Výběr postele ovlivní kvalitu vašeho spánku stejně jako volba nové matrace nebo roštu. Boxspring postel vám poskytne mimořádné pohodlí pro ten nejlepší odpočinek. Navíc se vám v ní bude i dobře číst a dokonce i skladovat věci pod roštem.

Moderní čistička vzduchu, která vám doma zajistí čisté a zdravé ovzduší. Učiní tak prostřednictvím ventilátoru se čtyřmi rychlostmi, který ve spolupráci s pokročilou filtrací zachycuje i velmi jemné částečky prachu. Kromě toho navíc čistička využívá UV světlo, které dokáže zatočit s bakteriemi, viry, plísněmi a dalšími organickými škodlivinami.

Příběh OBZORu se píše od roku 1965, kdy v malém domku ve Zlíně vzniká jako iniciativa Svazu invalidů. Hlavní náplní zde bylo něco tak prostého, jako loupání cibule. Kdo by si pomyslel, že z těchto skromných začátků vyroste družstvo, které získá významné postavení v oblasti domovní elektroinstalace?

Od žudrového domu k rodinné firmě:
Před 24 lety jsme se usídlili v žudrovém domě v Lysovicích. Po zahájení rekonstrukce této památky lidové architektury jsme se plně ponořili do odhalování tajů hliněného stavitelství. Tento rok nejen změnil naše bydlení, ale položil základy pro vznik naší rodinné firmy, propojující tradici s moderním přístupem.

S cenami za energie se potýkáme rok co rok. Každý rok si také slibujeme, že už s tím musíme něco udělat. Nakupujeme úsporné žárovky, pořizujeme spotřebiče s nejvyšší značkou úspory nebo se snažíme méně topit. Ale musí být i jiná varianta, jak ovlivnit cenu energií alespoň nepřímo. Podstatně omezit její spotřebu. Máme možnost, která je velmi...

Hyscent

25.01.2024

Lidé jsou často vystavováni nepříjemným pachům, které vznikají z různých chemických látek nebo jejich kombinací. Ne všechny typy pachů člověk dokáže detekovat. V každém případě nejsme schopni určit, jestli zápach není zdraví škodlivý a zda je vůbec bezpečné se mu vystavovat.

Toužíte po vůni čerstvé kávy a zachumlání se do deky s knížkou nebo zalehnutí k dobrému filmu? Znamená to jediné! Zimní nálada ve vás stále přetrvává…A něco vám napovídá, že v tomto období budete potřebovat opravdu dobrou kávu? Vidíte a cítíte ji všude? V titulcích filmu zahlédnete název Někdo to rád kávové, na obalu knihy čtete Kdo chce zabít...

Moderní čističky vzduchu, které vám doma zajistí čisté a zdravé ovzduší. Naše čističky vzduchu dokáži svůj provoz přesně přizpůsobit podmínkám, které u vás doma panují. Čistička ECG AP3 Pure Comfort je určena k použití v místnosti o rozloze 25-43 m3, zatímco čistička ECG AP1 Compact Pearl poslouží v menších pokojích o rozloze 9-14 m3. Ať už...