8 důvodů proč jsou ŠAMPUKY (tzv. tuhé šampony) nepostradatelným produktem ve Vaší domácnosti?¨

13.09.2022

1. Jsou složené ze 100% přírodních složek, takže mají blahodárný vliv na pokožku hlavy a také neznečišťují životní prostředí syntetickými odpady.

2. Jsou ideální na cesty! Šampuk po použití necháme vyschnout a lze ho s sebou vzít na dovolenou, do fitka, do bazénu... Kamkoliv jen chcete!

3. Nádherně voní! Díky obsahu esenciálních olejů, které jsou mimo jiné i přímo určené na problematiku pokožky hlavy a vlasů, působí relaxačně, aromaterapeuticky a mají emočně uvolňující účinky.

4. Vydrží Vám mnoho použití. Po našem testování nám šampuk na středně dlouhé vlasy vydržel 60 umytí. A to je skvělé. Nejen, že děláte to nejlepší pro své vlasy a pokožku hlavy, ale také šetříte vlastní peněženku.

5.Mají krásný design. Nejedna kamarádka Vám ho bude závidět.

6.Obsahují přírodní jíly, másla a oleje a také povrchově aktivní látky, které jsou prospěšné pro pokožku hlavy a vlasy jako takové.

7.Jsou vhodné pro všechny! I muži si je zamilují, protože je to nejpohodlnější způsob umytí vlasů. My je používáme celá rodina, včetně dětí.

8.Jako poslední bod je rovnou zodpovězení nejčastějšího dotazu a to je - pění, když neobsahují vodu a jedná se o tuhý produkt? Ano, pění! Zásluhou obsahu SCI - aktivní látky z kokosového oleje, která má, mimo nezávadnosti na životní prostředí a Vaši pleť, toto za úkol.