Toskánsko, to je absolutní pocit štěstí. I tak básní cestovatelé o malebné části střední Itálie kolem Florencie - kolébky renesance. Tamní genius loci vás nabije nekonečnou energií a optimismem. Kouzlo netkví jen v kráse krajiny, ale také v estetických hodnotách a poctivém řemesle.

Pod pojmem luxus si každý představí něco trochu jiného. Jeho hlavní atributy - kvalitu materiálů, vizuální atraktivitu a propracovanost detailů - lze totiž ztvárnit mnoha různými způsoby. Pracujte s textiliemi, barvami, motivy a originálními doplňky tak, aby vás vaše luxusní ložnice co nejvíc vystihovala. Vyberete si z těchto pěti stylů?

Jen si to představte. Vyrážíte na zaslouženou dovolenou a v domě nastavíte topení a klimatizaci na požadovanou teplotu nebo předehřejete vodu. To vše zatímco zabezpečovací systém hlídá dům a čidla kontrolují kvalitu vzduchu v interiéru. Že je to nemožné? Omyl. Vítejte v inteligentní domácnosti.


Hvězdička speciál je zábavný pracovní sešit pro děti od 3-7 let. Vychází nově jako speciál časopisu Hvězdička, a to 4x do roka podle ročních období. Každé číslo má daná témata, která jsou spojena s aktuálním ročním obdobím JARO, LÉTO, PODZIM a ZIMA a dále je rozčleněno podle jednotlivých týdnů. Ve speciálu naleznete POČÍTÁNÍ, VYBARVOVÁNÍ,...

Hvězdička je jedinečný vzdělávací časopis, který dítě nejen vzdělává, ale se kterým je zároveň i plno zábavy. Mezi pravidelné rubriky patří GRAFOMOTORIKA (pracovní listy) pro správné začátky prvního psaní, ANGLIČTINA pro nejmenší, hravá LOGOPEDIE s procvičováním jazýčku a pusinky, logické HRY, zábavná JÓGA, POHÁDKY klasické i trochu popletené,...