TEN NEJLEPŠÍ START PRO ROZVOJ VAŠEHO DĚŤÁTKA S NAŠIMI KONTRASTNÍMI HRAČKAMI.

Mat, vytříbené barvy, čisté linie i zajímavý detail. Trendy pro rok 2024 ukazují, že se kuchyně stává prostorem, kde se snoubí estetika, funkčnost a pohoda. A také místem, které odráží osobní preference a životní styl svých uživatelů.

Když se v létě teploty šplhají do výšin, může to být pro naše tělo a spánek značně náročné. Někteří z nás se potýkají s obtížemi při usínání a povrchním spánkem, což může mít negativní dopad na spánkovou regeneraci a celkové zdraví. Jak tedy zvládnout horké noci a dobře se vyspat?

Čisticí kuličky na skleněné a nerezové lahve Kuličky z nerezové oceli stačí vložit do lahve na pití, přilít trochu vody a krátce protřepat. Třením kuličky vyčistí stěny nádoby, a to vše bez plastů a saponátu. Vhodné jsou pro čištění všech soulbottle lahve vyrobených ze skla nebo nerezové oceli.

Prémiová značka Forza od ECG představuje vyspělé rychlovarné konvice, se kterými jednoduše, rychle a především stylově ohřejete vodu pro přípravu oblíbeného horkého nápoje. Jedinečný design "pour-over" je navržený s ohledem na pomalé a kontrolované zalévání kávy nebo čaje. Na výběr jsou aktuálně dva modely.
ECG Forza 8000 Pour over Nero je...

Nepostradatelný pomocník pro každého, to je vysoušeč vlasů, který je dnes již nezbytným pomocníkem při každodenní úpravě vzhledu vlasů. ECG VV 2200 je výkonný vysoušeč v elegantním bílém provedení v zajímavé kombinaci se zlatými prvky, takže díky tomu vypadá velmi elegantně. Jedná se o model vybavený celou řadou praktických vychytávek, které...

Filtr na cesty Soulfilter se skládá z velmi jemných pórů a tkaniny, přes kterou je nasávána voda a pojme až 99,9 % virů a bakterií, samozřejmě i parazity, těžké kovy a podobné. Je kompatibilní s lahvemi Soulbottles.