Naše produkty splňují nejpřísnější mezinárodní certifikát. který zaručuje ekologickou výrobu od pěstování, přes zpracování až po distribuci hotového výrobku. Nákupem bio bavlny neděláte dobře jen sobě, ale i přírodě.

Od narození je pohyb zcela přirozenou součástí našeho života. Díky tomu, co nám naše tělo dovolí, můžeme objevovat svět. Chodíme, běháme, šplháme, věci zvedáme a zase odhazujeme či odkládáme. Pravidelnou pohybovou aktivitu bezesporu všichni potřebujeme, a děti obzvlášť. A víte proč? Sportováním se (nejen) děti:

Je to tak, dokonce existují studiemi podložené důkazy prokazující, že vhodně zvolená barva může výrazně ovlivnit nejenom naši náladu, ale i kvalitu práce a samozřejmě i produktivitu.
V dnešní době, kdy jsme si své domovy částečně proměnili na kanceláře máme skvělou příležitost optimálně si nastavit pracovní prostředí. Víme ale, jak která barva...

Proměna koupelny nemusí vždy znamenat náročnou rekonstrukci. Pokud jste s tou svou spokojeni a rádi byste změnili jen její styl, stačí, když vyměníte doplňky. Inspiraci určitě najdete u společnosti Bemeta, která nedávno představila dvě zajímavé série koupelnových doplňků - Organic a Creative.

Žijete bezlepkovou dietou a chcete trochu změnu? Co takhle zkoušet něco nového? Například bezlepkové výrobky slovenské značky NOVALIM?