma museli přestat topit?

Téma vesmíru a vesmírné turistiky je v posledních dnech velmi aktuální. Nám se ještě asi na výlet mezi hvězdy nepodaří vyrazit, tak si alespoň pořídíme nějaký ten kosmický suvenýr.

Čisté koberce a podlahy zútulní každý byt. Jak ale vybrat vysavač, který nejlépe zvládne všechny výzvy a bude vhodný do domácnosti s alergiky nebo chlupatými mazlíčky? Máte sáhnout po tom klasickém sáčkovém, nebo zvolit raději tyčový či robotický? Každý má své pro a proti. A pro každou domácnost se hodí jiný. Je načase se v široké nabídce obchodů...

Musíte se do sportu nutit, nebo vás naopak baví? Podle odborníků rozhodují o našem celoživotním vztahu k pohybu hlavně rodiče. Jestliže nás v dětství se sportováním včas seznámí, rádi se k němu vracíme i v dospělosti. Mysleme na to i u svých dětí - období, kdy se dají semínka lásky k pohybu sázet, je totiž velmi krátké!

Ballerina Küchen je nejen výrobcem top kuchyní, ale svůj byt si můžete sladit dle vašich představ, včetně obývacích, předsíňových i koupelnových prvků. Trendové barvy pro rok 2022 budou i nadále variace šedočerných odstínů, zde v kombinaci s dekorem mramoru.

Obklopte se nábytkem, který vyzařuje silnou energii a má svůj příběh. Na zakázku vám vyrobíme designové solitéry nebo do nejmenšího detailu zařídíme celý interiér. Nábytek vyrábíme podle vlastních návrhů nebo ve spolupráci s architekty či nábytkovými designéry. Výchozím materiálem je surové dřevo, které sami opracujeme v našem ateliéru ručně i s...

Ptáte se, na co skvělého se těšit na zimu? Po roce opět startuje sezona saunování. Malé vyhřáté dřevěné domky či domácí sauny dokážou blahodárně působit na tělo i duši.

Kdo z nás milovníků psů by se nechtěl vyhnout u svého psa alergiím či nemocem? V Yoggies nyní přicházejí s přelomovým konceptem v krmení našich psích mazlíčků. Po více než třech letech bádání ve spolupráci s chovateli, veterináři a dalšími odborníky, se potvrdilo, že pestrá potrava, sestavená z kvalitních produktů, pomáhá psům posilovat imunitu,...