Objevte 11 nových šedých odstínů vodou ředitelných lazur Balakryl Dixol. Hodí se na tvrdé i měkké dřevo v interiéru i exteriéru. Nátěr zvýrazní kresbu dřeva, chrání před vodou, UV zářením a má atest na dětské hračky.

Restaurace se špičkovými kuchaři, bazény, tobogány, kryté herny pro děti, animační programy a pestré doplňkové služby. Působí to jako popis luxusního hotelu, ale taková skutečnost je dnes již i v některých kempech. Stále více Čechů objevuje kouzlo moderních kempů, zejména v Rakousku či Itálii. Tento trend ještě více umocnila covidová pandemie.

Češi, jak je dobře známo, milují grilování. Možností, jak a na čem grilovat je ale více, záleží hlavně na vybavení. Jste odborník na kamenné zahradní kuchyně a nabízíte zákazníkům i pec s kamenným ohništěm. Jaké jsou její hlavní výhody? Co všechno se v takové peci dá připravit? Pozná se rozdíl ve srovnání se stejným jídlem připraveným na klasickém...

V létě trávíme spoustu času na zahradě. Nejenom ve dne, ale i za prodloužených romantických večerů a teplých nocí si dopřejeme luxus venkovního posezení. Proto bychom se ale měli také zamyslet se nad optimálním osvětlením.

Sekání trávy bylo, je a bude nutnou aktivitou nejen každého zahrádkáře. V dnešní moderní době se z péče o trávník stala téměř relaxační činnost, jak se ale s trávou vypořádávali naši předci? Kam jsem se v čase posunuli? Pojďme si na to posvítit.

Domácí radiátory jsou během let kvůli teplotním výkyvům znatelně opotřebovány. Objevuje se na nich rez, žluté skvrny nebo se jejich nátěry začnou místy odlupovat. Takto poničený radiátor ztrácí svou plnou funkčnost, a navíc kazí celkový dojem v místnosti. S odborníkem z Balakrylu jsme připravili návod, jak zvládnout renovaci během dne.