Elixír života? Kyslíková voda!

10.08.2022

Aby zůstaly buňky zdravé a v dobré kondici, potřebují dostatečnou zásobu kyslíku. Jakým způsobem ho můžeme do těla doplnit, nám prozradila Lenka Nevečeřalová, ředitelka společnosti Oxy World, která se zabývá výrobou vody s vysokým obsahem kyslíku.

Co je kyslíková voda a proč bychom ji měli pít?

Kyslíková voda je skvělým nápojem, který je zdravou alternativou současných energetických nápojů na českém na trhu. Voda s ideálním pH obohacená o velké množství kyslíku zajistí správnou optimální saturaci.
Každý by měl pečovat o své tělo a dávat mu maximum. Kyslíková podpora může pomoci v mnohém.

Má voda s vysokým obsahem kyslíku nějakou chuť?

Náš nápoj Oxy World, který je v současné době na trhu, je bez příchutě. Chystáme však pro naše spotřebitele překvapení na léto.

Jaké jsou výhody pití této vody a jak často bychom ji měli konzumovat?

Pravidelné pití našeho nápoje má vliv na celé tělo. Nápoj má rozličné využití - ať už na lepší fyzický výkon, na koncentraci. Je vhodný u manažerských profesí, studentů, řidičů a jiných pracovních pozic. Dále pak na revitalizaci buněk, omlazení, rychlejší rekonvalescenci a v poslední době se začal nápoj hodně využívat k rychlejšímu odstranění postcovidových syndromů. Nápoj lze pít i ke zlepšení a posílení imunity. V hojném počtu je vítán u sportovců.

Potravinářský průmysl definuje okysličenou vodu jako pouhý doplněk stravy. Souhlasila byste s tím?
Vypustila bych slovo pouhý. Ano, jde o doplněk stravy, který pomáhá tělu v tom, co jsem již zmiňovala. Chceme býti zdraví, krásní, štíhlí a mohla bych jmenovat jistě další přání mnohých z nás. K tomu, abychom čehokoliv z toho dosáhli, musíme pro své tělo něco dělat. Pití kyslíkové vody je jedna z mnoha věcí, která nám může pomoci a podpořit naše výsledky.

Zároveň bych chtěla čtenářům říci, že zde nemluvíme o vodě jako nástroji k zahnání žízně. Jde o nápoj, který je díky kyslíku zdrojem energie a u něhož můžeme právě díky kyslíku získat pro tělo hodně benefitů.

V jakém balení a kde ji můžeme zakoupit?

Kyslíková voda je balena v plechovkách o obsahu 250 ml, karton obsahuje 24 ks. Nápoj lze zakoupit v e-shopu www.oxyworld-water.com a dalších e-shopech.

Co chystáte za novinky pro rok 2022?

Novinkou, která bude k dispozici v červnu, je příchuť citronu. Reagujeme tak na spotřebitele, kteří rádi čerpali zdroj energie z našeho nápoje, ale nevyhovovala jim chuť vody. Rozhodli jsme se proto zareagovat na tyto podněty a můžete se tak těšit na kyslíkovou bombu s osvěžující chutí citronu.

Zůstáváme tak u zdravého nápoje o složení pitné vody s ideálním pH doplněný o velkou dávku kyslíku a o esenci citronu. 0 cukru, 0 kalorií, ale spousta kyslíku a energie!

Text: Jana Militká

foto: www.oxyworld-water.com