Sluníčko láká provětrat šatník a udělat si radost novým a zároveň praktickým dárkem. Máme pro vás několik tipů od švýcarské značky Maurice Lacroix. Najdete zde totiž nepřeberné množství kousků v různých barvách, cenách i designech pro každou příležitost.

Všichni máme po zimě a energeticky vydatných vánočních svátcích trochu výčitky. Ve spojení s prvními slunečními paprsky, ale i mediální masáží máme na jaře potřebu své hříchy napravovat pomocí různých forem detoxů. Mají však smysl?

Letní období je bohaté na čerstvé sezónní potraviny počínaje širokou škálou ovoce, zeleniny a my bychom si měli vše vychutnat k naší plné spokojenosti. Není to období vhodné pro dlouhodobou detoxikaci, naopak je to jedinečná příležitost doplnit tělu vitaminy a minerály z přírodních zdrojů, a tím posílit imunitu.

Luxusní omlazující řada Epigenetics pečuje jedinečným způsobem o stárnoucí pokožku s vráskami. Naučíme Vaši DNA znovu omládnout. Nyní za akční cenu atraktivní set krému a séra.

Elegantní notebook disponuje tenkými rámečky, rychlou odezvou a nabízí funkce, které vám zaručeně usnadní práci. Stačí přiložit prst na čtečku otisku prstu a můžete začít!

Kávu milujeme a velká část nás jí denně vypije alespoň jeden šálek. Pijeme ale opravdu dobrou kávu? V domácích podmínkách si bohužel zpravidla jen zalijeme pravého turka - anebo ještě hůř - připravíme instantní kafe.

Trápíte se s posledními deky tuku na bříšku nebo vnitřní straně stehen? Existuje i příjemnější způsob než trápení na posilovacích strojích. Nahraďte posilovnu sexem!

I když si to občas nechceme připouštět, naše dětství mělo nepochybně velký vliv na to, jací lidé se z nás později stali. Podle odborníků v dětství vznikají také vzorce, která nás nadále ovlivňují v našem intimním životě. Ale nemusí...