Perleťové zrnění na nábytku hlásí novinka mezi nábytkovými foliemi - folie Ultra v jednom ze svých tří nových dekorů - Perleti Ultra. Všechny pak evokují svým vzhledem jemnost písku, který si ale zachovává snadnost údržby.

K létu neodmyslitelně patří slunce, voda a také dokonale křupavé maso z grilu. Pusťte se společně s námi do příprav skvělých marinád, které dodají steakům nepřekonatelnou chuť. Velký úspěch určitě sklidíte také s domácím burgerem nebo lahodnými houbami.

Mít vlastní zahrádku a možnost vypěstovat si čerstvé bylinky voňavou zeleninu a sladké jahody je sen mnoha z nás. A nejde ani tolik o úrodu jako o relaxaci a dobrý pocit.

Od venkovního stínění se požaduje, aby bylo funkční a odolné. Důležitá je ale také jeho estetická funkce. Svislé fasádní clony jsou moderní a nadčasovou volbou pro stínění oken rodinných domů, bytů a zimních zahrad, ale slouží také jako zastínění balkonů či hliníkových a dřevěných pergol. Jaké typy clon se vyrábějí a jaké výhody tyto screenové...

Marné jsou snahy o různé inovace, keramika koupelnám prostě sluší a svědčí. A navíc, obklady i dlažby disponují takovou trvanlivostí, jako málokterý jiný materiál.

Budete si pořizovat novou kuchyni nebo modernizovat tu stávající? Co je trendy a co naopak odvál čas? Máme pro vás pět tipů designéra. Poradí, jaké barvy a materiály zvolit, jaká pracovní deska je ta pravá a na co si dát pozor, aby se každodenní pobyt ve vašem vytouženém srdci domova nestal po pár týdnech noční můrou.