Červenec z pohledu numerologie

06.07.2023

Červenec se nachází pod vibrací čísla 7 a v tomto měsíci se tedy zaměřme na propojení fyzického a duchovního světa. Spiritualita není odtržena od běžného , každodenního života - během každého "obyčejného" okamžiku života si můžeme uvědomovat vlastní propojení s "božstvím".

 Každá chvíle může být posvátná. Každý okamžik, každá situace, problém či krize může být možností změny k lepšímu, může být počátkem nového života. Pracujme na změně uvažování. Pečujme také o své zdraví -starejme se o své tělo, dobře a zdravě ho vyživujme, zařaďme do svého života pravidelný pohyb, relaxujme.

Starejme se nejen o sebe, ale také o své okolí, pečujme o rostliny, květiny a važme si všeho živého. Uvědomme si že vděčnost nám otevírá srdce a přitahuje do našeho života pozitivní situace -buďme vděční za vše co jsme prožili, protože to vše nás dovedlo až do tohoto okamžiku. Nestyďme se ukázat svoje skutečné pocity, připusťme si i smutek a bolest a vyjádřeme je - číslo 7 v sobě skrývá spoustu intenzivních emocí a nyní můžeme své emoce hlouběji prozkoumat, přijmout je, ale neměly by nás zcela ovládat. Každý člověk má v sobě léčitelský potenciál - rozvíjejme samoléčitelské schopnosti, věnujme se meditaci, buďme otevření pomoci. Užívejme si volné a divoké přírody a pečujme o ni a chraňme ji.

7 nejlépe čerpá energii uprostřed přírody

Rok 2023 se nachází pod vibrací čísla 7 a když toto číslo sečteme s číslem měsíce července - tedy také sedmičkou - získáme výsledné číslo 5. Červenec pro nás může být bodem obratu, šancí pro změnu - dosáhneme jí změnou úhlu pohledu a vystoupením z vyjetých kolejí vlastních návyků.

 Astrolog Věra Šourkováautor

fotografie Raimond Klavins https://unsplash.com/photos/I4dIl03QlYohttps://www.casopis-rituals.cz/