Vzniklo pouhých 200 kusů. Limitovaná řada váz Network německé značky Zwiesel Glas je inspirovaná přímočarým skandinávským designem. Díky své jednoduchosti dávají nádoby vyniknout něžné kráse živých květů. I prázdné však působí jako nadčasový dekorativní prvek.

Svatba je jedna z nejkrásnějších událostí v životě. Je ale také spojená s mnoha přípravami a plánováním, aby vše bylo jednoduše dokonalé. A protože na svatbě nesmí scházet ani hezky prostřený stůl, připravili jsme pro vás menší inspiraci na svatební nápojové sklo a další nezbytnosti.

Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte, co si ještě sbalit s sebou, aby vás nic nemohlo zaskočit? Ať už cestujete autem, vlakem nebo letadlem a vyrážíte pod stan nebo rovnou k moři, máme pro vás tipy na praktické elektro vychytávky, které se mohou kdykoliv hodit a vašemu cestování dodají vyšší komfort.

Venkovní žaluzie svými vlastnostmi překonaly jakékoli interiérové stínění. Kromě ochrany před slunečním zářením a hlukem, úspory energie na vytápění i klimatizaci, zvýší také zabezpečení domácnosti a ochrání vaše soukromí. Žaluzie mohou být na domě přiznané nebo tak zvaně za omítkou, tedy při úplném stažení zcela skryté.

Kolem domu potřebujete zpevnit příjezdovou cestu, vytvořit chodník, orámovat bazén nebo vybudovat terasu. Kvalitní mrazuvzdorná dlažba z pozvedne úroveň celého domu a svými vlastnostmi v mnohém trumfne kámen i dřevo.Co se designu týče, nejširší paletu barev, dekorů a struktur najdete u keramické dlažby. Oblíbené jsou zejména imitace přírodního...

Hraní počítačových her je mezi rodiči velké téma, a to především v otázkách výchovy. Zvláště během letních prázdnin mohou děti trávit na počítači nebo mobilu více volného času, než je v průběhu roku obvyklé. Téměř polovina rodičů se přitom podle průzkumu Sazky nezajímá, co děti na počítači dělají, část z nich pak netuší, jaké hry děti hrají. Necelá...

S přibývajícími teplými dny trávíme více času venku. Pokud máte u svého domu terasu nebo zahradu, můžete za pěkného počasí vařit ve venkovní kuchyni. Inspirujte se našimi tipy a postavte si vlastní zahradní kuchyň.