Po úvodní kolekci, která sklízela ovace, značka Skechers ztělesňující komfortní technologie představuje druhou sérií své obuvnické spolupráce s legendami rock'n'rollu – The Rolling Stones. Nová kolekce přináší svěží pohled na ikonické logo Licks prostřednictvím řady výrazných pánských i dámských modelů Skechers.

Cyklistika není jen sportem, ale způsobem života, který spojuje pohyb, přírodu a objevování nových míst. Pokud hledáte ideální destinaci pro cyklopobyt, nemůžete minout Lázně Bohdaneč. Tento malebný lázeňský komplex není jen o léčebných procedurách, ale nabízí také ideální prostředí pro aktivní odpočinek na kole.
Jedním z klíčových faktorů, který...

Hvězdička je jedinečný vzdělávací časopis, který dítě nejen vzdělává, ale se kterým je zároveň i plno zábavy. Mezi pravidelné rubriky patří GRAFOMOTORIKA (pracovní listy) pro správné začátky prvního psaní, ANGLIČTINA pro nejmenší, hravá LOGOPEDIE s procvičováním jazýčku a pusinky, logické HRY, zábavná JÓGA, POHÁDKY klasické i trochu popletené,...

Vychutnejte si dovolenou s CK Radynacestu.cz ve Španělsku a poznejte místa, o kterých se tolik nepíše. La Manga, Tabarca nebo Formentor slibují zážitky sladké jako zdejší pomeranče a silné jako nápoj pod ochranou Evropské unie…

Jaro je obdobím obnovy a oživení, kdy se příroda probouzí k životu a nabízí nám svou energii a vitalitu. A není lepšího místa k oživení těla i mysli než v Medical Spa v Lázních Bohdaneč. Tento úžasný lázeňský komplex nabízí nejen léčebné procedury, ale také relaxaci a regeneraci ve spojení s krásou jarní přírody.

Editorial - Čas očisty
Jaro je časem obnovy a začátků, a to nejen v přírodě. Je to čas, kdy můžeme otevřít novou kapitolu i ve svém životě, a to doslova na všech úrovních naší bytosti. Jak tedy vpustit do svého života čistou energii a radost?
Začněte od svého těla, které vás celý rok nese a podporuje. Pusťte se...