Letošní podzim dorazil s lehkým předstihem, proto je už nyní dobré mít v šatníku kvalitní kabát, který vás nejen zahřeje, ale bude na vás i skvěle vypadat. Jaké střihy se letos budou nosit, které barvy jsou nejvíce aktuální a po jakých materiálech sáhnout?

Hovězí, Kuřecí, Zeleninová a Houbová - nejoblíbenější základní druhy Bujónky, které by neměly chybět v žádné kuchyni. Jedná se o dochucovací pastu, vyrobenou z masa, zeleniny, koření a bylinek. Vhodná pro vaření a dochucení polévek, omáček či masových směsí. Krásně dodá chuť při přípravě rýže, kuskusu, apod. Jejímu použití se meze nekladou!

Nejlepší prevencí pro zdravé nohy je podle odborníků přirozená bosá chůze. Ta přitom nemusí patřit jen letním měsícům - stále větší oblibě se těší minimalistická obuv s tenkou podrážkou, která umožňuje chodit "na boso" v jakémkoli počasí.

Jen v Česku onemocní rakovinou prsu každý rok přibližně 7200 žen. Některé případy si vyžádají takzvanou ablaci, tedy odstranění prsu, což může mít zásadní vliv na sebevědomí ženy. V takovou chvíli je nejen pohodlné, ale také krásné prádlo naprosto stěžejní.

Staráme se o vaše zdraví již od roku 1995. Věříme, že každý si zaslouží mimořádnou péči. Poskytujeme zdravotnické služby v oblasti reprodukční medicíny, gynekologie, gastroenterologie, ortopedie, jednodenní chirurgie, plastické a cévní chirurgie. Jsme moderní zdravotnické zařízení v Praze 9, vedle O2 arény. Najdete u nás nadstandardní péči hrazenou...

Jen v Evropě se každý rok vyhodí přes devět milionů tun dobrých potravin, a to akorát proto, že spotřebitelé dobře nerozumí termínu "minimální trvanlivost". V koších a na skládkách tak končí trochu rozdrobené sušenky, čokolády s bílým povlakem, což je jen vysrážený tuk na povrchu, ale k vyhazovaným patří třeba i naprosto perfektní rybí konzervy,...